W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA)

red
Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20
Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20 fot. Piotr Warczak
W niedzielę startuje 30. Hasco-Lek Maraton Wrocław. Oto pierwsza część aktualnej listy startowej:

Zobacz drugą część listy (kliknij)
Zobacz trzecią część listy startowej (kliknij)

1-100 ELITA

1 Kilimo Kipkorir, Kenia
2 Denis Mussau Mwanzia, Kenia
3 Limo Sammy Kemeli, Kenia
4 Joel Kosgei Komen, Kapsowar, Kenia
5 Edwin Kirui, Kapsowar, Kenia
6 Tomasz Sobczyk, Wrocław
7 Sergej Marczuk, Kovel, Ukraina
8 Kamil Kędzierski, Nysa
9* Daniel Chuchała, Reda
13 Tomasz Szymański, Węgliniec
14 Patryk Domińczak, Łowicz
15 Krzysztof Bartkiewicz,
22 Paweł I Maciej Jach, Wrocław
23 Sebastian Biały, Warszawa
24 Przemysław Niemczuk, Strzegom
25 Krzysztof Ziółkowski, Wrocław
26 Iryna Kandyba, Vinnitsa
27 Agnieszka Kuzyk, Raciszyn
30 Włodzimierz Bąkowski, Warszawa
31 Olga Kalendarova-Ochal, Bydgoszcz
32 Emily Chepkorir Perpetua,
33 Marija Vrajic, Zagreb
35 Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska, Gubin
38 Genowefa Nowakowska, Jelenia Góra
39 Janusz I Amelia Zienkiewicz, Bydgoszcz
40 Marcin Maculewicz, Kielce
44 Agata Masalska Pawlak,
45 Barbara Krakowiak, Wrocław
46 Józef Żuk, Wałbrzych
47 Stanisław Jaworski, Ruja
48 Jan Leśniak, Wałbrzych
49 Marek Musiał, Bystrzyca Górna
50 Grzegorz Lechowski, Wrocław
51 Henrik Haftmann, Nieschütz
52 Christian Kuerten, Dresden
53 Mirko Leffler, Suhl
54 Peter Maier, Dresden
55 Siegfried Mueller, Dresden
56 Frank Peter Mueller, Dresden
57 Gerald Rampf, Dresden
58 Nicole Dathe, Berlin
59 Aleksander Wlizło, Wrocław
60 Katarzyna Goncerz, Kraków
61 Zenon Karczewski, Dresden
64 Paweł Wróblewski, Wrocław
69 Artur Graczyk, Golina
70 Igor Sikorski, Kraków
71 Darek Magdi, Zawiercie
72 Rafał Szumiec, Jasło
73 Mateusz Witkowski, Sosnowiec
74 Rafał Wilk, Rzeszow
75 Zbigniew Wandachowicz, Szczecin
85 Grzegorz Gronostaj, Wrocław
86 Sergii Panasiuk, Kovel
87 Roman Asayevich, Minsk
88 Damian Jarecki, Trzebnica
89 Leon Dubij, Wrocław
90 Jerzy Bednarz, Poznan-Chyby
91 Henryk Załęski, Sobótka
92 Marian Czerski, Wrocław
93 Jerzy Siemaszko, Opole
95 Marcin Płonecki, Wrocław
97 Iwona Stankiewicz, Sobótka
98 Joanna Drewnicka-Ogrodnik, Wrocław
100 Małgorzata Pieśkiewicz, Leśna

101-500
101 Artur Antolak, Oborniki Śląskie
102 Jan Chmura, Strzegom
104 Tomasz Berus, Wrocław
105 Edward Bochenko, Łomża
106 Jarek Bronowicki, Góra
107 Sebastian Wolny, Pszów
108 Andrzej Byłów, Wrocław
109 Paweł Cibis, Wrocław
110 Radosław Cieśla, Częstochowa
111 Piotr Ciuk, Warszawa
112 Andrzej Cymanek, Wrocław
113 Krzysztof Dominikowski, Spalice
114 Konrad Giedrojć, Wrocław
115 Maciej Miarka, Cholerzyn
116 Łukasz Goźdź, Wrocław
118 Dorota Gregorczyk, Raszyn
119 Tomik Grewinski, Warszawa
120 Sebastian Grodecki, Chocianów
121 Tomasz Gronowicz, Wrocław
122 Sławomir Grzyb, Wrocław
123 Marek Habrych, Wałbrzych
124 Przemysław Jachimczak, Wrocław
125 Agnieszka Jankowicz, Wałbrzych
126 Dawid Jantarski, Wrocław
127 Mariusz Jaśkiewicz, Sieradz
128 Daniel Wyrzucki, Ostroszowice
129 Dariusz Kalita, Wałbrzych
130 Michał Kazanowski, Wrocław
131 Sven Kerschbaum, Erlangen
132 Marcin Klimas, Wroclaw
133 Kamil Kopania, Ziemnice
134 Jarosław Korkuś, Wrocław
135 Marcin Kowalczyk, Wrocław
136 Andrzej Krauze, Wrocław
137 Dariusz Krysiak, Wrocław
138 Jarosław Krzyk, Gdynia
139 Przemysław Kucharewicz, Siechnice
140 Paweł Kulpa, Bukowice
141 Piotr Laszczyński, Kąty Wrocławskie
142 Paweł Lorkowski, Wrocław
143 Jarosław Łuczkiewicz, Oława
144 Monika Okrój, Ostrów Wielkopolski
145 Łukasz Bojanowski, Zbicko
146 Artur Manoch, Poznań
147 Grzegorz Markowicz, Wrocław
148 Krzysztof Mazur, Szczawno-Zdrój
149 Marek Mazur, Wrocław
150 Krzysztof Michalak, Wrocław
151 Martyna Michalak, Wrocław
152 Jarosław Miller, Łagów
153 Paweł Miller, Łagów
154 Stefan Miller, Łagów
155 Łukasz Mioduszewski, Jelenia Góra
156 Jacek Mróz, Gniechowice
157 Jerzy Niedośpiał, Wrocław
158 Rafał Niedziela, Wrocław
159 Grzegorz Norkowski, Wrocław
160 Mateusz Jarzebowicz, Wroclaw
161 Joanna Nowicka, Kiełczów
162 Wojciech Nowicki, Kiełczów
163 Artur Pajkert, Wrocław
164 Grzegorz Olender, Wrocław
165 Grzegorz Orłowski, Wrocław
166 Marek Łupina, Gdynia
167 Jarosław Oślizło, Wodzisław Śląski
168 Artur Partyka, Wrocław
169 Paweł Pawlik, Wrocław
170 Paweł Pelc, Nowe Skalmierzyce
171 Adrian Pietrzycki, Kamieniec Wrocławski
172 Arkadiusz Próchnicki, Kamienna Góra
173 Tomasz Prus, Wrocław
174 Adam Przybyszewski, Wrocław
175 Andrzej Pytel, Wrocław
176 Wojciech Richter, Wrocław
177 Piotr Roleczek, Złotoryja
178 Rafal Rozniakowski, Wrocław
179 Tomasz Rudnik, Bogatynia
180 Andrzej Bottcher, Strzelin
181 Hubert Siek, Wrocław
182 Jerzy Sitarski, Wrocław
183 Grzegorz Skiba, Wrocław
184 Adam Skórka, Złotoryja
185 Przemysław Specjalski, Poznań
186 Marek Stepowicz, Wrocław
187 Piotr Stokłosa, Żary
188 Krzysztof Straszewski, Gryfino
189 Jacek Supeł, Wrocław
190 Artur Szewczyk, Ciepielów
191 Tadeusz Szołucha, Legnica
192 Przemysław Szymczyk, Oleśnica
193 Tomasz Pelchen, Grójec
194 Marcin Teodorowicz, Wrocław
195 Anna Toczyńska, Janowice Wielkie
196 Andrzej Toman, Stanowice
197 Wojciech Tomczuk, Wołów
198 Tomasz Tyras, Częstochowa
199 Monika Byrdak, Nowa Ruda
200 Marian Wieczorek, Wroclaw
201 Sławomir Wiśniewski, Wrocław
202 Mirosław Dąbrowski, Gliwice
203 Rafał Wichman, Łódź
204 Witold Wyczałkowski, Wrocław
205 Janusz Zagaja, Pokój
206 Maciej Koziarski, Katowice
207 Tomasz Zaworski, Wrocław
208 Piotr Zborowski, Wrocław
209 Marcin Ziomko, Wrocław
210 Ryszard Owczarzak, Inowrocław
211 Sergiusz Brzeziński, Wrocław
212 Piotr Cybulski, Miękinia
213 Wojciech Dominik, Wrocław
214 Robert Hetman, Wrocław
215 Zbigniew Jendres, Wrocław
216 Marek Radoch, Oława
217 Krzysztof Rygiel, Kamieniec Wrocławski
218 Irena Trzęsicka, Wrocław
219 Krzysztof Wieczorek, Rawicz
220 Ewelina Błachut, Dzierżoniów
221 Paweł Buczko, Wrocław
222 Krzysztof Chmielarski, Oleśnica
223 Jacek Chmist, Wrocław
224 Adam Chudzik, Dzierżoniów
225 Mikołaj Cichno, Brzeg
226 Piotrek Dębek, Świdnica
227 Jan Jurewicz, Westhofen
228 Tomasz Kowalski, Izbicko
229 Adam Król, Opole
230 Łukasz Krupa, Chojnów
231 Dariusz Krzesiński, Wrocław
232 Sebastian Kutarba, Wrocław
233 Jarosław Maślanka, Wrocław
234 Sławomir Pietrzkiewicz, Sanok
235 Andrzej Pietrzycki, Słupsk
236 Aleksandra Raszewska-Bujacz, Wroc.
237 Piotr Sabat, Wroclaw
238 Włodzimierz Skiba, Poznań
239 Renata Sobczak, Oleśnica
240 Urszula Szczepanska, Kreuztal
241 Włodzimierz Szczepanski, Kreuztal
242 Tomasz Szymański, Ząbkowice Śl.
243 Marcin Tomczak, Wrocław
244 Tomasz Włodarczyk, Wrocław
245 Radosław Ziętek, Wrocław
246 Karolina Żurow, Wrocław
247 Agnieszka Idczak, Olesnica
248 Marcin Asłanowicz, Warszawa
249 Radosław Konieczny, Dzierżoniów
250 Wojciech Bojanowski, Wrocław
251 Anna Ciszek, Wrocław
252 Sławomir Czubakowski, Warszawa
253 Zbigniew Dyliński, Zielona Góra
254 Krzysztof Klepacki, Szczecin
255 Günther Goerlich, Lauterbach
256 Waldemar Goldeman, Wrocław
257 Szymon Gościmski, Lubin
258 Olga Dziemidok, Wrocław
259 Adam Gwóźdź, Olszyny
260 Michał Jasiński, Jastrzębie Zdrój
261 Wiesław Komór, Wrocław
262 Anna Korybut-Barska, Wrocław
263 Mateusz Korzeniowski, Oława
264 Arkadiusz Kubsz, Wroclaw
265 Dominik Kuriata, Żórawina
266 Marta Kustosz, Zgorzelec
267 Rafał Lebioda, Wrocław
268 Karolina Lubieniecka,
269 Mariusz Łopusiewicz, Wrocław
270 Mirosław Łudziński, Wrocław
271 Kamil Łukasiewicz, Wrocław
272 Piotr Ruszkiewicz, Kiszkowo
273 Tomasz Moskal, Wrocław
274 Jacek Pałygiewicz, Katowice
275 Dariusz Pertkiewicz, Rawicz
276 Tomasz Piechna, Gdańsk
277 Michał Rak, Szczecin
278 Wendy Trimbel, Abergele
279 Marcin Urszulak, Żary
280 Jerzy Borkowski, Radom
281 Czesław Bundyra, Wroclaw
282 Andrzej Burek, Szczecin
283 Lucjan Chrząstkowski, Elbląg
284 Antoni Dądela, Krzepice
285 Wiesław Dul, Jelenia Góra
286 Bronisław Dykas, Wrocław
287 Witold Grinczelis, Drawsko Pomorskie
288 Jan Juszko, Stanowice
289 Julian Kasperski, Chocianow
290 Jan Kocimski, Sochaczew
291 Zbigniew Korzonkowski, Warszawa
292 Henryk Kowalski-Neukirch, Katowice
293 Henryk Kubaszewski, Leszno
294 Zdzisław Lipowski, Legnica
295 Tadeusz Luszczymak, Radlin
296 Henryk Maciejewski, Marianowo
297 Zbigniew Macoch, Krzepice
298 Janusz Małek, Dobrodzień
299 Zygmunt Pawlik, Olawa5
300 Zenon Puszczewicz, Pisarzowice
301 Ryszard Ropiak, Myszyniec
302 Marian Rutkowski, Kożuchow
303 Janusz Rybicki, Police
304 Ryszard Tasarek, Nysa
305 Władysław Tuzinowski, Wrocław
306 Lech Urlicki, Nowa Sól
307 Andrzej Więckowski, Kowary
308 Stanisław Wilczyński, Łódź
309 Mikołaj Witczak, Bielawa
310 Stanisław Wójcik, Dąbrowa Górnicza
311 Henryk Ambrosiewicz, Legnica
312 Mieczysław Burdzy, Stargard Szcz.
313 Edward Kaszuba, Wrocław
314 Czesław Marciak, Bielawa
315 Katarzyna Stelczyk, Wroclaw
316 Szymon Chruścicki, Koszalin
317 Ireneusz Ciborski, Wrocław
318 Andrzej Daczkowski, Wrocław
319 Adam Dzieliński, Braniewo
320 Krzysztof Tymiński, Gdańsk
321 Mariusz Trzeciakiewicz, Wrocław
322 Monika Gocha, Wrocław
323 Karina Hadyś, Wrocław
324 Mariusz Janiak, Wrocław
325 Mariusz Józefowiak, Dobrzykowice
326 Dariusz Kierzek, Wrocław
327 Przemysław Korczyński, Wrocław
328 Janusz Kozioł, Bolesławiec
329 Marek Krzeminski, Wrocław
330 Michał Kukliński, Przyszowice
331 Andrzej Stefańczyk, Bolesławiec
332 Adam Lupa, Namysłów
333 Mirosław Lasota, Wałcz
334 Marek Sękala, Wrocław
335 Robert Łucyszyn, Dobroszów Oleśnicki
336 Andrzej Łukasik, Lublin
337 Piotr Łużyński, Zielona Góra
338 Kazimierz Matkowski, Pietrzykowice
339 Paweł Midon, Wrocław
340 Sebastian Orlik, Radom
341 Artur Musiał, Namysłów
342 Robert Ochrymowicz, Wrocław
343 Joanna Olszewska, Namysłów
344 Barbara Ościsłowska, Konikowo
345 Wiesław Panejko, Wrocław
346 Michał Pigoń, Wrocław
347 Seweryn Popławski, Lubawka
348 Wojciech Ptak, Ząbkowice Śląskie
349 Grzegorz Roguski, Wrocław
350 Kamil Romanowski, Wrocław
351 Jacek Serafin, Wrocław
352 Pawel Budzynski, Wroclaw
353 Jacek Strucki, Wrocław
354 Maciej Szczepaniak, Wrocław
355 Grzegorz Twardowski, Tarnów Opolski
356 Ireneusz Ulatowski, Brzeg Dolny
357 Agata Wieruszewska, Warszawa
358 Bartłomiej Wojsław, Biała
359 Anna Emert,
360 Andrzej Funka, Nowy Tomyśl
361 Krzysztof Kicak, Strzelin
362 Tomasz Krajewski, Wrocław
363 Daniel Lubryka, Wysoka
364 Mirosław Madeła, Wrocław
365 Dariusz Maniak, Wrocław
366 Jarosław Perduta, Wrocław
367 Włodzimierz Prośniak, Bielawa
368 Maciej Smyk, Wrocław
369 Marcin Stróżyński, Chocianów
370 Bogdan Śledzikowski, Wrocław
371 Jarosław Śledzikowski, Wrocław
372 Stefan Trendel, Żabice
373 Sławomir Waleczek, Brzezinka Średzka
374 Maciej Wojnar, Zduńska Wola
375 Miłosz Wójcik, Jędrzejów
376 Rafał Zakrzewski, Kąty Wrocławskie
377 Marcin Zyśko, Wrocław
378 Józef Gręda, Syców
379 Dawid Adamusiak, Wrocław
380 Robert Uniejewski, Wroclaw
381 Rafał Augustynowicz, Galowice
382 Sebastian Bednarz, Wrocław
383 Arkadiusz Buczyński, Bolesław
384 Mariusz Buczyński, Bolesław
385 Łukasz Dominów, Lubin
386 Witold Gidel, Brzeg Dolny
387 Joanna Kalemba, Wrocław
388 Krystian Kamiński, Wrocław
389 Daniel Kądziołka, Oława
390 Paweł Korzeniowski, Dzierżoniów
391 Bogdan Kotala, Wrocław
392 Andrzej Kotowski, Wrocław
393 Tadeusz Krupiński, Ligota Piękna
394 Dariusz Kucharski, Krzyków
395 Łukasz Kulczewski, Wrocław
396 Zbigniew Lejczak, Wrocław
397 Grzegorz Mazurek, Lubin
398 Jerzy Montygierd-Łoyba, Wrocław
399 Tomasz Moys, Kolincz
400 Adrian Nowak, Wrocław
401 Krzysztof Petryla, Chełmsko Śląskie
402 Paweł Raja, Wrocław
403 Dariusz Stefański, Warszawa
404 Arkadiusz Rzepa, Ślęza
405 Robert Rześniowiecki, Wrocław
406 Przemysław Sasnal, Wrocław
407 Michał Sikora, Prusy
408 Adam Sitko, Rybnik
409 Michał Skraba, Wrocław
410 Adam Sosnowski, Lubin
411 Maciej Stobiński, Wrocław
412 Marek Wiącek, Wrocław
413 Szymon Marciniak, Tomaszów Maz.
414 Paweł Zięba, Sosnowiec
415 Dawid Żak, Oleśnica
416 Marcin Arciszewski, Wałbrzych
417 Aleksandra Baranowska, Wrocław
418 Marek Bąk, Wrocław
419 Janusz Bielawski, Świdnica
420 Paweł Bródka, Radom
421 Michał Chrobak, Wrocław
422 Tomasz Cieśla, Wrocław
423 Przemysław Zakrzewski, Radom
424 Janusz Doliński, Wrocław
425 Marcin Drabik, Wrocław
426 Łukasz Dziądziak, Oława
427 Marek Labuda, Kartuzy
428 Sebastian Grabowski, Mrągowo
429 Radosław Jankiewicz, Wysoka
430 Jacek Karamucki, Polkowice
431 Piotr Klimala, Oleśnica
432 Klaudiusz Kozłowski, Kaczory
433 Łukasz Kozłowski, Sulechów
434 Wacław Kruk, Świdnica
435 Krzysztof Maciejewski, Krotoszyn
436 Klaudia Majder, Oleśnica
437 Artur Markowski, Wrocław
438 Przemysław Mielcarek, Poznań
439 Adrian Okoń, Strzelin
440 Roman Oskierko, Lubsko
441 Kamil Owczarek, Będzin
442 Mariusz Rodziewicz, Wrocław
443 Grzegorz Rudno-Rudziński, Wrocław
444 Krystian Tarajkowski, Poznań
445 Piotr Turczynowicz, Dobre Miasto
446 Daniel Waszkiewicz, Wrocław
447 Diana Wojsznis, Portland
448 Jacek Baran, Golina
449 Henryk Bilicz, Osiek
450 Andrzej Bora, Wroclaw
451 Bartosz Borecki, Wrocław
452 Mariusz Cetnarowski, Bielawa
453 Jarosław Chlebek, Goczałkowice-Zdrój
454 Wojciech Fijałkowski, Wrocław
455 Jerzy Fitoł, Namysłów
456 Karolina Gawrońska, Wrocław
457 Maciej Gmyrek, Twardogóra
458 Antoni Fila, Sztum
459 Przemysław Greczka, Ksawerów
460 Krzysztof Grzegorek, Poznań
461 Leszek Kononowicz, Żmigród
462 Artur Kowal, Wroclaw
463 Danuta Kowal, Wrocław
464 Witold Kowalski, Lubin
465 Edward Kozłowicz, Wałbrzych
466 Tadeusz Kozłowski, Pobiedziska
467 Dariusz Kujawa, Kalisz
468 Tomasz Kurant, Inowrocław
469 Jan Maciejiczek, Cieszyn
470 Sławomir Boryń, Kwidzyn
471 Marcin Jagodziński, Wrocław
472 Marceli Michalski, Jelenia Góra
473 Marek Mojecki, Legnica
474 Tadeusz Moliński, Mirostowice Dolne
475 Waldemar Brzeziński, N. Miasto n. Pilicą
476 Józef Palczak, Wrocław
477 Łukasz Budnik, Wrocław
478 Damian Pieczyński, Przemyśl
479 Witold Rosiński, Długołęka
480 Michał Rubaszek, Warszawa
481 Monika Rydz, Wrocław
482 Roman Sałata, Świebodzice
483 Michał Składzień, Wrocław
484 Michał Zieliński, Opole
485 Antoni Starosciak, Wrocław
486 Stanisław Stasiński, Poznań
487 Łukasz Świątek, Wrocław
488 Krzysztof Wieciech, Wałbrzych
489 Roman Woźnica, Bierzyce
490 Adrian Wysoczański, Wrocław
491 Bartosz Zajaczkowski, Wroclaw
492 Krzysztof Olszewski, Jelenia Góra
493 Andrzej Gonciarz, Lgota
494 Marek Aleksander Kohut, Oleśnica
495 Alina Niwińska, Wrocław
496 Anna Niwińska, Chojnów
497 Wiesław Fidecki, Poznań
498 Tomasz Soróbka, Wrocław
499 Robert Topolewicz, Białystok
500 Władysław Smykowski, Oława

501-1000
501 Piotr Wojtkowiak, Wrocław
502 Marcin Bauk, Brzeg
503 Franciszek Bogucki, Wrocław
504 Michał Anhalt, Łochowo
505 Janusz Fajto, Józefów
506 Marian Gawlikowski, Warszawa
507 Stefan Gizinski, Wołów
508 Julia Gościmska, Wrocław
509 Ireneusz Guszpit, Wrocław
510 Rafał Guzikowski, Wrocław
511 Arkadiusz Haliniak, Kamienna Góra
512 Wojciech Ilski, Łódź
513 Aleksander Kałuża, Katowice
514 Sebastian Kałużny, Wrocław
515 Jarosław Kociel, Bytom
516 Maciej Koszela, Łódź
517 Zbigniew Maślanka, Wrocław
518 Dariusz Michalski, Warszawa
519 Bogusław Rajczakowski, Legnica
520 Leszek Rogowski, Zielona Góra
521 Andrzej Starostka, Kędzierzyn-Koźle
522 Dorota Świątek, Poznań
523 Łukasz Uruski, Wrocław
524 Dariusz Walkiewicz, Kielce
525 Łukasz Warchoł, Cieszyn
526 Tomasz Wyrzykowski, Warszawa
527 Wojciech Zawadzki, Wrocław
528 Robert Zienkiewicz, Słupsk
529 Arkadiusz Zieliński, Dębno
530 Mateusz Adamczyk, Wrocław
531 Adrian Aftowicz, Wrocław
532 Mariusz Baraniec, Wrocław
533 Paweł Bogusz, Wrocław
534 Arkadiusz Ceglarski, Wrocław
535 Dariusz Ciećwierz, Blonie
536 Robert Czapiga, Nowa Ruda-Słupiec
537 Tomasz Czechyra, Wrocław
538 Zbigniew Zamęcki, Mędłów
539 Marcin Czyż, Wrocław
540 Tomasz Hajdrych, Wrocław
541 Monika Czyż, Osjaków
542 Janusz Dąbrowski, Paterek
543 Szymon Mikus, Wrocław
544 Agnieszka Fogiel-Pawłowska, Wrocław
545 Dariusz Wieczorek, Tychy
546 Przemysław Górny, Kalisz
547 Piotr Grzyb, Wołów
548 Łukasz Guz, Lubartów
549 Piotr Hejmej, Siechnice
550 Irene Hernandez - Sanchez, Terrassa
551 Dariusz Hyla, Dąbrowa Górnicza
552 Leszek Jastrzębski, Prudnik
553 Jacek Kardas, Wrocław
554 Tomasz Kłonowski, Oława
555 Jan Nowaczyk, Mieroszów
556 Jacek Kożuszek, Wrocław
557 Sławomir Krupa, Chodzież
558 Mariusz Kurlej, Gryfino
559 Piotr Kwiecień, Oleśnica
560 Izabela Leśniewska, Wrocław
561 Jakub Leśniewski, Wrocław
562 Szymon Lis, Wrocław
563 Edward Machowski, Wołów
564 Marek Meliński, Dzierżoniów
565 Wojciech Niżyński, Wrocław
566 Dariusz Nowak, Warszawa
567 Tomasz Płuciennik, Wrocław
568 Marek Poznar, Bolesławiec, Kruszyn
569 Marcin Purzyński, Bierutów
570 Gerd Runge, Neumünster
571 Łukasz Rygiel, Wrocław
572 Marcin Łosin, Wrocław
573 Mirek Szaniewski, Jelenia Góra
574 Henryk Szymków, Rzeszów
575 Grzegorz Tabaka, Wrocław
576 Artur Wachowski, Białe Błota
577 Gracjan Sas, Przemyśl
578 Małgorzata Gęborys, Tomaszów Lubel.
579 Arkadiusz Broniarek, Tomaszów Maz.
580 Dominik Buk, Iwiny
581 Piotr Garnek, Wrocław
582 Franciszek Gogół, Legnica
583 Roman Kałdonek, Pruszcz Gdański
584 Piotr Krupa, Chodzież
585 Roman Maciaszczyk, Bierutów
586 Izabela Kaczmarczyk, Wrocław
587 Jarosław Prabucki, Police
588 Marta Puchalska-Rogala, Wroclaw
589 Patryk Różycki, Warszawa
590 Robert Senger, Warszawa
591 Paweł Stefanek, Lubin
592 Sławomir Śniegoń, Wrocław
593 Henryk Wójcik, Brzeg
594 Jozef Wydra, Cychry
595 Dorota Zając, Wrocław
596 Izabela Żeszczyńska, Warszawa
597 Jacek Drozdowski, Wrocław
598 Ignacy Gadzinowski, Radom
599 Dariusz Gładysz, Częstochowa
600 Jacek Jędrysik, Opole
601 Krzysztof Jojnowicz, Wrocław
602 Andrzej Paweł Kurtyka, Wrocław
603 Tomek Piaskowski, Stary Kisielin
604 Dariusz Bemben, Gdynia
605 Szymon Winkler, Rybnik
606 Wojciech Zalewski, Ziębice
607 Bartłomiej Zieliński, Bełchatów
608 Tomasz Adamowicz, Warszawa
609 Rafał Augustyniak, Złotniki
610 Karol Bakalarczyk, Czarnożyły
611 Marcin Chorostkowski, Wasosz
612 Ryszard Dąbek, Pabianice
613 Wojciech Dominiak, Wrocław
614 Anders Falkeström, Wroclaw
615 Sebastian Grochalski, Smolec
616 Wiesław Iwanejko, Kędzierzyn-Koźle
617 Piotr Michalak, Wrocław
618 Mariusz Kaszubski, Jawor
619 Kazimierz Mlak, Milikowice
620 Wiesław Kępa, Bielawa
621 Maciej Kiewra, Wrocław
622 Maciej Klabik, Wrocław
623 Robert Kuriata, Złotoryja
624 Rafał Milczarek, Sochaczew
625 Małgorzata Latarowska, Lwówek Śl.
626 Grzegorz Latarowski, Wrocław
627 Łukasz Lech, Kobierzyce
628 Jacek Machata, Wrocław
629 Jan Micuda, Myslowice
630 Radosław Musial, Wroclaw
631 Sandra Nejranowska, Jelenia Góra
632 Krzysztof Cisak, Kamieniec Ząbkowicki
633 Zbigniew Olech, Szczecin
634 Przemysław Pęśko, Wrocław
635 Bożena Podyma, Wrocław
636 Małgorzata Ramus, Wrocław
637 Paweł Rejkowicz, Świdnica
638 Janusz Rozmus, Wrocław
639 Piotr Stapiński, Wrocław
640 Piotr Łątka, Oborniki Śląskie
641 Stanisław Świtaj, Żory
642 Damian Thorz, Chocianów
643 Paweł Wiktor, Wrocław
644 Tomasz Wiktorowicz, Wrocław
645 Paweł Ziń, Dęblin
646 Mieczysław Stawarz, Świdnica
647 Olga Drąg, Stronie Śląskie
648 Grzegorz Kaczmarek, Warszawa
649 Andrzej Kamiński, Wrocław
650 Wojciech Aleksander Konon, Sokółka
651 Przemysław Murawski, Warszawa
652 Krzysztof Ogrodnik, Wrocław
653 Karina Piekoszewska, Sosnowiec
654 Szymon Stopa, Wrocław
655 Piotr Tomaszewski, Gajków
656 Eugeniusz Staniewski, Zgorzelec
657 Krzysztof Andrzejewski, Poznan
658 Marek Dworski, Gliwice
659 Adam Flejterski, Wrocław
660 Janusz Gawełko, Gliwice
661 Agnieszka Kaniewska, Poznań
662 Wojciech Karasiński, Ostrzeszów
663 Adam Klimczak, Wrocław
664 Marek Klimczewski, Łódź
665 Rafał Konieczko, Brzeg
666 Krzysztof Latzke, Poznań
667 Janusz Łopusiewicz, Wrocław
668 Paweł Matuszczyk, Gryfice
669 Robert Milczarek, Sochaczew
670 Bartłomiej Miziński, Święta Katarzyna
671 Janusz Mrozek, Racibórz
672 Karol Mrozek, Kępno
673 Mirosław Piotrowski, Kietrz
674 Grzegorz Pogorzelski, Wałbrzych
675 Kamil Ponomarew, Zielona Góra
676 Sebastian Radziszewski, Wrocław
677 Tomasz Rakowski, Gołdap
678 Anna Reinhold-Kurlej, Gryfino
679 Dariusz Skłodowski, Sosnowiec
680 Artur Słowik, Wrocław
681 Tomasz Socha, Biecz
682 Kazimierz Szubart, Dzierżoniów
683 Łukasz Szymański, Poznań
684 Tomasz Szymczyk, Częstochowa
685 Robert Światlak, Perzów
686 Jacek Warszewski, Trzebnica
688 Jarosław Stanirowski, Częstochowa
689 Jakub Adamus, Częstochowa
690 Waldemar Antolak, Oborniki Śląskie
691 Robert Antoszewski, Miłoszyce
692 Adam Banaszewski, Oleśnica
693 Ryszard Bielec, Wrocław
694 Dariusz Bodio, Ziębice
695 Arkadiusz Brzezina, Tarnowskie Góry
696 Marek Buca, Wrocław
697 Jarosław Cieśla, Wałbrzych
698 Paweł Dawid, Pokój
699 Agnieszka Dębska, Poznań
700 Leszek Dolata, Syców
701 Łukasz Drzewiecki,
702 Marcin Dyraga, Gliwice
703 Przemek Gala, Wrocław
704 Łukasz Goyk, Lubliniec
705 Michał Grzegolec, Masłów
706 Agnieszka Hałgas, Wałbrzych
707 Sławomir Horbowy, Czepielowice
708 Wiktor Iłowski, Ziębice
709 Sławomir Jurczyk, Tarnowsie Góry
710 Karol Kaniuka, Oława
711 Paweł Karczewski, Szydłowo
712 Tomasz Kocon, Duchnów
713 Michał Kornaś, Braszowice
714 Tobias Kruszewski, Remscheid
715 Bartłomiej Księżak, Warszawa
716 Paweł Kubica, Wrocław
717 Artur Miszuk, Szczecin
718 Grzegorz Mocek, Gorzów
719 Ewa Musielak, Syców
720 Marek Najder, Katowice
721 Piotr Oczkowski, Gorzów Wlkp
722 Tadeusz Gwóźdź, Wrocław
723 Michał Perdion, Wrocław
724 Paweł Perdion, Wrocław
725 Łukasz Petrus, Dąbrowa Górnicza
726 Rafał Poniatowski, Zachowice
727 Michał Przybysz, Wrocław
728 Dawid Walkowiak, Komorniki
729 Marek Sobiło, Lubin
730 Bartłomiej Sokołowski, Jastrzębie-Zdrój
731 Tomasz Solecki, Bieruń
732 Łukasz Staszewski, Ornontowice
733 Gaweł Szczęsny, Lubin
734 Mariusz Szpadel, Jelenia Góra
735 Tomasz Szpiter, Złotoryja
736 Eryk Szuba, Warszawa
737 Paweł Wiśniewski, Bolesławiec
738 Jan Wysocki, Wrocław
739 Guido Vreuls, Chroscina
740 Kinga Zakręta, Bralin
741 Bartosz Zdulski, Józefosław
742 Paweł Żuk, Warszawa
743 Marian Żukowski, Kwiatkowice
744 Jacek Życiński, Warszawa
745 Grzegorz Bartczak, Wrocław
746 Arkadiusz Bednarczyk, Gdynia
747 Marcin Dytwiński, Wrocław
748 Krzysztof Grabowy, Bolesławiec
749 Mateusz Kowalski, Mysłowice
750 Marek Latus, Bielany Wrocławskie
751 Igor Ługowski, Lubin
752 Krzysztof Majek, Katowice
753 Michał Majkowski, Żerniki Wrocławskie
754 Łukasz Matkowski, Wrocław
755 Maciej Mróz, Włodawa
756 Piotr Nowakowski, Opole
757 Jaromir Pazoła, Leszno
758 Krzysztof Cybruch, Elbląg
759 Juriaan Simonis, Den Haag
760 Bohdan Wilmowski, Łódź
761 Bartłomiej Żak, Wrocław
762 Tadeusz Żuber, Legnica
763 Joanna Paszkowska, Wrocław
764 Stanisław Giemza, Bielsko-Biała
765 Henryk Lipski, Szczecin
766 Andrzej Wybraniec, Kietrz
767 Magdalena Andrzejewska, Janowice Wlk
768 Michał Bandziak, Wrocław
769 Lech Bartłomiejczyk, Gliwice
770 Witold Biernacki, Wrocław
771 Marek Bogulak, Wałbrzych
772 Leszek Bohdankiewicz, Wrocław
773 Ryszard Budnik, Ciche
774 Piotr Stolecki, Bełchatów
775 Jan Dobrowolski, Wrocław
776 Krzysztof Dolata, Wrocław
777 Antoni Kozłowski, Kaczory
778 Emilia Dudek, Nysa
779 Arkadiusz Fabiś, Steszew
780 Przemysław Gajdowski, Wrocław
781 Rafał Galiński, Parkoszowice
782 Marek Gawryłow, Wrocław
783 Piotr Gizler, Oława
784 Anna Hazubska, Trzebnica
785 Maciej Jakubiec, Czeladź
786 Michał Jankowski, Wrocław
787 Tomasz Januszewski, Zbytków
788 Łukasz Jańczyk, Oława
789 Maciej Jurczak, Kraków
790 Agata Romanek, Wałcz
791 Katarzyna Kanclerz-Januszewska
792 Mariusz Kapral, Wieruszów
793 Piotr Karpiński, Warszawa
794 Grzegorz Kieliszczyk, Duchnów
795 Paweł Kiszka, Rozgarty
796 Cezary Klincewicz, Wrocław
797 Jarosław Wojtuniak, Radom
798 Grzegorz Kłopotowski, Lwówek Śląski
799 Jacek Kłusek, Sosnowiec
800 Przemysław Kołkowski, Wrocław
801 Kamila Komorowska, Wrocław
802 Marcin Konieczny, Środa Wlkp
803 Bartłomiej Kopeć, Wrocław
804 Rafał Kosmalski, Wrocław
805 Tomasz Kośla, Brzeg
806 Łukasz Kowalski, Zabrze
807 Kazimierz Koza, Jelenia Góra
808 Patryk Krawczyk, Wodzisław Ślaski
809 Andrzej Krupiński, Nakło Nad Notecią
810 Grzegorz Ksycki, Wrocław
811 Piotr Kulpecki, Będzin
812 Albert Kur, Wrocław
813 Paweł Łabowski, Oława
814 Jacek Łączny, Osiek N/Wisłą
815 Wojciech Łubieński, Poznań
816 Michał Marcinek, Bukówiec Górny
817 Jerzy Marynowski, Wrocław
818 Marcin Matuszak, Wrocław
819 Sławomir Matysiak, Rawicz-Wrocław
820 Agnieszka Michalska, Świnoujście
821 Wojciech Mickiewicz, Międzyzdroje
822 Jacek Mosiewicz, Wrocław
823 Piotr Nadolny, Głogów
824 Janusz Niżyński, Wrocław
825 Krzysztof Witczak, Rudna
826 Dariusz Nowak, Zawonia
827 Krzysztof Pachuta, Opole
828 Tomasz Pastuszka, Wrocław
829 Paweł Pyrzak, Przemyśl
830 Waldemar Pytlarz, Piła
831 Jacek Razik, Herby
832 Rafał Koszyk, Opole
833 Wiktor Roś, Jastrzębie-Zdrój
834 Paweł Ruchała, Kamienna Góra
835 Jacek Antczak, Wrocław
836 Dawid Saczuk, Łaziska Górne
837 Adam Sikora, Prusy
838 Jacek Sikora, Prusy
839 Alexander Simon, Žilina
840 Bartosz Skwirtniański, Wrocław
841 Aleksandra Subocz, Wrocław
842 Andrzej Szczot, Wrocław
843 Robert Szumiło, Wrocław
844 Łukasz Szwiec, Wrocław
845 Daniel Święcicki, Świdnica
846 Agata Tekieli, Bystrzyca Kłodzka
847 Jerzy Tekieli, Bystrzyca Kłodzka
848 Fabian Tomiczak, Czaplinek
849 Andrzej Traler, Wroclaw
850 Stanisław Trojan, Wroclaw
851 Jerzy Uliasz, Bstrzyca Kłodzka
852 Piotr Walęga, Zebrzydowa
853 Marcin Wenzel, Wrocław
854 Andrzej Węclewski, Bielawa
855 Piotr Wiercioch, Wągrowiec
856 Piotr Winczura, Wroclaw
857 Krzysztof Wojcieszonek, Góra
858 Dorota Woźniak, Wrocław
859 Freddy Cortez, Wroclaw
860 Wojciech Zakrzewski, Ostróda
861 Zbyszek Zieliński, Warszawa
862 Sławomir Żak, Wrocław
863 Ola Żelazowska, Wroclaw
864 Dariusz Żywiołowski, Opatówek
865 Magdalena Dudek, Wrocław
866 Bartłomiej Durmaj, Wrocław
867 Marek Katarzyński, Pawłowice
868 Michał Folcik, Siemianowice Ślaskie
869 Martyna Jasz, Siemianowice Śląskie
870 Marcin Karolak, Józefosław
871 Mariusz Bielecki, Grodziszcze
872 Marek Lewandowski, Lewin Brzeski
873 Sebastian Miszuk, Szczecin
874 Mateusz Niebudek, Wrocław
875 Marek Niziołek, Siecieborowice
876 Marcin Odzimkowski, Mrowiny
877 Paweł Oszmiańczuk, Żary
878 Ryszard Petrus, Katowice
879 Renata Pędzik, Nysa
880 Andrzej Pikoń, Gliwice
881 Paweł Piotrowski, Tomaszów Maz
882 Dariusz Pozlewicz, Zabrze
883 Bartosz Romaniuk, Wrocław
884 Daniel Romaniuk, Warszawa
885 Jacek Romaniuk, Wrocław
886 Marcin Rudaś, Bydgoszcz
887 Andrzej Smolak, Brzeg Dolny
888 Dariusz Smoliński, Wrocław
889 Tomasz Sokołowski, Opole
890 Anna Stankiewicz, Miękinia
891 Paweł Sudnikowicz, Żmigród
892 Adam Szajda, Tarnobrzeg
893 Kasia Szremski, Wheaton, Il 60189
894 Krzysztof Śliwa, Warszawa
895 Wojciech Witkowski, Siedlce
896 Tomasz Wroński, Lutynia
897 Filip Zynwala, Wroclaw
898 Ewa Katarzyna Kasierska, Poznań
899 Artur Busz, Mieroszów
900 Zygmunt Chmielecki, Wroclaw
901 Jerzy Marek Chruszcz, Opole
902 Roman Fita, Kożuchów
903 Ludwik Gołębiewicz, Oborniki Śląskie
904 Maciej Hombek, Ustroń
905 Rafał Hubczak, Żywiec
906 Jarosław Janeczek, Wrocław -WYSOKA
907 Przemysław Jopek, Bielsko-Biała
908 Grzegorz Konieczniak, Oława
909 Wojciech Kowalski, Wrocław
910 Tomasz Kwiatek, Pruszków
911 Kamil Lipiński, Wrocław
912 Łukasz Markowicz, Wrocław
913 Bartosz Napieraj, Wrocław
914 Joanna Nowińska, Bielany Wrocławskie
915 Piotr Osóbka, Kędzierzyn - Koźle
916 Grzegorz Pałysa, Garwolin
917 Stanisław Plebanek, Wrocław
918 Patryk Płukarski, Wrocław
919 Eva Seidlova, Tlmače
920 Michał Szkuta, Bolewicko
921 Maria Teichert, Warszawa
922 Stanisław Wesołowski, Uraz
923 Stanisław Wydra, Cychry
924 Jolanta Zaręba, Rzeszów
925 Marcin Bielawa, Bogatynia
926 Jan Bielawski, Ścinawa
927 Wojciech Brzeziński, Ścinawa
928 Romuald Bułacz, Wrocław
929 Patryk Cały, Wrocław
930 Damian Cenarski, Kamieniec Ząbk.
931 Cezary Chałupczak, Wrocław
932 Lila Chałupczak, Wrocław
933 Rafał Czyżyk, Wrocław
934 Jan Długozima, Młyniec Pierwszy
935 Witold Dudek, Oleśnica
936 Roman Górecki, Gdynia
937 Marcin Haber, Bardo
938 Mariusz Kamiński, Elbląg
939 Piotr Jackowiak, Brzeg
940 Zygfryd Jurecki, Wrocław
942 Ireneusz Kirkiewicz, Oława
943 Paweł Klinik, Racibórz
944 Bartłomiej Krawczyszyn, Bychowo
945 Dorota Krowicka, Wrocław
946 Mirosław Ksok, Wrocław
947 Wojciech Kuc, Oleśnica
948 Wojciech Kulak, Bełchatów
949 Tomasz Kundera, Wrocław
950 Radek Lib, Łagiewniki
951 Maciej Marciniak, Poznań
952 Tomasz Mełech, Oława
953 Marcin Menżyk, Stanowice
954 Mariusz Ociesa, Wrocław
955 Paweł Paliga, Głogów
956 Paweł Pastuszak, Wrocław
957 Jakub Pawelec, Wrocław
958 Paweł Pelc, Wrocław
959 Marek Perczak, Wrocław
960 Katarzyna Kiełbasa, Wrocław
961 Patryk Podolski, Świdnica
962 Marek Rasała, Strzegom
963 Bartłomiej Skowron, Wrocław
964 Krzysztof Skrętkowski, Oława
965 Dorota Sowula, Wrocław
966 Piotr Stencel, Wodzisław
967 Grzegorz Styczeń, Będzin
968 Piotr Suty, Siechnice
969 Bartłomiej Szejba, Szczecin
970 Julia Tomczak, Wrocław
971 Grzegorz Uramek, Oborniki Śląskie
972 Dariusz Wandel, Poznań
973 Krzysztof Wąsowski, Lublin
974 Joanna Winczura, Tychy
975 Dorian Wiszniowski, Legnica
976 Jarosław Zdonek, Pętkowice
977 Grzegorz Ziółkowski, Wrocław
978 Michał Baran, Warmątowice
979 Klaudia Bort, Gdynia
980 Łukasz Chodakowski, Siemiatycze
981 Krzysztof Cisłowski, Wrocław
982 Ireneusz Czekierda, Chełm
983 Roman Dąbrowski, Wrocław
984 Wojciech Dereń, Wrocław
985 Mariusz Dukat, Brodnica
986 Dawid Durek, Jabłonna
987 Marek Fanslau, Starogard Gdański
988 Marcin Fedorowicz, Lubin
989 Wiesław Florczak, Sieradz
990 Dorota Fojtar, Krzeptów
991 Grzegorz Gabrysiak, Ruda Śląska
992 Zygmunt Gil, Wrocław
993 Piotr Gimplaj, Wrocław
994 Aleksandra Glaza, Szczecin
995 Maciej Goliszewski, Żabnica
996 Piotr Górkiewicz, Wrocław
998 Grzegorz Haładewicz, Stanowice
999 Marek Andrzejczyk, Częstochowa
1000 Przemysław Raczoń, Gdańsk
1001-1500
1001 Rafał Świerczek, Wrocław
1002 Piotr Jakubczyk, Kędzierzyn-Koźle
1003 Tomek Jałocha, Wysoka
1004 Marek Kaczmarek, Wrocław
1005 Dorota Kaczmarek, Wrocław
1006 Krzysztof Kamiński, Wrocław
1007 Mariusz Kiełbus, Oleśnica
1008 Aleksander Kocik, Wrocław
1009 Marcin Kowalski, Katowice
1010 Łukasz Maciejewski, Smolec
