Wrocław na wyciągnięcie ręki

Materiał informacyjny HRE Investments
Wrocław to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Unii Europejskiej. Nazywany Wenecją Północy, ze względu na urokliwe położenie nad Odrą, przyciąga do siebie coraz więcej osób, które chcą tutaj zamieszkać. Jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie jest idealnym miejscem do zamieszkania. Dynamicznie rozwijający się rynek pracy, bogata historia oraz ciekawa oferta kulturalna i edukacyjna sprawiają, że coraz więcej osób planuje właśnie tutaj swoje dalsze życie. Znając zapotrzebowanie na rynek mieszkaniowy w stolicy Dolnego Śląska HRE Investments zdecydował o wyborze kolejnych projektów właśnie tutaj.

Wrocław na wyciągnięcie ręki
Zacharzyce

Apartamenty Kościuszki

Zaledwie dwa kilometry od rogatek Wrocławia w Zacharzycach powstanie nowoczesne osiedle, gwarantujące swoim lokatorom ciszę i spokój. Apartamenty Kościuszki realizuje Wrocław Zacharzyce Sp. z o.o.

Zacharzyce to niewielka miejscowość zlokalizowana w podwrocławskiej gminie Siechnice. Rozwój aglomeracji wrocławskiej oraz dobre połączenia z centrum miasta i innymi dużymi miastami w regionie np. Opolem czy Strzelinem zdecydowały o miejscu inwestycji.

Osiedle wyróżniać się będzie oryginalną formą budynków połączoną z tradycyjnym elementem w postaci dachu mansardowego. Zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały budowlane, a także indywidualne elementy identyfikacyjne w postaci unikalnych grafik. Budynki z dachem mansardowym nawiązywać będą do stylistyki modernistyczno-współczesnej. Elewacja w kolorach bieli i różnych odcieni szarości wpisywać będzie się w naturalny krajobraz tego miejsca. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych wpłynie na walory estetyczne oraz komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i części wspólnych.
Osiedle będzie funkcjonowało jak małe miasteczko z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi, placami zabaw, które zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w podmiejskiej przestrzeni.

Apartamenty Kościuszki

Oaza spokoju z lokalami usługowymi i placami zabaw powstanie przy ul. Kościuszki. Inwestycja składać się będzie z 36 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Do dyspozycji przyszłych lokatorów oddanych zostanie 408 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o średniej powierzchni 50 mkw. oraz 12 lokali usługowych usytuowanych w parterach 6 budynków. Nie zabraknie też parkingów, gdzie zaprojektowano 630 miejsc postojowych.

Niewątpliwą zaletą inwestycji będą otwarte tereny zielone, gdzie mieszkańcy, bez skrępowania będą mogli odpoczywać. Położone dwa parki w sąsiedztwie: Brochowski i Bieńkowicki staną się idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Od jednego z najpiękniejszych rynków w Polsce przyszłych lokatorów dzielić będzie zaledwie 10 kilometrów, a do portu lotniczego we Wrocławiu tylko 20 kilometrów. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętemu systemowi dróg (Wschodnia Obwodnica Wrocławia, DK 94, A4) bez problemu, szybko i wygodnie dostaniemy się do pracy, uczelni czy szkoły. Pociągi ze stacji kolejowej Wrocław Brochów oraz autobusy komunikacji miejskiej umożliwią nam spokojny dojazd do centrum w kilkanaście minut.

Bieńkowice

Green City

Kameralne osiedle, które powstanie w zielonej części Wrocławia - Bieńkowicach. Green City, ulokowane na południe od śródmieścia Wrocławia będzie bardzo dobrze skomunikowane z jego centrum. Dostaniemy się tam szybko samochodem, komunikacją miejską, czy pociągami Kolei Dolnośląskich.

Z widokiem na park

Na działce przy ul. Boiskowej, w sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego wybudowane zostanie osiedle z 297 mieszkaniami. Inwestycja podzielona zostanie na trzy etapy. Pierwszy zakłada budowę trzech budynków, gdzie oddanych zostanie łącznie 45 lokali. Dla przyszłych domowników przygotowano mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 32 m kw. do 72 m kw. Lokale na parterze posiadać będą własne ogródki, te na wyższych kondygnacjach balkony. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania 4-pokojowe, gdzie zaprojektowano dwa balkony. Jeden dostępny z salonu, drugi z sypialni/pokoju. Kierowcy nie będą mieli problemów z parkowaniem, zabezpieczono bowiem dla nich 392 miejsca postojowe. Przewidziano też osobne stanowiska dla rowerów. Projekt realizuje West Star Development Sp. z o.o.

Green City

Inwestor zdecydował się na budowę w systemie tradycyjnym. Elewacja budynków odznaczać się będzie prostotą i stonowaną kolorystyką (większość bryły w bieli, parter piaskowy). W każdym z bloków będzie winda. Przy okazji inwestycji nie zapomniano o najmłodszych. Dzieci do dyspozycji będą miały plac zabaw. Blisko jest również do sklepu, szkoły czy przedszkola. Całość zwieńczy zieleń, która w połączeniu z małą architekturą dopełni to miejsce. Czas wolny warto zaplanować w pobliskich parkach: Bieńkowickim, Brochowskim i Na Skraju, gdzie na dzieci czekają liczne atrakcje oraz place zabaw.

Nieopodal przebiega Wschodnia Obwodnica Wrocławia, przy której wyznaczono trasę dla rowerzystów. Miejsce to upatrzyli sobie też biegacze. Podróż spod domu na jeden z najpiękniejszych rynków w Polsce zajmie niecałe 20 minut. Lokatorzy lubiący zagraniczne wycieczki do Portu Lotniczego Wrocław dojadą w mniej niż pół godziny.

Dodaj ogłoszenie