Wakacyjne praktyki w Dolnośląskim Centrum Druku 3D

Materiał informacyjny Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A.
Udostępnij:

Lada chwila rozpoczną się wakacje. Dla jednych to czas na odpoczynek, dla innych okres ciężkiej pracy bądź możliwości zdobycia doświadczenia. Dla nas to czas wdrożeń nowych technologii do Inkubatora Druku 3D. Zakończenie prac budowlanych coraz bliżej co możecie zobaczyć na zdjęciach oraz naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami, jesteś osobą kreatywną, nie boisz się wyzwań i chcesz poznać zaplecze różnych dziedzin AM? To idealnie się składa. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. szuka właśnie takich osób.

Co będziemy wspólnie robić?

● Opracowywać cyfrowe modele 3D angażujące potencjał danej technologii
● Drukować w różnych technologiach
● Uczestniczyć we wdrożeniach „przemysłowych technologii druku 3D”
● Opracowywać i realizować działania wspierające sektor MŚP
● Tworzyć artykuły prasowe o tematyce związanej z nowymi technologiami

Nie jest ważne ile masz lat, ważne żebyś przekonał nas, że to właśnie ciebie warto wybrać. Jeżeli prowadzisz startup lub szukasz nowych rozwiązań dla swojej firmy - to również oferta dla ciebie. To idealna okazja, że zweryfikować czy bycie “drukarzem 3d” to coś, czym chcesz się zajmować. Nawet jeżeli nie masz doświadczenia i nie masz jeszcze nic wspólnego z drukiem 3D, ale chcesz się w tym sprawdzić - to również zapraszamy.

Inżynier, artysta czy technik… czy to ważne? Absolutnie nie, jeżeli masz głowę pełną pomysłów i jesteśmy w stanie przedstawić je w wirtualnym środowisku, to sprawdźmy jak będą wyglądać w formie wydruków.

Oferujemy to co sami kiedyś otrzymaliśmy od życia, czyli dzielenie się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży 3D, dobrą kawę, wspólne realizacje projektów, swobodę w działaniu…

Jeżeli jesteś zainteresowana(y), prześlij nam swoje CV oraz opis projektów, które zrealizowała(e)ś oraz te, które chciałbyś zrobić u nas. Czekamy na zgłoszenia [email protected].

Projekt realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Wideo

Dodaj ogłoszenie