We Wrocławiu salon Mercedes-Benz przenosi nas w przyszłość motoryzacji

Materiał informacyjny DUDA-CARS S.A.
Na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku, Duda-Cars S.A., autoryzowany dealer i serwis Mercedes-Benz, dokonał oficjalnego otwarcia nowego – starego salonu we Wrocławiu. Nowego, ponieważ przeszedł generalną modernizację do najnowocześniejszego według światowych standardów procesu obsługi klienta. Starego, ponieważ początki marki Mercedes-Benz przy ulicy Olsztyńskiej 1 we Wrocławiu datują na 20 lat wstecz.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

W 2015 roku Duda-Cars przejęło lokalnego dealera o bogatej tradycji marki Mercedes-Benz. Pod koniec 2016 roku rozpoczęła się przebudowa ówczesnej przestrzeni, a oficjalne otwarcie zaplanowane zostało na 2019 rok. Niestety, pożar wydłużył w czasie realizację założonych planów.

To fatalne zdarzenie losowe mocno nas dotknęło. Celem przebudowy była znaczącą poprawa jakości doświadczeń klientów oraz komfortu pracy, a zbieg wydarzeń spowodował, że salon i serwis pracowały bez przerwy w warunkach tymczasowych przez blisko 4 lata. Szczególnie doceniam i jestem wdzięczny za zaangażowanie naszych pracowników oraz wyrozumiałość klientów, którzy przez ten czas dalej odwiedzali nas z dotychczasową częstotliwością. – Marcin Duda, Prezes Zarządu Duda-Cars. Dealer błyskawicznie zorganizował się po pożarze - salon i serwis zostały przeniesione do tymczasowej przestrzeni, wokół której latem 2019 roku zaaranżowano Letni Salon i obsługiwano klientów na plaży z leżakami oraz barem z lodami. Dzisiaj oddaliśmy do użytku miejsce, które przygotowaliśmy do spełniania oczekiwań klientów i maksymalizowania ich zadowolenia z naszej obsługi. Obecnie to salon Duda-Cars we Wrocławiu wyznacza reszcie naszych oddziałów standardy, do których dążymy. – dodaje Marcin Duda.

Gwiazdy, które zdobywają serca klientów

Wrocławski salon Duda-Cars to miejsce z historią, które wyznacza trendy w zakresie opieki sprzedażowej i serwisowej dla lidera segmentu premium. Na dwóch poziomach, wyeksponowanych jest 20 samochodów, reprezentujących różne klasy. Dlatego każdy z odwiedzających ma możliwość zapoznania się z pełną ofertą producenta spod znaku trójramiennej gwiazdy. Na szczególną uwagę zasługuje strefa Mercedes-AMG, w której dech w piersiach zapierają usportowione modele zaprojektowane przez inżynierów z Affalterbach. Miłośników luksusu z najwyższej półki z pewnością zainteresuje strefa Mercedes-Maybach, a dla entuzjastów samochodów elektrycznych wydzielona została przestrzeń do prezentacji modeli ze świata EQ, w tym gamy samochodów smart. Przedsiębiorcy stawiający na dostawcze Mercedesy poznają każdy dostępny model, zgodnie z najwyższa certyfikacją Van ProCenter. W salonie znajduje się także butik z odzieżą, akcesoriami i dodatkami z oryginalnej kolekcji Mercedes-Benz.

Doświadczenia i komfort na pierwszym miejscu

Zadowolenie klienta, na każdym etapie obsługi, jest w Duda-Cars celem nadrzędnym. Każdy potencjalny kupujący jest wspierany w podjęciu jak najlepszej decyzji. Salon wyróżnia się przestronnością, ale nie brakuje w nim stanowisk gwarantujących intymność. Klienci doświadczają najwyższej jakości obsługi zgodnej z najnowszą, globalną strategią marki Mercedes-Benz. Dzięki licznym dedykowanym strefom spotkań, z pomocą profesjonalistów, dokonują konfiguracji samochodów na cyfrowych i w pełni interaktywnych nośnikach systemu Digital Singage.

Wartość dodana dla właścicieli Mercedesów

Unowocześnione zostały nie tylko procesy zakupowe, gdyż obsługa posprzedażowa zyskała nowe przestrzenie i także weszła na najwyższe standardy obsługi. Trzystanowiskowe aktywne przyjęcie jest obecnie sercem obsługi klientów serwisu mechanicznego. Warsztat blacharsko – lakierniczy przeszedł kompleksową przebudowę i dysponuje obecnie sprzętem najnowszej technologii. Końca dobiega remont hal serwisowych, w których powstały dodatkowe stanowiska obsługi gwarantujące jeszcze szybszy czas realizacji zgłoszeń klientów.

Nowoczesność spotyka się z klasyką

Duda-Cars posiada cztery salony i zajmuje się sprzedażą oraz serwisem samochodów osobowych oraz dostawczych Mercedes-Benz, w obu przypadkach nowych i używanych. Dealer wywodzi się z Poznania, gdzie jest jego macierzysty salon, a w podpoznańskim Golęczewie znajduje się największy w Polsce obiekt Van ProCenter oraz jedyny w kraju salon i serwis dedykowany samochodom klasycznym Mercedes-Benz. Do kolejnych dwóch salonów prowadzi trasa S5 – najpierw w Lesznie, a następnie we Wrocławiu.

Dodaj ogłoszenie