Wimbledon 2015: Radwańska - Dellacqua 2:0 (6:1, 6:4) (WYNIK, ONLINE, LIVE, STREAM)

Kacper Rogacin (AIP)
Radwańska - Dellacqua na żywo w III rundzie Wimbledonu. Transmisja meczu Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqu na antenie Polsat Sport Extra. Transmisja zaczyna się o godz. 14, ale samo spotkanie może zacząć się z opóźnieniem. Wynik na żywo pojedynku Radwańska - Dellacqua na stronie gazetawroclawska.pl RADWAŃSKA - DELLACQUA TRANSMISJA, RADWAŃSKA - DELLACQUA NA ŻYWO, RADWAŃSKA - DELLACQUA ONLINE. Andrzej Szkocki Polska Press
Agnieszka Radwańska pokonała w trzeciej rundzie Wimbledonu Australijkę Casey DellAcqua i zagra o ćwierćfinał turnieju. Polka nie dała szans rywalce i wygrała 2:0 (6:1, 6:4).

W pierwszym secie dominacja Isi była niepodważalna. Radwańska szybko uporała się z przeciwniczką i wydawało się, że jej zwycięstwo w drugim secie to tylko formalność.

Niestety krótka przerwa najwidoczniej wybiła Polkę z rytmu, bo w pewnym momencie przegrywała ona 0:4! Na szczęście właśnie wtedy minął kryzys i kolejnych sześć gemów padło łupem Radwańskiej

O ćwierćfinał Wimbledonu Polka zagra z Jeleną Janković lub Petrą Kvitovą.