AIP, Jerozolima
Polacy wygrali z Izraelem 2:1 w Jerozolimie, ale niewiele brakowało, by spotkanie o punkty eliminacji Euro 2020 zakończyło się przedwcześnie. Na murawę wbiegli kibice z Izraela, jeden zdążył nawet dobiec do Roberta Lewandowskiego na środku boiska i o mało go nie przewrócił, a ochrona miała problem ze złapaniem go. Z tego powodu ucierpiał nawet reprezentant Polski Tomasz Kędziora, w którego z kolei wpadł jeden z interweniujących ochroniarzy. Sędzia przerwał mecz, lecz po konsultacji z kierownikami i trenerami obu drużyn zdecydował się go wznowić na dwie minuty. Zobaczcie wydarzenia z końcówki spotkania na Teddy Stadium w obiektywie Sylwii Dąbrowy.