Walka Zimnoch – Mollo na żywo. Kto wygrał? [ZIMNOCH - MOLLO CAŁA WALKA, ZOBACZ WALKĘ]

sz, AIP
Walka Zimnoch – Mollo już w sobotę, 25 lutego podczas gali w Szczecinie. Gdzie oglądać walkę Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo? Transmisja na żywo walki Zimnoch – Mollo – sprawdź, gdzie oglądać galę boksu w szczecinie w TV oraz online stream.
Walka Zimnoch – Mollo już w sobotę, 25 lutego podczas gali w Szczecinie. Gdzie oglądać walkę Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo? Transmisja na żywo walki Zimnoch – Mollo – sprawdź, gdzie oglądać galę boksu w szczecinie w TV oraz online stream. Andrzej Szkocki Polska Press
Walka Zimnoch – Mollo podczas gali boksu w Szczecinie. Kto wygrał walkę Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo? Transmisja na żywo walki Zimnoch – Mollo – sprawdź, gdzie oglądać galę boksu w szczecinie w TV oraz online stream. ZOBACZ WALKĘ ZIMNOCH - MOLLO.

WALKA ZIMNOCH – MOLLO NA ŻYWO, TV, ONLINE, STREAM

Walka Zimnoch – Mollo – wielki rewanż na walkę przed rokiem. Wtedy Polak, trochę nieoczekiwanie został szybko znokautowany przez Amerykanina. Teraz odbędzie się rewanż podczas gali boksu w Szczecinie. Atmosfera jest gorąca, bo już podczas ważenia doszło do spięcia między bokserami.

Walka Zimnoch – Mollo już w sobotę, 25 lutego podczas gali w Szczecinie. Gdzie oglądać walkę Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo? Transmisja na żywo walki Zimnoch – Mollo – sprawdź, gdzie oglądać galę boksu w szczecinie w TV oraz online stream.Walka Krzysztof Zimnoch vs. Mike Mollo

Polak liczy na rewanż, ale według ekspertów faworytem jest Mollo. Dla Polaka będzie to najważniejsza walka w karierze. Jeśli przegra, to marzenia o mistrzostwie świata Zimnoch będzie musiał odłożyć w czasie, może nawet na zawsze.

Pojedynek Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo będzie walką wieczoru podczas Gali Boksu w Szczecinie. W sumie odbędzie się podczas niej 5 pojedynków.

Gala boksu w Szczecinie. Walki podczas gali

  • Krzysztof Zimnoch - Mike Mollo
  • Kamil Szeremeta - Jose Antonio Villalobos
  • Michał Syrowatka - Elmo Traya
  • Paweł Stępień - Artem Redko
  • Tomasz Król - Kamil Młodziński

ZIMNOCH – MOLLO: KIEDY WALKA?
Gala Boksu w Szczecinie odbędzie się w sobotę, 25 lutego. Początek o godz. 19.30.

ZIMNOCH – MOLLO: GDZIE OGLĄDAĆ?
Transmisja walki Zimnoch – Mollo na żywo w telewizji – gala ze Szczecina będzie transmitowana od godz. 19.30 na antenie stacji Polsat Sport Fight, a od godz. 22 także na antenie Polsatu Sport.

WALKA ZIMNOCH – MOLLO ONLINE STREAM
Legalny stream z walki Zimnoch – Mollo i całej gali na platformie ipla.tv

Sosnowski o walce Zimnoch – Mollo
- Liczę na to i wierzę w to, że Krzysiek sprosta wyzwaniu i tym razem nie da się zaskoczyć. Musi wyjść skoncentrowany, schodzić na bok i przepuszczać chaotyczne akcje Mike'a Mollo, który zapewne nastawi się na bójkę uliczną, bo w tym się najlepiej czuje - powiedział w rozmowie z x-news były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej Albert Sosnowski.

VIDEO //get.x-link.pl/831314a6-1ca1-b7cd-780a-75ccf16ed065,48a00b57-4ab5-e161-eb12-302aa7cd0b4c,embed.html

Agencja TVN/x-news

Wideo

Dodaj ogłoszenie