Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Kowary

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Kowary

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Kowary
  Wiosna dookoła Wrocławia trwa! Tym razem z kamerą 360 odwiedziliśmy malowniczo położone Kowary. Na zaproszenie tutejszego Urzędu Miasta i Gminy pojawiliśmy się m.in. w dawnych kopalniach uranu, podziwialiśmy Park Miniatur Dolnego Śląska oraz sprawdzaliśmy jak działają urządzenia zgromadzone w Domu Kata. Zobaczcie relację z naszej wizyty na zdjęciach i filmie 360 stopni - rozglądajcie się na nich wokół, posługując się komputerową myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś odwiedziliśmy Kowary
  Film sferyczny - rozglądajcie się na nich wokół, posługując się komputerową myszką lub gestami.


  Kowary - Park Miniatur Dolnego Śląska
  Kowary - Starówka
  Kowary - Kościół pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny


  Kowary - Dom Kata
  Kowary - Nadleśnictwo "Śnieżka"
  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. W sobotę, 20 maja spotkacie nas w Bolesławcu, a w niedzielę, 21 maja - w Trzebnicy. W kolejnych dniach pojawimy się także m.in. w Polanicy-Zdroju, Lądku-Zdroju, Oławie, Obornikach Śląskich, Zawoni, Środzie Śląskiej i Świeradowie-Zdroju.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Co to za paszczur na tle samochodu?

  Rent (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 6

  ????

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo