Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 - wiemy, kto zwyciężył! GRATULUJEMY!

MRA
To już koniec głosowania! 24 sierpnia o godz. 21.00 zakończyło się głosowanie we wszystkich kategoriach plebiscytu: Dolnośląska Osobowość Turystyki, Hotel/Pensjonat Roku, Agroturystyka Roku i Atrakcja Turystyczna Roku. Z kat. Hotel/Pensjonat wyodrębniliśmy kat. Apartamenty i Inne Obiekty Noclegowe, nieskategoryzowane przez Urząd Marszałkowski. Wszyscy finaliści zostaną zaproszeni na galę rozdania nagród, która odbędzie się 12 września w Akademii Rycerskiej w Legnicy o godz. 13.00. Zaproszenia już zostały wysłane wszystkim zwycięzcom powiatowym i laureatom etapu wojewódzkiego.

WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA 2018 | Liderzy pięciu kate...

Kandydacie! Pobierz gotowe grafiki promocyjne: KLIKNIJ >>TU

Trwa kolejna 9. już edycja plebiscytu Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018! Razem z naszymi Czytelnikami odkrywamy najpiękniejsze zakątki w regionie. Chcemy nagradzać wyjątkowe miejsca, obiekty i ludzi, dzięki którym nasze województwo jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów w Polsce. Będzie to możliwe dzięki Państwa głosom. W tym roku wybieramy także Dolnośląską Osobowość Turystyki. Akcja, jak co roku, została objęta honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Przyjmowanie kandydatów zamknęliśmy 16 lipca br.

II tura głosowania - finałowa - rozpoczęła się w piątek 10**sierpnia i potrwa do piątku 24**sierpnia do godz. 21. W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie trwa cały czas i zakończy się tak samo - 24 sierpnia o godz. 21.

W środę 8 sierpnia o godz. 21 zakończyliśmy głosowanie w etapie powiatowym w kategoriach: Hotel/Pensjonat Roku, Agroturystyka Roku i Atrakcja Turystyczna Roku. W finale mamy też kat. Apartamenty i Inne Obiekty Noclegowe. O prestiżowy tytuł walczyć będą jedynie zwycięzcy poszczególnych powiatów. Zachowają swój kod do głosowania i pulę zdobytych głosów.

WAŻNE INFORMACJE

► W każdym z powiatów Dolnego Śląska wyłonimy laureatów w kategoriach: Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka Roku, Hotel/Pensjonat Roku. Zwycięzcy etapu powiatowego przejdą do finału i powalczą o tytuł na Dolnym Śląsku.
► W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie od początku jest wojewódzkie - bez podziału na powiaty.
► O tym, kto zostanie zwycięzcą zadecydują Czytelnicy Gazety Wrocławskiej poprzez głosowanie SMS-owe (1 SMS to 2,46 zł z VAT).
► Zwycięzców uhonorujemy podczas uroczystej gali we wrześniu. Otrzymają nagrody rzeczowe, dyplomy i vouchery na kampanię reklamową.
► Na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy do 16 lipca 2018 roku. Wszystkie kandydatury zgłoszone w ostatnim dniu pojawią się w rankingach najpóźniej 17 lipca do godz. 15.00.
►Głosowanie w etapie powiatowym rozpoczęło się 29 czerwca i zakończyło 8 sierpnia o godz. 21.00. Zwycięzcy z każdego powiatu przeszli do II etapu głosowania - finałowego, który potrwa od 10 do 24 sierpnia do godz. 21.00.
► W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki głosowanie trwa bez przerwy od 29 czerwca do 24 sierpnia do 21.00. - nie ma podziału na etapy - od początku głosowanie jest wojewódzkie.
► Każdy z kandydatów może dodać swoje zdjęcie do rankingu głosowania i pobrać bezpłatne materiały promocyjne, by zdobyć więcej głosów! Czytaj więcej -> TUTAJ
► Patronat nad akcją objął Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Dolny Śląsk to bez wątpienia jeden z najciekawszych regionów w Polsce - różnorodny, bogaty w atrakcje i pełen tajemnic. Mamy też niezwykle aktywnych i kreatywnych mieszkańców. Wszystko razem sprawia, że Dolny Śląsk słynie z doskonałych miejsc do wypoczynku i rekreacji, które przyciągają turystów z kraju i zagranicy. Niezmiernie trudno wskazać, które z naszych licznych atrakcji są najciekawsze. Taką ambitną próbę po raz kolejny podejmuje Gazeta Wrocławska. Gorąco popieram całą akcję i zachęcam do udziału w niej, do oddawania głosów na swoich wybrańców w różnych kategoriach i zgłaszania swoich własnych kandydatów. Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska to pomysł na wypromowanie cennych miejsc i ludzi, a przy okazji naprawdę dobra zabawa. Zapraszam i polecam!
Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Choć to już 9. edycja Wielkiego Odkrywania Dolnego Śląska, wierzymy, że w naszym regionie wciąż jeszcze wiele jest miejsc nieodkrytych, którymi warto się pochwalić. Udział w naszej akcji to przede wszystkim możliwość promocji świadczących usługi na najwyższym poziomie hoteli i pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, a także atrakcji turystycznych i ludzi związanych pasją z turystyką - wspólnie wybierzemy Dolnośląską Osobowość Turystyki.

Na Dolnym Śląsku cały czas rozwija się baza turystyczna. Pojawiają się nowe atrakcje, jest coraz więcej profesjonalistów działających w tej branży. Warto docenić tych najlepszych. Taka jest idea naszej akcji.

NAGRODY DLA LAUREATÓW

- Udział w naszej akcji to przede wszystkim doskonała okazja do promocji. Zwycięzców opiszemy na łamach "Gazety Wrocławskiej", a nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali - mówi Anna Bijak-Bednarska, dyrektor marketingu Gazety Wrocławskiej.

Nagrody dla zwycięzców powiatowych - I etap

Kandydaci, którzy w pierwszym, powiatowym etapie Plebiscytu, w każdym powiecie, w kategoriach Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka, Hotel/Pensjonat uzyskają najwięcej głosów zdobędą:
► dyplom
► awans do etapu wojewódzkiego
► voucher na kampanię promocyjną o wartości 2500 zł

Nagrody dla zwycięzców wojewódzkich - II etap

Kandydaci, którzy w kategoriach Atrakcja Turystyczna Roku, Agroturystyka, Hotel/Pensjonat zajmą I miejsce otrzymają:
► dyplom
► prezentację w Gazecie Wrocławskiej
► wideowizytówkę wraz z emisją na stronie www.gazetawroclawska.pl lub naszemiasto.pl
► voucher na kampanię reklamową o wartości 5000 zł

Laureaci II i III miejsc w tych kategoriach otrzymają voucher na kampanię reklamową o wartości 3000 zł (II miejsce) i 2000 zł (III miejsce).

Nagrody w kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki

W kategorii Dolnośląska Osobowość Turystyki kandydat, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
► dyplom Dolnośląskiej Osobowości Turystyki
► prezentację w Gazecie Wrocławskiej
► podwójne zaproszenia na wydarzenie artystyczne na Dolnym Śląsku
► pobyt w luksusowym Hotelu Spa na Dolnym Śląsku

Ponadto:
► laureaci miejsc od 2. do 3. otrzymają pobyty w Hotelu Spa na Dolnym Śląsku
► laureaci miejsc od 4. do 6. otrzymają vouchery na zabiegi w Day Spa

Informacji o akcji udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815 (godz. 9-17), e-mail [email protected].

Wideo