1011 Mateusz Maciejewski, Prądocin
1012 Paweł Macuga, Złotoryja
1013 Marek Majchrzak, Wroclaw
1014 Sławomir Makowski, Lublin
1015 Paweł Marek, Wrocław
1016 Dariusz Matysek, Wroclaw
1017 Maria Mazur, Wrocław
1018 Agnieszka Mizera, Wrocław
1019 Sylwester Myga, Włodowice
1020 Marcin Olejniczak, Wrocław
1021 Piotr Orszulak, Wrocław
1022 Marek Osika, Wroclaw
1023 Natalia Paprocka, Polkowice
1024 Krzysztof Paprocki, Polkowice
1025 Mariusz Pawłowski, Wysoka
1026 Ireneusz Poniewozik, Lublin
1027 Kaja Reszke, Gryfów Śląski
1028 Artur Sikora, Bydgoszcz
1029 Adam Smoliński, Rakoszyce
1030 Artur Socha, Wałbrzych
1031 Matthias Kretzschmar, Schoepstal
1032 Kamil Śliwak, Legnica
1033 Grzegorz Tarczyński, Pęgów
1034 Paweł Tubicz, Wrocław
1035 Jarosław Waliduda, Pisarzowice
1036 Katarzyna Wernik, Wodzisław Śląski
1037 Tomasz Wieczorek, Bobrowniki
1038 Tomasz Wolanin, Warszawa
1039 Jacek Zakrzewski, Jedlina-Zdrój
1040 Bogumił Zieliński, Mieroszów
1041 Antoni Cichończuk, Gdynia
1042 Stanisław Czajkowski, Jelcz-Lask.
1043 Andrzej Maruszak, Wrocław
1044 Andrzej Grochowski, Kamionka
1045 Filip Zilbert, Wrocław
1046 Krzysztof Wojtyłło, Wrocław
1047 Michał Zawadzki, Kalisz
1048 Dariusz Baron, Wrocław
1049 Waldemar Bobowski, Jelenia Góra
1050 Tomasz Dziedzic, Nowa Ruda
1051 Mariusz Dzierka, Tomaszów Maz.
1052 Damian Frankowski, Wrocław
1053 Ryszard Górka, Wójcin
1054 Artur Kaczmarek, Swarzędz
1055 Konrad Kunicki, Wroclaw
1056 Sławomir Kupeć, Sosnówka
1057 Marek Kutkowski, Szprotawa
1058 Jakub Olszewski, Wrocław
1059 Grzegorz Plebanek, Wroclaw
1060 Kamil Prusinowski, Kraków
1061 Krzysztof Rucki, Wrocław
1062 Jakub Skudlarski, Wrocław
1063 Kamil Skudlarski, Wrocław
1064 Piotr Spaliński, Oława
1065 Mirosław Stokłosa, Iwkowa
1066 Krzysztof Walęga, Zebrzydowa
1067 Olaf Woder, Garwolin
1068 Krzysztof Zając, Jelcz-Laskowice
1069 Wojciech Zakowany, Wrocław
1070 Wojciech Zieniewicz, Wrocław
1071 Andrzej Bandurowski, Nowa Sól
1072 Piotr Brzozowski, Jaworzno
1073 Michał Byrczek, Wrocław
1074 Jacek Dziamba, Legnica
1075 Grzegorz Grablewski, Wrocław
1076 Andrzej Kalbarczyk, Wrocław
1077 Jarosław Klecza, Nysa
1078 Jacek Konieczny, Pyskowice
1079 Dominik Korzeniewski, Wrocław
1080 Roman Koziołek, Toruń
1081 Iwona Kozłowska, Granowo
1082 Rafał Madejczyk, Kodrąb
1083 Jozef Lisek, Strzelce Opolskie
1084 Zygmunt Liszewski, Szczecin
1085 Marcin Łuczyn, Wrocław
1086 Adam Markiewicz, Wrocław
1087 Jean-Pierre Meillan, Wrocław
1088 Bogdan Onuszczak, Lubin
1089 Jan Sokołowski, Wrocław
1090 Barbara Prymakowska, Tarnów
1091 Artur Raszewski, Wrocław
1092 Dariusz Respondek, Wrocław
1093 Michał Safaryn, Wrocław
1094 Radosław Selke, Warszawa
1095 Adrianna Skarbowska, Wrocław
1096 Wieńczysław Story, Wrocław
1097 Marian Stypuła, Świdnica
1098 Tomasz Pawłowski
1099 Justyna Wajda, Pyskowice
1100 Grzegorz Wasiak, Jelenia Góra
1101 Ireneusz Bazylewicz, Oława
1102 Sergiusz Białucha, Bytom
1103 Jacek Bielecki, Kraków
1104 Iwona Bielikowska, Wrocław
1105 Piotr Cander, Poznań
1106 Grzegorz Chmieluk, Jelcz-Laskowice
1107 Tomasz Czuczak, Koszalin
1108 Michał Dyżewski, Warszawa
1109 Paweł Dziedzic, Wroclaw
1110 Anita Forczek, Świdnica
1111 Grzegorz Forczek, Świdnica
1112 Krystyna Gadzińska, Wrocław
1113 Marek Gadziński, Wrocław
1114 Michał Janik, Warszawa
1115 Ireneusz Janiszewski, Łódź
1116 Mirek Kalembkiewicz, Wrocław
1117 Jakub Kłosiński, Radwnice
1118 Magdalena Kozińska, Wrocław
1119 Artur Kraska, Bydgoszcz
1120 Arkadiusz Kulon, Radzyny
1121 Damian Kurzydło, Środa Śląska
1122 Krzysztof Lipiński, Koziegłowy
1123 Piotr Nieckarz, Oleśnica
1124 Marek Oleniasz, Trzebnica
1125 Tomasz Pach, Wołów
1126 Dariusz Pietrowski, Wrocław
1127 Henryk Poblocki, Sopot
1128 Leszek Jędrzejewski, Wrocław
1129 Tomasz Skrzypczak, Wrocław
1130 Krzysztof Skrzypczyk, Tarnowskie G.
1131 Andrzej Sobczak, Nowa Wieś Kącka
1132 Ireneusz Stankiewicz, Lubin
1133 Anita Stelmaszczyk, Oborniki
1134 Janusz Stępniak, Katowice
1135 Daniel Swoboda, Białe Błota
1136 Daniel Ślimakowski, Wrocław
1137 Marek Tulaja, Pszczyna
1138 Andrzej Wawrzyniak, Katowice
1139 Maciej Wiatrowski, Wrocław
1140 Mirosław Wira, Wrocław
1141 Dariusz Woyczyński, Wrocław
1142 Łukasz Zimniak, Oleśnica
1143 Artur Płaza, Jawor
1144 Piotr Pluta, Wrocław
1145 Bartosz Giża, Namysłów
1146 Leszek Kinal, Wrocław
1147 Zenon Korzeb, Gryfino
1148 Irena Lasota, Wałcz
1149 Łukasz Balewski, Strzelce Opolskie
1150 Andrzej Staśkiewicz, Żmigród
1151 Marek Pałetko, Jasienica Dolna
1152 Ryszard Śleboda, Wołów
1153 Piotr Adamczyk, Wrocław
1154 Piotr Bajerowicz, Grzędzice
1155 Witold Baszkiewicz, Wrocław
1156 Cezary Bladoszewski, Włocławek
1157 Jacek Bojarowski, Warszawa
1158 Małgorzata Borowiecka, Karwiany
1159 Leszek Buczak, Rybnik
1160 Bartosz Buczyński, Wrocław
1161 Piotr Chodorski, Wrocław
1162 Dariusz Cierzniewski, Legnica
1163 Dawid Sibilak, Wrocław
1164 Jaroslaw Czerniak, Wroclaw
1165 Dariusz Darowski, Trzebnica
1166 Andrzej Drynda, Lubliniec
1167 Paweł Dudek, Jelenia Góra
1168 Konrad Dupla, Wrocław
1169 Andrzej Dzieruk, Wrocław
1170 Grzegorz Folc, Mieroszów
1171 Andrzej Frankowski, Ostrów Wlkp.
1172 Jacek Gołębiewski, Świdnica
1173 Vita Goulia, Wrocław
1174 Grzegorz Górecki, Gliwice
1175 Marek Górny, Święciechowa
1176 Tomasz Górny, Święciechowa
1177 Andrzej Grygier, Wrocław
1178 Barbara Grzelczak, Siechnice
1179 Paweł Gusin, Wrocław
1180 Paweł Gwozdecki, Skierniewice
1181 Dorota Hinz, Eckernförde
1182 Magdalena Horodecka-Kamińska
1183 Jacek Hreczański, Sochaczew
1184 Marek Jagielski, Żerniki Wrocławskie
1185 Krzysztof Jakala, Jordanow
1186 Zbigniew Jamrozik, Koło
1187 Krzysiek Janowski, Kamieniec Wr.
1188 Damian Janus, Wałbrzych
1189 Magdalena Jarzębowicz, Wrocław
1190 Rafał Jasieniecki, Bydgoszcz
1191 Marcin Jasiński, Katowice
1192 Piotr Jaworski, Kudowa Zdrój
1193 Robert Jaworski, Oleśnica
1194 Natalia Jędrzejczyk, Warszawa
1195 Jarosław Jóźwiak, Wioska
1196 Roman Myszkowski, Wrocław
1197 Remigiusz Jurek, Lutynia
1198 Paweł Kazimierski, Witoszów Dolny
1199 Piotr Kącki, Włocławek
1200 Karol Kempa, Nowa Wieś
1201 Grzegorz Kiecka, Sosnowiec
1202 Robert Klich, Wroclaw
1203 Jakub Kolanek, Wrocław
1204 Paweł Kołodyński, Wrocław
1205 Miłosz Komarnicki, Kluczbork
1206 Mariusz Kompanowski, Lubiszyn
1207 Andrzej Kornaga, Katowice
1208 Adrian Kostrzewski, Oleśnica
1209 Anna Palacz, Starachowice
1210 Paweł Łączny, Wrocław
1211 Sebastian Krysztoforski, Włocławek
1212 Mariusz Krzemiński, Legnica
1213 Edward Krzyżak, Wrocław
1214 Tomasz Krzyżewski, Warszawa
1215 Ryszard Kusak, Wrocław
1216 Helen Lempart, Karlsruhe
1217 Waldemar Lempart, Karlsruhe
1218 Iwona Lisowska, Wrocław
1219 Marcin Listwan, Czernica
1220 Piotr Liszka, Bytom
1221 Krzysztof Łaniewski, Wrocław
1222 Piotr Łąk, Wrocław
1223 Dawid Łukaszewicz, Bielany Wr.
1224 Maciej Maciejewski, Wrocław
1225 Tadeusz Maciejewski, Wrocław
1226 Erazm Malarczyk, Wrocław
1227 Krzysztof Maryański, Rybnik
1228 Piotr Matusik, Legnica
1229 Agnieszka Mazurkiewicz-Warchałowska, Wrocław
1230 Elżbieta Michałuszko, Wrocław
1231 Mirosław Michałuszko, Wrocław
1232 Agnieszka Mirus, Wrocław
1233 Krystian Młynek, Dobrzeń Wielki
1234 Sandra Budzeń, Wrocław / Nysa
1235 Piotr Kacpura, Radom
1236 Teresa Mrowiec, Blachownia
1237 Kamil Musielski, Dzierżoniów
1238 Tomasz Brzyk, Wrocław
1239 Krzysztof Nowosielski, Dąbie
1240 Robert Olender, Tryszczyn
1241 Dariusz Olszewski, Wrocław
1242 Joanna Pobiedzinska, Wroclaw
1243 Mariusz Pazdan, Bielawa
1244 Szymon Pieczyński, Wysocko Małe
1245 Radosław Piwko, Lubań
1246 Wojciech Podkowski, Gdynia
1247 Doman Podwika, Wrocław
1248 Krzysztof Rajewicz, Puszczykowo
1249 Paweł Puda, Wrocław
1250 Adam Pułkownik, Nowa Sól
1251 Norbert Pyndryk, Warszawa
1252 Elżbieta Raczyńska, Wrocław
1253 Jakub Radecki, Wrocław
1254 Krzysztof Radwan, Wrocław
1255 Krzysztof Daniluk, Warszawa
1256 Paweł Romanowski, Wrocław
1257 Daria Rybka - Koch, Pasikurowice
1258 Grzegorz Sawczak, Wrocław
1259 Wojciech Skarżyński, Siechnice
1260 Ryszard Smolski, Wrocław
1261 Andrzej Sołtyński, Nadolice Wielkie
1262 Krzysztof Stanek, Bukowno
1263 Justyna Stefaniak, Oleśnica
1264 Adam Szczerba, Oleśnica
1265 Weronika Pióro, Wrocław
1266 Mariusz Szpyrka, Poznań
1267 Robert Śleboda, Wołów
1268 Paulina Pietnoczka, Wegry
1269 Seweryn Świerk, Janowice Wielkie
1270 Ewa Toboła, Leszno
1271 Arkadiusz Tołłoczko, Chwałowice
1272 Przemysław Tomalik, Malczyce
1273 Krzysztof Topolski, Wrocław
1274 Marcin Turek, Wrocław
1275 Katarzyna Turko, Bytom
1276 Katarzyna Turko-Pękala, Szczodre
1277 Paweł Maksymiuk, Biała Podlaska
1278 Agnieszka Maksymiuk, Biała Podlaska
1279 Robert Walicki, Zabrze
1280 Zygmunt Wasko, Siemianowice Śl.
1281 Łukasz Wasylkowski, Wrocław
1282 Robert Włodarczyk, Wrocław
1283 Marcin Błach, Pińczów
1284 Krzysztof Woś, Katowice
1285 Wojciech Zabawa, Wrocław
1286 Ilona Zaborowska, Wrocław
1287 Paweł Zawadzki, Włocławek
1288 Paweł Zgagacz, Wrocław
1289 Agnieszka Zielińska, Wrocław
1290 Michał Zieliński, Wrocław
1291 Tomasz Zięba, Bystrzyca Kłodzka
1292 Tomasz Ziobrowski, Wrocław
1293 Grzegorz Żabiński, Trzebnica
1294 Łukasz Żarczyński, Nysa
1295 Michał Kowalski, Poznań
1296 Michał Kowalski, Wrocław
1297 Marcin Arciszewski, Malczyce
1298 Sylwia Badowska, Łódż
1299 Krzysztof Balachowski, Wieliczka
1300 Paweł Bardzyński, Pińczów
1301 Piotr Bąk, Oleśnica
1302 Beata Bąkowska-Tomaś, Wrocław
1303 Paweł Białobłocki, Wrocław
1304 Krzysztof Bielak, Lublin
1305 Marek Bogdał, Bogatynia
1306 Sławomir Brzeziński, Wrocław
1307 Darek Bytniewski, Katowice
1308 Andrzej Cebulak, Wrocław
1309 Rafał Ciasnocha, Katowice
1310 Leszek Cyganiewicz, Kraków
1311 Piotr Czecholiński, Leszno
1312 Daniel Czekaj, Olszyna
1313 Patrycja Dettlaff, Wilcza Góra
1314 Agnieszka Dziądziak, Oława
1315 Sławomir Saj, Ostrołęka
1316 Maciej Gardas, Wrocław
1317 Patryk Górniak, Częstochowa
1318 Anna Górska, Świnoujście
1319 Sylwester Górski, Częstochowa
1320 Tomasz Grabiec, Wrocław
1321 Piotr Grabowski, Chełmek
1322 Wojciech Grubiak, Nysa
1323 Marcin Grzegorzek, Rybnik
1324 Marzena Hawryło, Wrocław
1325 Dariusz Downer, Wrocław
1326 Jacek Jacyszyn, Wroclaw
1327 Marek Jaksztas, Wrocław
1328 Andrzej Wojciuch, Lędziny
1329 Witold Janiak, Wrocław
1330 Michał Janiszewski, Trzebnica
1331 Dominika Jarosz, Jelenia Góra
1332 Barbara Gil, Sierpc
1333 Paweł Jaworski, Wroclaw
1334 Marcin Jeremicz, Gdańsk
1335 Piotr Kaleciński, Wrocław
1336 Marek Kapela, Dobrodzień
1337 Andrzej Kasiński, Radzionków
1338 Andrzej Kasperski, Katowice
1339 Sławomir Katryński, Toruń
1340 Jacek Kępka, Sanka
1341 Przemysław Kika, Dąbrowa Górnicza
1342 Tomasz Kołodziej, Nysa
1343 Andrzej Kosioł, Wrocław
1344 Wiktor Brzozowski, Mrzeżyno
1345 Robert Kubilus, Rumia
1346 Rafał Kuczyński, Lubin
1347 Adam Kuzynin, Proszkowice
1348 Maciej Kwinta, Wrocław
1349 Grzegorz Laskowski, Poświętne
1350 Jarosław Latacz, Katowice
1351 Rafał Lichawski, Pabianice
1352 Andrzej Lignar, Gwoździce
1353 Kamil Lyra, Oława
1354 Janusz Łuczyk, Poświętne
1355 Arkadiusz Machula, Ziębice
1356 Łukasz Malinowski, Będzin
1357 Grzegorz Marszałkowski, Nowa Sól
1358 Wojciech Mazur, Wrocław
1359 Mariusz Medejszo, Nowa Sól
1360 Robert Michalski, Wołomin
1361 Beata Mirska, Ostrów Wlkp.
1362 Tomasz Moczek, Głogów
1363 Tomasz Nadolski, Prabuty
1364 Tomasz Nowaczyk, Kościan
1365 Piotr Oliwa, Tułowice
1366 Jacek Owczarek, Oleśnica
1367 Adam Palichleb, Sobótka
1368 Paweł Pałaszewski, Wrocław
1369 Sławomir Pawlak, Poznań
1370 Adam Pawlikowski, Wilkszyn
1371 Tomasz Stęclik, Katowice
1372 Grzegorz Piotrowski, Świdnica
1373 Zbigniew Podkówka, Bydgoszcz
1374 Marek Poloczek, Wrocław
1375 Ewa Popławska, Wrocław
1376 Władysław Przech, Nadolice Wielkie
1377 Władysław Pyszno, Ciechów
1378 Magdalena Rot, Wrocław
1379 Maksym Rupieta, Poznań
1380 Mieczysław Sala, Jelenia Góra
1381 Michał Skoczek, Bielawa
1382 Marcin Skrzek, Wrocław
1383 Marcin Soszka, Pilawa
1384 Przemysław Stachowski, Wrocław
1385 Zbigniew Stencel, Marklowice
1386 Michal Sternalski, Wroclaw
1387 Anna Strojwas, Wroclaw
1388 Kazik Stróżyk, Wrocław
1389 Hieronim Szczypkowski, Ostrów Wlkp.
1390 Krzysztof Zimnicki, Konin
1391 Krzysztof Świętuch, Wrocław
1392 Rafał Tomaszewski, Głuchołazy
1393 Jacek Tomaś, Wrocław
1394 Henryk Tomczak, Wroclaw
1395 Maciej Tomczak, Wrocław
1396 Maciej Trajdos, Wrocław
1397 Grzegorz Welm, Częstochowa
1398 Daniel Więcławski, Papowo Toruńskie
1399 Przemysław Wika, Wronki
1400 Bob Cox, Cuenca
1401 Krzysztof Wójcik, Wysoka
1402 Paweł Wysocki, Wrocław
1403 Janusz Występski, Gniezno
1404 Katarzyna Wyszyńska, Siewierz
1405 Patryk Zakrzewski, Szczecin
1406 Marek Zbyryt, Nowa Ruda
1407 Grzegorz Zembik, Gryfino
1408 Rafał Dobrzyński, Żory
1409 Wiesław Zielonka, Katowice
1410 Daniel Ziemba, Osiek
1411 Konrad Żukiewicz, Lublin
1412 Janusz Żukrowski, Wrocław
1413 Andrzej Anaszewski, Wrocław
1414 Radosław Babij, Zielona Góra
1415 Dariusz Balewski, Wrocław
1416 Bogdan Janowski, Warszawa
1417 Tomek Batraniec, Legnica
1418 Marek Bednorz, Świerkle
1419 Tomasz Bębenek, Żarki Wielkie
1420 Radosław Będkowski, Ostrów Wlkp.
1421 Wiesław Bialik, Świdwin
1422 Damian Dobosz, Siennica Różana
1423 Daniel Białowąs, Głogów
1424 Mariusz Chodor, Złotoryja
1425 Ewelina Biesiadecka, Wrocław
1426 Grzegorz Bochniarz, Krzeczyn Wielki
1427 Przemysław Bok, Wrocław
1428 Tomasz Borkowski, Wrocław
1429 Szczepan Krekora, Kozienice
1430 Maciej Brzeziński, Ślesin
1431 Wojciech Michalik, Szczecin
1432 Angelina Chrustowska, Śmigiel
1433 Jacek Cichocki, Toruń
1434 Zdzisław Cieślak, Świdnica
1435 Bożydar Cybuch, Czechowice-Dz.
1436 Anna Czarnecka, Gdynia
1437 Leszek Frank, Wrocław
1438 Sabina Ćwiek, Siechnice
1439 Aleksandra Dacyk, Głubczyce
1440 Rafał Dajczer, Warszawa
1441 Arkadiusz Dobiesz, Wrocław
1442 Stanisław Domański, Chełmża
1443 Dawid Dominik, Kwidzyn
1444 Daniel Borecki, Brzezina
1445 Jarosław Duda, Oleśnica
1446 Leon Treć, Sztum
1447 Krzysztof Dziądziak, Oława
1448 Maciej Erdon, Morąg
1449 Radosław Friedrich, Boguszow Gorce
1450 Jerzy Fugas, Kraków
1451 Michał Gajos, Wrocław
1452 Tomasz Gąsecki, Koszalin
1453 Bartłomiej Gottfried, Oława
1454 Marian Górski, Ruda Śląska
1455 Mariusz Górski, Tychy
1456 Sebastian Góźdź, Kielce
1457 Tomasz Grabowski, Smólnik
1458 Dariusz Grzywacz, Katowice
1459 Marek Gulacz, Wałbrzych
1460 Bartosz Kurczewski, Gruszczyn
1461 Tomasz Humen, Bogatynia
1462 Elżbieta Huzior, Orzesze
1463 Jerzy Jakubiak, Rydzyna
1464 Mariola Jamróz, Kielce
1465 Marcin Janiga, Oświęcim
1466 Wojciech Jaśniewicz, Swarzędz
1467 Krzysztof Jekiel, Wrocław
1468 Jacek Jurczak, Wrocław
1469 Grzegorz Kacprzyński, Środa Śląska
1470 Grzegorz Kalinowski, Bielany Wr.
1471 Ryszard Kalinowski, Szczecin
1472 Maciej Jan Karasiński, Środa Wlkp.
1473 Tomasz Karwicki, Wrocław
1474 Tadeusz Kieszek, Ożarów Mazowiecki
1475 Waldemar Kisielewski, Wołczyn
1476 Edward Klucowicz, Bojadła
1477 Marcin Kokoszka, Otmuchów
1478 Natalia Kossakowska, Bielsko- Biała
1479 Marek Koszykowski, Wrocław
1480 Jakub Kotkiewicz, Wrocław
1481 Lucyna Kozioł, Kraków
1482 Maciej Kubiak, Ostrów Wielkopolski
1483 Marcin Kubiak, Wrocław
1484 Tomasz Kubiak, Jelcz-Laskowice
1485 Jaroslaw Lis, Wroclaw
1486 Paweł Łabinowicz, Oława
1487 Michał Łojko, Drzonków
1488 Katarzyna Łuć, Wrocław
1489 Łukasz Łuć, Wrocław
1490 Piotrek Łuszczewski, Warszawa
1491 Małgorzata Krattenmacher, Berlin
1492 Antonina Mamet, Wrocław
1493 Marek Marchewka, Jastrzębsko Stare
1494 Irena Markiewicz, Kraków
1495 Krzysztof Matwiejczyk, Wyszków
1496 Tomasz Mazur, Wrocław
1497 Adam Michalski, Sobótka
1498 Wojciech Migodziński, Legnica
1499 Tomasz Mikołajewski, Wrocław
1500 Krzysztof Mikos, Wrocław

