18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wrocław: Groźny pożar w aquaparku. Spłonęła sauna (ZDJĘCIA)

SFO
fot. Marta Swoboda/Itezone.pl
Przed godz. 1 w nocy z czwartku na piątek strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze we wrocławskim aquaparku. Płonęła sauna fińska w zewnętrznym ogrodzie. Na miejsce pojechało 8 zastępów straży pożarnej. Strażacy gasili ogień prawie trzy godziny.

Pożar był prawdopodobnie spowodowany zwarciem instalacji elektrycznej. Straż pożarna zapewnia, że budynek główny nie był zagrożony. Nikt nie odniósł obrażeń. Ogień zaprószył się w ogrodzie zewnętrznym z sauną fińską, która spłonęła.

- Aquapark od rana działa normalnie - informuje Mariusz Prasał, rzecznik Wrocławskiego Parku Wodnego. Już na parkingu czuć jednak swąd. Nieczynny jest też ogród zewnętrzny.

Straty wstępnie oszacowano na 250 tysięcy złotych. Jak poinformował Mariusz Prasał, nowa sauna powinna powstać w ciągu trzech tygodni.

Zdjęcia pożaru pochodzą z serwisu itezone.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 25

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

r
rozsadny
Rozumiem' ze ani zlotowka z kasy miasta nie bedzie wydana na remont ' bo basen byl UBEZPIECZONY :-) :-) :-)
G
Greg
To instalacja nie miała bezpieczników???
.
To na pewno ten groźny pedofil zaprószył ogień, co go ochrona w aquaparku obezwładniła! ;)
.
Jak to co, przemianować na TAKSI!
v
v2
On pamięta że to nie jego i dlatego rozdaje.
?
.
t
tytuł
spieprzaj dziadu!!!!
p
podpis
tak chciałbym, ale wolę poruszać skórą gdzie w ukryciu przyglądając sie :)
h
he he
chcesz dołączyć? :D
j
ja
a nie seX na litość boską. W Polsce żyjemy, po polsku mówimy i po polsku piszemy.
z
zibi
Juz dales poprzedniemu prezesowi to teraz daj nowemu i jeszcze kase na remont. ALE PAMIETAJ TO NASZA KASA a nie TWOJA.
L
LOL
Wszyscy to wiedzą oprócz Ciebie!
L
LOL
ale to byłoby lepsze ! -"W aquaparku ogień chodzi sobie po wodzie i się zaprusza" hi hi hi hi hi ...
E
ED
WINNA PO JAK ZAWSZE.
o
otton
I pewnie na papierku znajdują się instalacje i oprawki specjalne do sauny... ciekawe co znajdą strażacy po pożarze :) Kiedy w Polsce skończą się fuszerki? A przynajmniej skończą tam gdzie na prawdę ich być nie powinno...
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie