Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu ze wsparciem od FBSerwis

materiał informacyjny
Od lewej: Radosław Jakubowski – Dyrektor ds. operacyjnych FBSerwis Wrocław, prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz – Dyrektor Szpitala, Sebastian Howański – Wiceprezes Zarządu FBSerwis Wrocław
Od lewej: Radosław Jakubowski – Dyrektor ds. operacyjnych FBSerwis Wrocław, prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz – Dyrektor Szpitala, Sebastian Howański – Wiceprezes Zarządu FBSerwis Wrocław materiały prasowe FBSerwis Wrocław
Udostępnij:
FBSerwis Wrocław, firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu gospodarki odpadami i utrzymania czystości w województwie dolnośląskim, wsparła Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu. Spółka przekazała placówce maty dekontaminacyjne oraz środki ochrony indywidualnej w postaci maseczek jednorazowych FFP2 i FFP3 o łącznej wartości 50 tys. złotych.

Ostatnie miesiące są szczególnie trudne dla nas wszystkich, a nowa rzeczywistość, w której się znaleźliśmy, wymaga przestrzegania podwyższonych standardów sanitarnych, co boleśnie odczuwają przede wszystkim szpitale. Darowizna, którą przekazaliśmy wrocławskiemu szpitalowi to artykuły pierwszej potrzeby wskazane bezpośrednio przez placówkę, z którą jesteśmy w kontakcie niemalże od początku pandemii – komentuje Sebastian Howański, Wiceprezes FBSerwis Wrocław.

FBSerwis Wrocław zajmuje się odbiorem odpadów we Wrocławiu, gminie Środa Śląska, mieście Oława oraz mieście i gminie Brzeg Dolny, a także całorocznym utrzymaniem czystości i porządku w dzielnicach Stare Miasto i Krzyki we Wrocławiu oraz oczyszczaniem ulic, chodników, placów i parkingów w Środzie Śląskiej. Spółka jest także właścicielem i zarządzającym instalacją komunalną zlokalizowaną w Krynicznie w gminie Środa Śląska.

Do tej pory, w związku z epidemią koronawirusa Grupa FBSerwis, do której należy FBSerwis Wrocław, wsparła: Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku, Szpital Powiatowy w Radomsku, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Rzeszowie, Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie, Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze” w Tarnowie, Gminę Radków (woj. dolnośląskie), Gminę Kamieńsk (woj. łódzkie) oraz Fundację Ermed we Wrocławiu. W najbliższym czasie wsparcie finansowe trafi również do Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej oraz Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

https://www.fbserwis.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

EcoBike

Ecobike X City Cappuccino 28 2022

6 699,00 zł6 199,00 zł-7%
miejsce #3

Indiana

Indiana E4000 Czarny 26 2021

3 499,00 zł
miejsce #4

Torpado

Torpado Era Czarny 28 2022

6 799,00 zł
miejsce #5

Esperia

Esperia Bretagne D18 Czarny 26 2022

4 199,00 zł
miejsce #6

Esperia

Esperia E250 Lione Czarny Zielony 28 2022

4 299,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Jak żołnierz dawca ratuje ludzkie życie

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie