Work Smart Not Hard – Ostatni Raz W Polsce

Urszula Suszyńska
Urszula Suszyńska
Jak pracować mądrza, a nie ciężko? Poznaj sekrety sprawdzonej metody, która na lepsze odmieni Twoje życie. Zapraszamy na warsztaty Work Smart Not Hard, które odbędą się w sobotę, 16 października w Teatrze Zdrojowym - Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju.

Warsztaty te adresowane są do wszystkich osób, którym brakuje czasu, pieniędzy, pewności siebie. Powstały w oparciu o międzynarodowe doświadczenie biznesowe i trenerskie Beatrice Bartlay, która wyszkoliła tysiące ludzi na całym świecie, w krajach takich jak Singapur, USA, Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Austria czy Niemcy.

Na warsztatach uczestnicy otrzymają praktyczną, popartą ćwiczeniami wiedzę oraz narzędzia, które przygotowują tu i teraz do życia w ciągle zmieniających się warunkach i między innymi nauczą się:

● Jak budować pewność siebie na własnych zaletach
● Jak rozsądnie stawiać cele i skutecznie je realizować
● Jak stworzyć i wdrożyć w życie „formułę oszczędzania czasu i pieniędzy”
● Jak skutecznie podejmować decyzję
● Jak zacząć żyć na własnych warunkach

Warsztaty te po raz ostatni w swojej karierze poprowadzi Beatrice Bartlay Międzynarodowy Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego a gościem specjalnym i panteistką będzie jeden z czterech Trenerów Procesowych na świecie Karolina J Mazur

Program:

08:00 – 09:50 Rejestracja, networking i poranna kawa
10:00 – 11:30 Moduł szkoleniowy
11:30 – 11:55 Przerwa kawowa
12:00 – 14:00 Moduł szkoleniowy
14:00 – 14:55 Przerwa na lunch
15:00 – 16:30 Moduł szkoleniowy
16:30 – 16:55 Przerwa kawowa
17:00 – 19:00 Moduł szkoleniowy
19:00 – 20:00 Networking, zdjęcia, filmy pamiątkowe oraz autografy

Beatrice Bartlay z pochodzenia polka, businesswoman, międzynarodowy trener biznesu i rozwoju osobistego, laureatka wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m.in. przez London Chamber of Commerce and Industry. Laureatka Plebiscytu “Biznesowe Inspiracje Polek Na Świecie”

W marcu 2018 wybrana przez brytyjską Federation of Small Businesses do grona 100 Wybitnych Kobiet, które są wzorami do naśladowania w biznesie.

Autorka książek "Work Smart Not Hard™", "Kobiety w Karierze", eBooka "Liberty-Women Mean Business". Współautorka książki "Biznesowe Inspiracje Kobiet".

Więcej na: https://beatricebartlay.com/pl/work-smart-not-hard/

Dopłaty do cen energii

Wideo