Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2018 | Ważne informacje dla kandydatów

MRA
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie WIELKIE ODKRYWANIE DOLNEGO ŚLĄSKA 2018. Już na wstępie życzymy wielu głosów! Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.

DODAJ ZDJĘCIE I LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Na liście aktualnych wyników głosowania przy imieniu i nazwisku lub przy nazwie obiektu może być umieszczone zdjęcie twarzy lub logotyp. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydata, na którego chcą oddać głos. Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. Dodając zdjęcie możesz także zamówić bezpłatne grafiki promocyjne, o ile nie znajdujesz ich na stronie: www.gazetawroclawska.pl/grafiki

DODAJ ZDJĘCIE POPRZEZ ANKIETĘ

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić osoby ze swojego środowiska zawodowego oraz klientów. Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

Dla wszystkich kandydatów zgłoszonych do 5 lipca przygotowaliśmy indywidualne grafiki do umieszczenia na Facebooku oraz plakaty do wydrukowania:

POBIERZ GOTOWE GRAFIKI PROMOCYJNE

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem, np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych. To świetny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

MATERIAŁY PROMOCYJNE

Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie, takie jak plakaty. Warto je wyeksponować je w miejscu pracy.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów prezentujemy w naszym serwisie internetowym, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w papierowych wydaniach "Gazety Wrocławskiej".

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W trakcie głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy kandydat może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Dodatkowych informacji udziela Anna Gabińska, tel. 502 499 815 w godz. 9-17, e-mail: [email protected]

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Wideo