Już czwarty rok z rzędu eksperci portalu RynekPierwotny.pl przygotowali Ranking warunków mieszkaniowych, uwzględniający ponad dwieście miast i miejscowości, powyżej 20 tysięcy mieszkańców. Analitycy opierając się na danych Głównego Urzędu Statystycznego (z końca 2019 roku) i biorąc pod uwagę takie wskaźniki jak liczbę mieszkań (lokali i domów) przypadającą na 1000 osób i średnią powierzchnię użytkową w przeliczeniu na jedną osobę, wyłonili miasta w których mieszka się w stosunkowo najlepszych warunkach. Wrocław załapał się do pierwszej dziesiątki. Na kolejnych slajdach pokazujemy pierwszą dziesiątkę miast, w których panują najlepsze warunki mieszkaniowe. Prezentujemy je od 10 do 1 miejsca
Pawel Relikowski / Polskapress
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
2 grudnia, 09:53, Gość:
Skoro to takie cudowne miejsce to dlaczego obserwujemy coraz większy eksodus stałych mieszkańców z tego raju na peryferia?
Bardzo stronniczy artykuł
Przecież to na zlecenie od deweloperów. Co mają napisać? Że Sutryk zrobił z tego miasta jedno wielkie g...?
G
Gość
Skoro to takie cudowne miejsce to dlaczego obserwujemy coraz większy eksodus stałych mieszkańców z tego raju na peryferia?
Bardzo stronniczy artykuł
C
Caro
Gdyby zalezalo mi na dużym mieszkaniu, to przeprowadziłbym się na wieś. Od wygodnego miasta oczekuję infrastruktury, transportu, handlu i usług, instytucji kultury i oświaty, dobrych pracodawców.
A to, że na mieszkańca przypada dużo mkw świadczy jedynie o obecności licznych, niezameldowanych studentów, słoikow lub turystów, oraz o wysokich cenach nieruchomości. Czyli o przeciwieństwie komfortu.