Wiosna dookoła Wrocławia: Świeradów-Zdrój [FILM 360]

  Wiosna dookoła Wrocławia: Świeradów-Zdrój [FILM 360]

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: Świeradów-Zdrój [FILM 360]
  Uzdrowisko Świeradów w Świeradowie-Zdroju - to kolejny przystanek akcji Wiosna dookoła Wrocławia. Z kamerą 360 stopni pojawiliśmy się m.in. w najdłuższej w Polsce uzdrowiskowej hali spacerowej, wzięliśmy też udział w IV Wzgórzu Motocyklowym, organizowanym przy świeradowskim hotelu Sanus. Zobaczcie film i zdjęcia sferyczne - rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia: Świeradów-Zdrój [FILM 360]


  Świeradów-Zdrój - okolice Domu Zdrojowego
  Świeradów-Zdrój - Hala Spacerowa w Domu Zdrojowym


  Świeradów-Zdrój - Hotel Sanus  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. W sobotę, 10 czerwca, pojawimy się w Wołowie, w poniedziałek, 12 czerwca, w Długopolu-Zdroju, a we wtorek, 13 czerwca - w Oławie.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo