Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 - wiemy, kto...

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 - wiemy, kto zwyciężył! GRATULUJEMY!

  MRA

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 - wiemy, kto zwyciężył! GRATULUJEMY!
  To już koniec głosowania! 24 sierpnia o godz. 21.00 zakończyło się głosowanie we wszystkich kategoriach plebiscytu: Dolnośląska Osobowość Turystyki, Hotel/Pensjonat Roku, Agroturystyka Roku i Atrakcja Turystyczna Roku. Z kat. Hotel/Pensjonat wyodrębniliśmy kat. Apartamenty i Inne Obiekty Noclegowe, nieskategoryzowane przez Urząd Marszałkowski. Wszyscy finaliści zostaną zaproszeni na galę rozdania nagród, która odbędzie się 12 września w Akademii Rycerskiej w Legnicy o godz. 13.00. Zaproszenia już zostały wysłane wszystkim zwycięzcom powiatowym i laureatom etapu wojewódzkiego.
  Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 - wiemy, kto zwyciężył! GRATULUJEMY!
  Zobacz, kto zwyciężył na Dolnym Śląsku:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Hotel | Pensjonat Roku
  Apartameny i Inne Obiekty Noclegowe
  Agroturystyka Roku
  Atrakcja Turystyczna Roku
  Dolnośląska Osobowość Turystyki


  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA POWIATOWEGO
  wybierz powiat i zobacz wyniki:

  WROCŁAW i powiat wrocławski
  JELENIA GÓRA i powiat jeleniogórski
  LEGNICA i powiat legnicki
  WAŁBRZYCH i powiat wałbrzyski
  bolesławieckidzierżoniowskigłogowsko-górowski
  jaworskikamiennogórskikłodzki
  lubański lubińskilwówecki
  milickioleśnickioławski
  polkowickistrzelińskiśredzki
  świdnickitrzebnickiwołowski
  ząbkowickizgorzelecki złotoryjski


  GŁOSUJ W KATEGORII WOJEWÓDZKIEJ:
  Dolnośląska Osobowość
  Turystyki - KLIKNIJ  Kandydacie! Pobierz gotowe grafiki promocyjne: KLIKNIJ >>TU


  Trwa kolejna 9. już edycja plebiscytu Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018! Razem z naszymi Czytelnikami odkrywamy najpiękniejsze zakątki w regionie. Chcemy nagradzać wyjątkowe miejsca, obiekty i ludzi, dzięki którym nasze województwo jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów w Polsce. Będzie to możliwe dzięki Państwa głosom. W tym roku wybieramy także Dolnośląską Osobowość Turystyki. Akcja, jak co roku, została objęta honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Przyjmowanie kandydatów zamknęliśmy 16 lipca br.

  II tura głosowania - finałowa - rozpoczęła się w piątek 10 sierpnia i potrwa do piątku 24 sierpnia do godz. 21. W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie trwa cały czas i zakończy się tak samo - 24 sierpnia o godz. 21.

  W środę 8 sierpnia o godz. 21 zakończyliśmy głosowanie w etapie powiatowym w kategoriach: Hotel/Pensjonat Roku, Agroturystyka Roku i Atrakcja Turystyczna Roku. W finale mamy też kat. Apartamenty i Inne Obiekty Noclegowe. O prestiżowy tytuł walczyć będą jedynie zwycięzcy poszczególnych powiatów. Zachowają swój kod do głosowania i pulę zdobytych głosów.

  WAŻNE INFORMACJE

  ► W każdym z powiatów Dolnego Śląska wyłonimy laureatów w kategoriach: Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka Roku, Hotel/Pensjonat Roku. Zwycięzcy etapu powiatowego przejdą do finału i powalczą o tytuł na Dolnym Śląsku.
  ► W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie od początku jest wojewódzkie - bez podziału na powiaty.
  ► O tym, kto zostanie zwycięzcą zadecydują Czytelnicy Gazety Wrocławskiej poprzez głosowanie SMS-owe (1 SMS to 2,46 zł z VAT).
  ► Zwycięzców uhonorujemy podczas uroczystej gali we wrześniu. Otrzymają nagrody rzeczowe, dyplomy i vouchery na kampanię reklamową.
  ► Na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy do 16 lipca 2018 roku. Wszystkie kandydatury zgłoszone w ostatnim dniu pojawią się w rankingach najpóźniej 17 lipca do godz. 15.00.
  ►Głosowanie w etapie powiatowym rozpoczęło się 29 czerwca i zakończyło 8 sierpnia o godz. 21.00. Zwycięzcy z każdego powiatu przeszli do II etapu głosowania - finałowego, który potrwa od 10 do 24 sierpnia do godz. 21.00.
  ► W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie trwa bez przerwy od 29 czerwca do 24 sierpnia do 21.00. - nie ma podziału na etapy - od początku głosowanie jest wojewódzkie.
  ► Każdy z kandydatów może dodać swoje zdjęcie do rankingu głosowania i pobrać bezpłatne materiały promocyjne, by zdobyć więcej głosów! Czytaj więcej -> TUTAJ
  ► Patronat nad akcją objął Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.


  Dolny Śląsk to bez wątpienia jeden z najciekawszych regionów w Polsce - różnorodny, bogaty w atrakcje i pełen tajemnic. Mamy też niezwykle aktywnych i kreatywnych mieszkańców. Wszystko razem sprawia, że Dolny Śląsk słynie z doskonałych miejsc do wypoczynku i rekreacji, które przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Niezmiernie trudno wskazać, które z naszych licznych atrakcji są najciekawsze. Taką ambitną próbę po raz kolejny podejmuje Gazeta Wrocławska. Gorąco popieram całą akcję i zachęcam do udziału w niej, do oddawania głosów na swoich wybrańców w różnych kategoriach i zgłaszania swoich własnych kandydatów. Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska to pomysł na wypromowanie cennych miejsc i ludzi, a przy okazji naprawdę dobra zabawa. Zapraszam i polecam!
  Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego  Choć to już 9. edycja Wielkiego Odkrywania Dolnego Śląska, wierzymy, że w naszym regionie wciąż jeszcze wiele jest miejsc nieodkrytych, którymi warto się pochwalić. Udział w naszej akcji to przede wszystkim możliwość promocji świadczących usługi na najwyższym poziomie hoteli i pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, a także atrakcji turystycznych i ludzi związanych pasją z turystyką - wspólnie wybierzemy Dolnośląską Osobowość Turystyki.

  Na Dolnym Śląsku cały czas rozwija się baza turystyczna. Pojawiają się nowe atrakcje, jest coraz więcej profesjonalistów działających w tej branży. Warto docenić tych najlepszych. Taka jest idea naszej akcji.

  JAK ZDOBYĆ WIĘCEJ GŁOSÓW - WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

  NAGRODY DLA LAUREATÓW - Udział w naszej akcji to przede wszystkim doskonała okazja do promocji. Zwycięzców opiszemy na łamach "Gazety Wrocławskiej", a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali - mówi Anna Bijak-Bednarska, dyrektor marketingu Gazety Wrocławskiej.
  Nagrody dla zwycięzców powiatowych - I etap
  Kandydaci, którzy w pierwszym, powiatowym etapie Plebiscytu, w każdym powiecie, w kategoriach Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka, Hotel/Pensjonat uzyskają najwięcej głosów zdobędą:
  ► dyplom
  ► awans do etapu wojewódzkiego
  ► voucher na kampanię promocyjną o wartości 2500 zł  Nagrody dla zwycięzców wojewódzkich - II etap
  Kandydaci, którzy w kategoriach Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka, Hotel/Pensjonat zajmą I miejsce otrzymają:
  ► dyplom
  ► prezentację w Gazecie Wrocławskiej
  ► wideowizytówkę wraz z emisją na stronie www.gazetawroclawska.pl lub naszemiasto.pl
  ► voucher na kampanię reklamową o wartości 5000 zł  Laureaci II i III miejsc w tych kategoriach otrzymają voucher na kampanię reklamową o wartości 3000 zł (II miejsce) i 2000 zł (III miejsce).

  Nagrody w kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki
  W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  ► dyplom Dolnośląskiej Osobowości Turystyki
  ► prezentację w Gazecie Wrocławskiej
  ► podwójne zaproszenia na wydarzenie artystyczne na Dolnym Śląsku
  ► pobyt w luksusowym Hotelu Spa na Dolnym Śląsku

  Ponadto:
  ► laureaci miejsc od 2. do 3. otrzymają pobyty w Hotelu Spa na Dolnym Śląsku
  ► laureaci miejsc od 4. do 6. otrzymają vouchery na zabiegi w Day Spa  Informacji o akcji udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815 (godz. 9-17), e-mail anna.gabinska@gazeta.wroc.pl.


  Załączniki (1)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo