2 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN do negocjacji w...
fot. Mariusz Kapala / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

We Wrocławiu brakuje pracowników. Najnowsze oferty pracy we Wrocławiu. Ile można zarobić?

SERWISANT KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN do negocjacji w zależności od kwalifikacji

Miejsce pracy: Wrocław oraz oddelegowanie do Lubina i Polkowic

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zakres obowiązków:
Naprawa , serwis i konserwacja urządzeń chłodniczych. Praca od poniedziałku do piątku. Podczas delegacji pracodawca zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Praca w godzinach od 8.00-16.00.

Wymagania:
Wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunkowe. Staż pracy 2 lata i więcej, możliwość pracy na terenie kopalni. Uprawnienia SEP mile widziane, mogą być nieaktualne. Zmysł techniczny, czytanie rysunków technicznych, prawo jazdy kat. B. doświadczenie w serwisie i naprawie klimatyzacji samochodowej.

Kontakt: Auto Klimat Sp. z o.o., Północna 15-19, 54-105 Wrocław, tel. 607-693-640, mail: [email protected]

Zobacz najnowsze oferty pracy we Wrocławiu w opisach pod zdjęciami - posługuj się strzałkami lub gestami, aby przejść dalej