Wielka Gala Opla Insignia

Artykuł sponsorowany
W najbliższy weekend – od 23 do 25 czerwca – w salonach Opla Wielka Gala nowego Opla Insignia. Czym różni się od poprzednich wersji?

Pierwsza nowość, to matrycowe reflektowy Led Intellilux – światła z zasięgiem do 400 metrów, automatycznie sterują wiązką świateł drogowych tak, aby omijała przestrzeń wokół pojazdu poprzedzającego lub jadącego z naprzeciwka, a pozostała strefa drogi pozostała nadal oświetlona.

W nowej Insignii nie potrzebujemy kluczyka. System automatycznego odblokowywania zamków drzwi i sterowania zapłonem Open&Start jest wyposażeniem standardowym każdej Insignii.

Kupując nową Insignię, opcjonalnie można zamówić też układ automatycznego dostosowywania prędkości jazdy do pojazdu poprzedzającego AFA (Autonomous Follow Assist). Ten system wspomaga kierowcę w uniknięciu kolizji z autem jadącym przed nim, poprzez hamowanie i przyspieszanie celem utrzymania zadanej odległości.

Przydatny może być też opcjonalny układ ostrzegania o zbliżającym się z tyłu pojeździe RCTA (Rear Cross Traffic Allert) ostrzega on kierowcę – podczas wycofywania się np. z miejsca parkingowego – o autach nadjeżdżających z tyłu i z boku.
Nowa Insignia to także systemy wspomagające bezpieczną jazdę – to m.in. układ automatycznego hamowania awaryjnego AEB z funkcją wykrywania pieszych, układ utrzymania pasa ruchu LKA (Lane Keep Assist), opcjonalny układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu.

Ceny nowego Opla Insignia zaczynają się od 99.900 złotych. Tyle zapłacimy za samochód w podstawowej wersji z benzynowym silnikiem 1.5 T o mocy 140 KM. W tej cenie dostaniemy samochód z dwustrefową klimatyzacją systemem ostrzegania przed kolizją z funkcją wykrywania pieszych, asystentem pasa ruchu z funkcją automatycznej korekty toru jazdy, systemem automatycznego hamowania awaryjnego, wielofunkcyjną kierownicą pokrytą skórą. Za najbogatszą wersję Opla Insignia z silnikiem 2.0 CDTI o mocy 210 KM zapłacimy 159 900 zł.

Już w najbliższy weekend, między 10 a 16, zapraszamy do salonów Opla na Wielką Galę Nowej Insignii! W programie są przewidziane liczne atrakcje, w tym muzyka na żywo, pyszne przekąski, wymyślne soft drinki.

MM Cars Wrocław, ul. Karkonoska 50

Wideo