Wrocław Blues Festival - wielka, bluesowo-rockowa rozgrzewka...

  Wrocław Blues Festival - wielka, bluesowo-rockowa rozgrzewka festiwalowa

  Małgorzata Matuszewska

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dziesiąty, jubileuszowy, Wrocław Blues Festival zaczyna się dziś i potrwa do piątku.
  Już dziś w klubie Liverpool o godz. 21 zacznie się jam session. Grać będą: Janusz Cedro, Wojtek Jaworski, Jerzy Kaczmarek, Robert Kamalski, Janusz Konefał, Włodek „Lola” Krakus, Zbigniew Lewandowski, Marek Markowski, Juliusz Mazur, Jan Młynarczyk, Piotr Puławski, Tomasz Wilczyński.

  Jam session bluesowo-rockowe planowane jest także w czwartek o godz. 21. - Jam sessions zaczynaliśmy w starym klubie Rura, potem grywaliśmy w Od Zmierzchu do Świtu, teraz zapraszam do Liverpoolu - mówi Włodzimierz „Lola” Krakus, dyrektor imprezy. I cieszy się, że do środowego składu muzyków dołączył Leszek Cichoński. - To będzie wielka rozgrzewka przed piątkowym koncertem - dodaje. Wstęp wolny.

  Główny koncert planowany jest właśnie na piątek w Hali Ludowej. Początek o godzinie 17.00 (wejście od godziny 16.00). Wystąpią wrocławskie zespoły, m.in.: Outsider, Easy Rider, Hoodoo Band z Alą Janosz. Publiczność usłyszy też Natalię Lubrano - znakomitą wokalistkę, a także Jerzego Styczyńskiego - gitarzystę grupy Dżem. Zagra Leszek Cichoński Guitar Workshop i inni.

  W przedsprzedaży bilety kosztują 50 zł, w dniu festiwalu 60 zł, można je kupić na KupBilet.pl oraz w Klubie Muzycznym Liverpool (ul. Świdnicka 37).

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo