Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Leśna [FILM 360]

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Leśna [FILM 360]

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Leśna [FILM 360]
  Gmina Leśna to kolejny przystanek akcji Wiosna dookoła Wrocławia. Z kamerą 360 stopni pojawiliśmy się między innymi na Zamku Czocha. To główna atrakcja turystyczna tej gminy. Ale warto tu przyjechać nie tylko dla zamku. Gwarancją wspaniałego spędzenia wolnego czasu może być też pobyt nad sąsiadującym z zamkiem Jeziorem Leśniańskim. Co jeszcze warto zobaczyć w gminie Leśna? Sprawdźcie - oto nasz film i zdjęcia sferyczne. Rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Leśna [FILM 360]

  Film sferyczny. Rozglądajcie się wokół, posługując się myszką lub gestami.
  ZAMEK CZOCHA
  JEZIORO LEŚNIAŃSKIE


  Widok z przystani żeglarskiej Izery


  Zapora


  STACJA WOLIMIERZ


  Siedziba teatru Klinika Lalek


  GMINA LEŚNA


  szlak turystyczny przy zaporze


  PERŁOWY SZLAK
  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku.
  Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. Wkrótce spotkacie nas m.in. w Długopolu-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Kondratowicach i powiecie trzebnickim.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.


  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo