Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wrocław: Biedni i młodzi jeżdżą MPK, starsi i bogaci autami. Czy to prawda?

JEW
Internauci uwielbiają uogólnienia i stereotypy, co często widać po komentarzach pod tekstami. Jedną z często powtarzających się teorii  jest ta, że młodzi i biedni, którzy się jeszcze nie dorobili, jeżdżą komunikacją miejską i rowerem, a osoby starsze i bardziej zamożne mają własny samochód i nie zamierzają z niego rezygnować, bo to wciąż symbol luksusu. W Holandii, Niemczech i wielu innych krajach zachodniej Europy włożylibyśmy tę teorię między bajki. A we Wrocławiu? Zobaczcie co mówią nam na ten temat wyniki badań Wrocławskiej Diagnozy Społecznej przygotowanej przez socjologów z Uniwersytetu Wrocławskiego.CZYTAJ WIĘCEJ O WYNIKACH BADAŃ NA KOLEJNYCH SLAJDACH W NASZEJ GALERII. PRZEJDŹ DO NICH PRZY POMOCY STRZAŁEK NA KLAWIATURZE, MYSZY LUB GESTÓW.
Internauci uwielbiają uogólnienia i stereotypy, co często widać po komentarzach pod tekstami. Jedną z często powtarzających się teorii jest ta, że młodzi i biedni, którzy się jeszcze nie dorobili, jeżdżą komunikacją miejską i rowerem, a osoby starsze i bardziej zamożne mają własny samochód i nie zamierzają z niego rezygnować, bo to wciąż symbol luksusu. W Holandii, Niemczech i wielu innych krajach zachodniej Europy włożylibyśmy tę teorię między bajki. A we Wrocławiu? Zobaczcie co mówią nam na ten temat wyniki badań Wrocławskiej Diagnozy Społecznej przygotowanej przez socjologów z Uniwersytetu Wrocławskiego.CZYTAJ WIĘCEJ O WYNIKACH BADAŃ NA KOLEJNYCH SLAJDACH W NASZEJ GALERII. PRZEJDŹ DO NICH PRZY POMOCY STRZAŁEK NA KLAWIATURZE, MYSZY LUB GESTÓW. Fot. Janusz Wojtowicz / Polskapresse
Internauci uwielbiają uogólnienia i stereotypy, co często widać po komentarzach pod tekstami. Jedną z często powtarzających się teorii jest ta, że młodzi i biedni, którzy się jeszcze nie dorobili, jeżdżą komunikacją miejską i rowerem, a osoby starsze i bardziej zamożne mają własny samochód i nie zamierzają z niego rezygnować, bo to wciąż symbol luksusu. W Holandii, Niemczech i wielu innych krajach zachodniej Europy włożylibyśmy tę teorię między bajki. A we Wrocławiu? Zobaczcie co mówią nam na ten temat wyniki badań Wrocławskiej Diagnozy Społecznej przygotowanej przez socjologów z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska