Wiara i uśmiech. Najlepszy sposób na walkę o przetrwanie

Materiał partnera zewnętrznego

Uśmiechamy się każdego dnia. W słoneczne poniedziałki, podając Wrocławianom świeży chleb, poranną gazetę i dobre słowo. W pogodne środy, gdy słyszymy od klientów ulubione „dziękuję”. W pełne oczekiwania na jak najlepszy weekend piątki, gdy zniecierpliwieni kupujący już są myślami w swoich domach.

My. To nie tylko „po prostu” dzierżawcy stoisk w Centrum Handlowym „Arena”.

My to wrocławscy kupcy, ludzie, którzy naprawdę kochają swoje bractwo i swoją pracę.

Uśmiechamy się każdego dnia, choć ostatnimi czasy mamy tych powodów do uśmiechu jakby mniej. Jednak nie załamujemy się i nie odpuszczamy! Bolesne pojedynki z rzeczywistością to dla nas nie pierwszyzna – na wspomnienie lipca 1997 roku kiwamy przecież porozumiewawczo głowami. Przetrwaliśmy wspólnie powódź tysiąclecia, przetrwamy i czas pandemii…

Choć nie jest łatwo, staramy się podążać za potrzebami swoich klientów. Wysyłamy towary, dowozimy zamówione zakupy we Wrocławiu i okolicach, umawiamy się na odbiory, by ułatwić klientom robienie zakupów w tym niełatwym okresie. Często w takie mobilne zakupy zaangażowane są całe kupieckie rodziny, ale czego się nie robi, by po prostu przetrwać. Stoiska funkcjonują idealnie, niczym pojedyncze tryby dobrze naoliwionej, kupieckiej maszyny. W Arenie dostaniecie wszystko. Od ręki, bądź na zamówienie – smakołyki z różnych stron świata, świeże warzywa i owoce, najlepszej jakości nabiał i mięso, wyszukane artykuły spożywcze, chemię i kosmetyki… O absolutnie unikalnych kreacjach i najpiękniejszych butach w mieście od dawna krążą legendy – gwarantujemy, że są jak najbardziej prawdziwe!

Do Centrum Handlowego Arena zapraszamy również po suplementy diety, artykuły przemysłowe, stylowe dodatki, pyszne ciasta i torty, ubrania w nietypowych rozmiarach, nowinki kulinarne! Jesteśmy dumni z naszego (nieustannie rozwijającego się) placu z najlepszymi food truckami w mieście.

Słuchamy swoich klientów i staramy się spełniać wszelkie ich oczekiwania. Jest to możliwe dzięki nastawieniu na bezpośredni kontakt i temu, że zawsze znajdziemy czas, by posłuchać o Waszych potrzebach, marzeniach, planach, fantazjach…

Dziękujemy, że jesteście z nami. Że wspieracie polski handel i pozwalacie nam przetrwać. Że to dzięki Wam – naszym klientom – jeszcze wciąż możemy się uśmiechać!

Centrum Handlowe Arena

Sklep Elektrotechniczny Elrox

Świat Torebek

Buty Visione

nasze foodtrucki - Street Food Arena

www.arena.wroc.pl

https://www.facebook.com/TuCzyTam

Dodaj ogłoszenie