Wiosna dookoła Wrocławia - Powiat Wołowski [FILM 360]

  Wiosna dookoła Wrocławia - Powiat Wołowski [FILM 360]

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia - Powiat Wołowski [FILM 360]
  Wiosna dookoła Wrocławia już po raz drugi zawitała z kamerą 360 stopni do powiatu wołowskiego. Tym razem starosta Maciej Nejman zaprosił nas na odbywający się w Wołowie finał Dolnośląskich Spotkań Pisarzy "Z książką na walizkach" oraz na odbywające się tego samego dnia Dni Powiatu Wołowskiego. Zobaczycie film i zdjęcia sferyczne - rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia - Powiat Wołowski [FILM 360]

  Zobacz film 360 stopni - rozglądaj się wokół posługując się myszką lub gestami
  Zobacz zdjęcia sferyczne - rozglądaj się wokół posługując się myszką lub gestami  Z książką na walizkach


  Dni Powiatu Wołowskiego
  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku.
  Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. Wkrótce spotkacie nas m.in. w Długopolu-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Kondratowicach i powiecie trzebnickim.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo