W sobotę pogrzeb zabitego antyterrorysty [ZDJĘCIA, FILM]

AB
Facebook/ Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego
Udostępnij:
W sobotę w Oleśnicy odbędzie się pogrzeb st. asp. Mariusza Koziarskiego, antyterrorysty zabitego podczas strzelaniny w Wiszni Małej.

W sobotę o godzinie 12.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy zostanie odprawiona msza żałobna. Pogrzeb 40-letniego Mariusza Koziarskiego odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego. Pogrzeb odbędzie się zgodnie z ceremoniałem policyjnym.

W uroczystościach pogrzebowych udział weźmie rodzina, przyjaciele, koledzy z pododdziału, w którym służył, przedstawiciele administracji rządowej, kierownictwo polskiej Policji, garnizonu dolnośląskiego, funkcjonariusze z całego kraju, delegacje policji czeskiej i niemieckiej, przedstawiciele innych służb, a także mieszkańcy.

40-letni st.asp. Mariusz Koziarski z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego zginął podczas strzelaniny, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. W policji służył od 2003 roku. Od 8 lat, jako funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu, realizował zadania wobec szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Wideo

Dodaj ogłoszenie