Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Kłodzko [FILM 360]

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Kłodzko [FILM 360]

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Kłodzko [FILM 360]
  Gmina Kłodzko to kolejny przystanek Wiosny Dookoła Wrocławia. Z kamerą 360 pojawiliśmy się tutaj na zaproszenie wójta Stanisława Longawy. Pokazał nam, dlaczego warto zatrzymać się tu na dłużej. Braliśmy udział w spływie pontonowym na Nysie Kłodzkiej, odwiedziliśmy Folwark Szyfrów, czyli nietypowy, historyczny escape room, pojawiliśmy się na plaży w Gorzuchowie oraz na łowisku pstrąga w Boguszynie, skorzystaliśmy też z zaproszenia do pałaców Kamieniec i Żelazno. Na koniec pojawiliśmy się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest Park koło Kłodzka. Zobaczcie film i zdjęcia sferyczne - możecie rozglądać się na nich, używając gestów lub posługując się myszką.
  Wiosna dookoła Wrocławia: dziś gmina Kłodzko [FILM 360]
  Film sferyczny - rozglądaj się posługując się myszką lub gestami


  Plaża Gorzuchów


  Pałac Kamieniec


  Ski-Raft, spływ pontonami


  Folwark Szyfrów
  Pałac Żelazno
  Hotel Metro Boguszyn
  Złoty Pstrąg Boguszyn
  Gmina Kłodzko zaprasza na wydarzenia

  WIOSNA DOOKOŁA WROCŁAWIA  "Wiosna dookoła Wrocławia" - to tytuł akcji, w ramach której w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzą przynajmniej 20 gmin, miast i powiatów na Dolnym Śląsku. Pokażemy jak bardzo się zmieniają, będziemy szukali nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Pojawimy się w Waszych firmach, zapukamy do szkół i przedszkoli, będziemy brali udział w lokalnych wydarzeniach. Chcemy spotkać się z Wami!

  A relacje z naszych spotkań przedstawiamy Wam na GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, abyście mogli sami rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzamy i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je nasi dziennikarze.

  Kolejne przystanki już niebawem. W piątek, 26 maja, spotkacie nas na Dniach Obornik Śląskich, w sobotę, 27 maja będziemy na Dniach Złotoryi, a w niedzielę przyjedziemy do Karpacza. W kolejnych dniach pojawimy się także m.in. w Polanicy-Zdroju, Lądku-Zdroju, Oławie, Borowie, Trzebnicy, Wołowie i Świeradowie-Zdroju.

  Możecie też zaprosić nas do siebie - piszcie na adres 360@gazeta.wroc.pl

  I bądźcie pewni, że nas zobaczycie! Dolny Śląsk przemierzamy specjalnie oznakowanym samochodem od partnera naszej akcji, którym jest Autoryzowany Salon i Serwis marki Volkswagen - Centrum Wrocław.  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo