3 z 23
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 zł...
fot. Tomasz Hołod / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

We Wrocławiu brakuje pracowników. Najnowsze oferty pracy we Wrocławiu. Ile można zarobić?

KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie brutto: od 5 700 zł

Miejsce pracy: Tyska 16, 52-014 Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony. Praca na czas określony: 28.02.2025

Zakres obowiązków:
Przewóz osób autobusem komunikacji miejskiej po mieście.

Wymagania:
Wykształcenie i staż pracy - dowolne, prawo jazdy kat. D, znajomość jęz. polskiego A1.

Kontakt: "Mobilis" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Posag 7 Panien 8, 02-495 Warszawa, tel. 506 478 921, mail: [email protected]

Zobacz najnowsze oferty pracy we Wrocławiu w opisach pod zdjęciami - posługuj się strzałkami lub gestami, aby przejść dalej