18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wielka awantura w Kolejach Dolnośląskich. Pasażer jechał bez biletu i nie chciał wyjść z pociągu [MNÓSTWO WULGARYZMÓW, MATERIAŁ 18+]

PB
youtube
Wielka awantura w pociągu Kolei Dolnośląskich relacji Wrocław-Jelenia Góra. Na przystanku Kąty Wrocławskie doszło do przepychanek z pasażerem, który jechał bez biletu i nie chciał opuścić składu. - Bez policji nie wyjdę! - kłóci się mężczyzna i mówi, że jedzie bez biletu, bo nie ma "siana". Uwaga! Ze względu liczne wulgaryzmy materiał tylko dla osób pełnoletnich.

Awantura trwa przez kilka minut. Pasażer na gapę kłóci się z innymi podróżnymi oraz obsługą. Widać to na nagraniu opublikowanym na Youtube. Wściekli pasażerowie nie pozostają dłużni. - Wypier**j z pociągu, bo stoimy tu przez ciebie! - krzyczy jeden z pasażerów.

- Weź wstań i wyjdź stąd, ty nie sadź się bo ci wyp***dolę w cymbał i się skończy, co ty ku**a myślisz, że jestem dziewczyna to sobie rady nie dam - krzyczy pasażerka, która wzięła sprawy w swoje ręce i razem z innym pasażerem wyrzuciła go z pociągu.

W czasie całego zajścia obok stoi konduktor Kolei Dolnośląskich. Na nagraniu nie widać, żeby w którymkolwiek momencie używał on przekleństw czy przemocy. Słychać jak zgłasza problem przez radiotelefon.

Film znajduje się pod tym linkiem LINK DO FILMU

Wideo

Dodaj ogłoszenie