W Twardogórze rozegrano Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle

SIYA
W Twardogórze koło Wrocławia zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle.

Tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii mini - formacji pow.16 lat HIP-HOP wywalczył Zespól CHILLI w składzie:

Maksymilian Mazurek - FINAŁ (6 miejsce) - hip hop SOLO chłopcy - powyżej 15lat

Wartymi podkreślenia były duety, dla których Otwarte Mistrzostwa Polski w Twardogórze były pierwszym turniejem w ich życiu, a pomimo to uplasowali się na wysokich pozycjach:
Olga Baran i Natalia Makowska - PÓŁFINAŁ 8 miejsce w kategorii DUETY - do 11 lat i 11lat
Zuzanna Karkula i Miłosz Berliński - FINAŁ 7 miejsce w kategorii DUETY - 11lat i do 11lat

W TURNIEJU TOWARZYSZĄCYM "Wschodzące gwiazdy" uczestniczyli także:
Iga Chodun - ocena dobra
Miłosz Berliński - ocena dobra
Olga Baran - ocena bardzo dobra
Zuzanna Karkula - ocena celująca
Natalia Makowska - ocena celująca

Wyjazd na OMPF w Twardogórze zdecydowania można zaliczyć do udanych. Już niebawem, bo 20.11.2010 r. Zespół CHILLI wystartuje na Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Bogatyni, gdzie bronić będzie tytułu Mistrzów Dolnego Śląska.