Wielka awaria wodociągu. Ulica w centrum zalana [ZDJĘCIA]

szZaktualizowano 
W czwartek przed godz. 16 doszło do awarii wodociągu na ul. Inowrocławskiej. W ciągu kilku minut ulica została zalana wodą.

- Doszło do awarii rurociągu o średnicy 200 mm. Na miejscu jest już ekipa MPWiK, która zamknęła rurociąg. Na pewno przez jakiś czas nie będzie wody. Postaramy się, żeby przerwa była jak najkrótsza – powiedziała nam tuż po godz. 16 Martyna Bańcerek, rzecznik prasowy MPWiK.

Z powodu awarii nastąpiła przerwa w dostawie wody przy:

  • Inowrocławska nieparzyste numery od 1 do 9
  • Inowrocławska nieparzyste numery od 17 do 21d

Planowany termin przywrócenia wody to godzina 22.

Motocykl uderzył w pociąg. Jedna osoba nie żyje, druga ciężko ranna

polecane: FLESZ: Zmiana w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-02T09:02:18 02:00, Azbest:

A pękła azbestowa rura średnicy 200 mm tak azbestowa byłem widziałem ludzie to piją masakra

No masakra, szkoda ze azbest jest szkodliwy tylko wdychany, polecam wziąć książkę i poczytać trochę zanim pierdoły będziesz pisać.

G
Gość
2019-08-02T07:18:26 02:00, KazB:

A gdzie w tekście jest informacja, o jakie miasto chodzi? Mam się domyślać, że to może Wrocław?

Gazeta Wrocławska hmmm na pewno chodzi im o Kraków nie o Wrocław 😅

G
Gość
2019-08-01T21:00:14 02:00, Gość:

To pierwszy etap uruchamiania tramwaju wodnego. Brawo Jacek szybko Ci to się udało

Wielkie Brawa

G
Gość
2019-08-02T07:16:32 02:00, Gość:

Ulica w centrum zalana - Inowrocławska w centrum? -pismak spojrzał na mapę ? bo nie sądzę żeby kiedykolwiek tam był :)

2019-08-02T10:54:27 02:00, alternatywy 4:

mejbi chodzi o centrum

dzielnicy kochanienki

a może o centrum

handlowe :)

... pismakowi i tak wszystko jedno:)

a
alternatywy 4
2019-08-02T07:16:32 02:00, Gość:

Ulica w centrum zalana - Inowrocławska w centrum? -pismak spojrzał na mapę ? bo nie sądzę żeby kiedykolwiek tam był :)

mejbi chodzi o centrum

dzielnicy kochanienki

G
Gość
2019-08-02T09:02:18 02:00, Azbest:

A pękła azbestowa rura średnicy 200 mm tak azbestowa byłem widziałem ludzie to piją masakra

a mgly tam nie bylo i pekajacych parowek ? i pewnie przechodzila druzyna lgbt, bylam widzialam

A
Azbest

A pękła azbestowa rura średnicy 200 mm tak azbestowa byłem widziałem ludzie to piją masakra

G
Gość
2019-08-02T07:16:32 02:00, Gość:

Ulica w centrum zalana - Inowrocławska w centrum? -pismak spojrzał na mapę ? bo nie sądzę żeby kiedykolwiek tam był :)

bo w redakcji GWr potrafili nauczyć się tylko pisania tytułów na klikanie - reszta wymaga inteligencji i odrobiny wysiłku:)

K
KazB

A gdzie w tekście jest informacja, o jakie miasto chodzi? Mam się domyślać, że to może Wrocław?

G
Gość

Ulica w centrum zalana - Inowrocławska w centrum? -pismak spojrzał na mapę ? bo nie sądzę żeby kiedykolwiek tam był :)

c
ccy
2019-08-01T17:04:47 02:00, mieszkaniec:

Inowrocławska to przecież NIE JEST "CENTRUM" :-D

2019-08-01T23:43:15 02:00, Gość:

A co? Stare Miasto łosiu. Centrum

Szczepin, kolego.

http://uchwaly.um.wroc.pl/uchwala.aspx?numer=XXIX/643/12

S
Sutryk ma kota
2019-08-01T21:08:20 02:00, Maria Koterbska:

Płyną sobie niebieskie tramwaje, przez wrocławskich ulic sto...

Ponoć mamy globalna suszę

S
Sutryk ma kota
2019-08-01T19:46:22 02:00, tt:

Tramwaje na Nowy Dwór wyjątkowo dojeżdżają.

Ślęzą

S
Sutryk ma kota

Ogłaszam start tramwaj wodny ...

G
Gość
2019-08-01T17:04:47 02:00, mieszkaniec:

Inowrocławska to przecież NIE JEST "CENTRUM" :-D

A co? Stare Miasto łosiu. Centrum

Dodaj ogłoszenie