1501-2000
1501 Zbigniew Możejko, Wrocław
1502 Janusz Myrna, Oława
1503 Bartek Osior, Wydminy
1504 Ryszard Nowaczewski, Poznań
1505 Krzysztof Nowak, Wrocław
1506 Bartłomiej Ochędzan, Namysłów
1507 Stanisław-Adam Olbryś, Nasielsk
1508 Arkadiusz Opaliński, Wrocław
1509 Elżbieta Panaszek, Szczecin
1510 Michał Paprotny, Wrocław
1511 Jerzy Parczyk, Wrocław
1512 Anna Pastucha, Krapkowice
1513 Marek Pastucha, Krapkowice
1514 Robert Wagenknecht, Łódź
1515 Robert Pawlik, Ruszowice
1516 Piotr Piasecki, Piotrków Trybunalski
1517 Andrzej Piechowiak, Poznań
1518 Łukasz Pilch, Wrocław
1519 Jan Bolanowski, Łódź
1520 Barbara Piotrowska, Wrocław
1521 Wojciech Piszczatowski, Warszawa
1522 Marcin Pitek, Jeżów Sudecki
1523 Marcin Pluskota, Wrocław
1524 Anna Płońska, Wrocław
1525 Piotr Polański, Mieroszów
1526 Piotr Polesiuk, Wałbrzych
1527 Grażyna Popiel, Trzebnica
1528 Piotr Potocki, Wrocław
1529 Paweł Półtorak, Wrocław
1530 Rajmund Ratajczak, Poznań
1531 Klaudiusz Rogala, Wrocław
1532 Andrzej Romańczukiewicz, Kłodzko
1533 Adam Rotko, Polkowice
1534 Jan Ryba, Wrocław
1535 Krzysztof Rydzoń, Oława
1536 Artur Rykała, Warszawa
1537 Sławomir Rozenberg, Sztum
1538 Piotr Sadowski, Wrocław
1539 Adrian Sawicki, Wrocław
1540 Andrzej Sender, Wieliczka
1541 Ryszard Seredyniecki, Oława
1542 Konrad Skrzypiec, Wrocław
1543 Marcin Słomczyński, Krakow
1544 Dariusz Sobczyński, Bielawa
1545 Michał Ostrowski, Pisarzowice
1546 Roman Sokołowski, Krapkowice
1547 Szymon Spolankiewicz, Wrocław
1548 Krzysztof Staniewicz, Pruszowice
1549 Andrzej Stankiewicz, Łódź
1550 Antoni Stankiewicz, Sobótka
1551 Marek Stępiński, Wrocław
1552 Leszek Sulej, Chorzów
1553 Grzegorz Synowiec, Wrocław
1554 Marek Szaroń, Kraków
1555 Jaroslaw Szemet, Wrocław
1556 Artur Szlęzak, Wrocław
1557 Krzysztof Szlufik, Namysłów
1558 Marta Szlufik, Oława
1559 Marian Sznajder, Siedlisko
1560 Zenon Sznajder, Nowa Sól
1561 Mariusz Szyroki, Głogówek
1562 Paweł Świder, Malczyce
1563 Magdalena Grabarczyk, Wrocław
1564 Adam Kulesza, Wrocław
1565 Marcin Wacko, Tomaszow Lubelski
1566 Wojciech Warnicki, Wrocław
1567 Bartłomiej Wasiek, Wałbrzych
1568 Piotr Wasilewski, Szczerców
1569 Waldemar Wełnicki, Zamość
1570 Krzysztof Wesołowski, Wrocław
1571 Leszek Wielgosz, Nowa Sól
1572 Waldemar Wieteska, Raszyn
1573 Sławomir Więzik, Czechowice- Dz.
1574 Piotrek Wiśniewski, Radzików
1575 Piotr Chełmiński, Chełmno
1576 Wojtek Nazarewicz, Legnica
1577 Justyna Woźniak, Wrocław
1578 Przemysław Ziemba, Lubin
1579 Przemysław Ziółkowski, Jutrosin
1580 Artur Żak, Włocławek
1581 Daniel Celner, Wrocław
1582 Dominika Kuźniar, Wrocław
1583 Wioletta Leszczyńska, Inowrocław
1584 Paweł Siwerski, Żyrardów
1585 Łukasz Skotnicki, Wrocław
1586 Ewa Anusiewicz, Żyrardów
1587 Bernard Arszelewski, Podkowa Leśna
1588 Henryk Balkiewicz, Legnica
1589 Grzegorz Balkowski, Wrocław
1590 Dominika Baran, Wrocław
1591 Maciej Baranowski, Gdańsk
1592 Arkadiusz Baron, Łaziska Górne
1593 Leszek Biegański, Wrocław
1594 Ryszard Borko, Gdynia
1595 Łukasz Borowiecki, Kraków
1596 Piotr Borowiecki, Kraków
1597 Mohamed Sami Bouayad, Rybnik
1598 Piotr Broński, Wrocław
1599 Robert Brzeziecki, Bełchatów
1600 Beniamin Buszewski, Wrocław
1601 Cezary Cenkała, Włodawa
1602 Piotr Ryszard Czechorowski
1603 Robert Czochara, Opole
1604 Kacper Czycz, Wrocław
1605 Patrycja Dacyk, Głubczyce
1606 Paweł Dawiskiba, -
1607 Kamil Dąbrowski, Wrocław
1608 Grzegorz Drab, Wrocław
1609 Grzegorz Drzymała, Żary
1610 Wojciech Wojtyłło, Wrocław
1611 Danuta Jaromin, Bielsko-Biała
1612 Marek Dudzik, Gdynia
1613 Robert Bajor, Rędziny
1614 Krzysztof Furtak, Lubin
1615 Artur Gadecki, Kielce
1616 Maciej Gerus, Wrocław
1617 Grzegorz Gołębiowski, Nowy Sącz
1618 Dariusz Grabowski, Sopot
1619 Zbigniew Granat, Warszawa
1620 Ryszard Grobelny, Legnica
1621 Jarosław Haczyk, Opole
1622 Arkadiusz Herber, Gdańsk
1623 Aleksandra Hermanowicz-Świerczek
1624 Hieronim Horowski, Wolsztyn
1625 Jacek Rzepkowski, Piotrków Tryb.
1626 Grzegorz Jabłoński, Wrocław
1627 Michał Jamroziński, Wrocław
1628 Justyna Jankowska, Gdynia
1629 Bogusław Janus, Wrocław
1630 Ireneusz Jarecki, Trzebnica
1631 Krzysztof Jasiński, Gdynia
1632 Mariusz Jastrzębski, Środa Śląska
1633 Maciej Jawor, Nowy Sącz
1634 Krzysztof Jeżewski, Jelenia Góra
1635 Wojciech Kapa, Wrocław
1636 Piotr Kawoń, Namysłów
1637 Andrzej Łesak, Strzelce Opolskie
1638 Przemysław Kęsik, Wrocław
1639 Jakub Kierczak, Wroclaw
1640 Michał Kita, Wrocław
1641 Mateusz Konieczny, Ostrów Wlkp.
1642 Mateusz Konkol, Warszawa
1643 Tomasz Kordas, Wołczkowo
1644 Szymon Kornacki, Wrocław
1645 Bogdan Kościelniak, Brzeg
1646 Łukasz Kościelniak, Brzeg
1647 Tadeusz Kowalczyk, Borowa
1648 Elżbieta Kowalewska, Zgorzelec
1649 Adrian Kowalski, Kampinos
1650 Tomasz Kropornicki, Bielsko-Biała
1651 Maciej Krysmalski, Wolsztyn
1652 Piotr Krzemiński, Wrocław
1653 Krzysztof Kubica, Bieruń
1654 Joanna Kunicka-Partyka, Wrocław
1655 Dariusz Kycia, Zielona Góra
1656 Katarzyna Leszczewska - Suchak
1657 Joanna Liczner, Wrocław
1658 Krzysiek Ligęza, Wrocław
1659 Andrzej Lota, Legnica
1660 Mariusz Ludkiewicz, Stary Węgliniec
1661 Jakub Ławrynowicz, Wrocław
1662 Andrzej Łukaszewski, Wrocław
1663 Agnieszka Magusiak, Bydgoszcz
1664 Daniel Makarczyk, Chobienia
1665 Jacek Makowski, Nysa
1666 Jarosław Marczyk, Wrocław
1667 Romuald Marek, Wrocław
1668 Piotr Markowski, Rawicz
1669 Bogusia Masiukiewicz, Wrocław
1670 Piotr Mateusiak, Wrocław
1671 Ewelina Matuła, Brzoza
1672 Alicja Matuszak, Oleśnica
1673 Bronisław Matyla, Rydzyna
1674 Zbigniew Milo, Bytom
1675 Wojciech Mocek, Gdynia
1676 Darek Mulica, Wrocław
1677 Piotr Wijata, Gielniów
1678 Mieczysław Nazarewicz, Legnica
1679 Przemysław Niezgódka, Wrocław
1680 Zbigniew Niezgódka, Wrocław
1681 Jolanta Nowak, Wrocław
1682 Andrzej Nowicki, Bielawa
1683 Ryszard Ochnio, Jastrowie
1684 Lucjan Okraszewski, Wrocław
1685 Ireneusz Olbert, Brzeg Dolny
1686 Dominika Olejnik, Wrocław
1687 Sebastian Orzeł, Międzylesie
1688 Sławomir Owczarzak, Oława
1689 Dariusz Pajda, Dąbrowa Górnicza
1690 Wojciech Mitek, Grodziszcze
1691 Wiesław Klich, Polkowice
1692 Mateusz Pawłowski, Wrocław
1693 Danuta Pilarz-Małkiewicz, Wrocław
1694 Jerzy Piotrkowski, Wroclaw
1695 Łukasz Urbasek, Gliwice
1696 Andrzej Połeć, Sochaczew
1697 Piotr Ponikowski, Wrocław
1698 Sławomir Żółkowski, Warszawa
1699 Marcin Półtoraj, Ruda Śląska
1700 Jarosław Reclik, Skrzyszów
1701 Daniel Różański, Wrocław
1702 Jacek Rudy, Wrocław
1703 Ewa Rutkowska, Wrocław
1704 Michał Rutkowski, Wrocław
1705 Jan Sobera, Twardogóra
1706 Artur Semsch, Gdynia
1707 Adam Serafin, Legnica
1708 Michał Gallus, Włocławek
1709 Mirosław Skrętkowicz, Siechnice
1710 Anna Skrodzka, Kluczewsko
1711 Dariusz Skrok, Namysłów
1712 Wojciech Smętek, Siemianowice Śl.
1713 Marcin Smolan, Legnica
1714 Józef Sobol, Wrocław
1715 Łukasz Solecki, Wrocław
1716 Janusz Spandel, Wodzisław Śląski
1717 Ireneusz Stachowski, Wodzisław Śląski
1718 Sebastian Stulik, Wrocław
1719 Marcin Syperek, Wrocław
1720 Andrzej Jacek Szafraniec, Zakrzewo
1721 Jerzy Szałajko, Wrocław
1722 Krzysztof Gabrysz, Gliwice
1723 Romuald Szczytkowski, Łódź
1724 Krzysztof Lisiecki, Oleśnica
1725 Adam Szychułda, Gdynia
1726 Andrzej Środa, Strzelce Opolskie
1727 Mariusz Świerk, Wrocław
1728 Kasia Tabiszewska, Wrocław
1729 Rafał Tertel, Bolesławiec
1730 Janusz Toman, Cieszyn
1731 Łukasz Trawczyński, Pionki
1732 Piotr Wajda, Ornontowice
1733 Leszek Więzik, Radzionków
1734 Andrzej Witkowski, Gdynia
1735 Wojciech Witkowski, Wrocław
1736 Krzysztof Szafraniec, Wrocław
1737 Mirosław Wojtowicz, Wrocław
1738 Rafał Wojtowicz, Wrocław
1739 Bogumił Wosz, Jelcz-Laskowice
1740 Maria Wosz, Jelcz-Laskowice
1741 Grzegorz Woźniak, Wrocław
1742 Andrzej Wymysło, Piekary Śląskie
1743 Jacek Wyrembak, Wrocław
1744 Andrzej Wysłouch, Włocławek
1745 Radosław Zagrobelny, Wrocław
1746 Arkadiusz Zając, Skórcz
1747 Marcin Zieleziński, Lubin
1748 Artur Zieliński, Wrocław
1749 Marek Zieliński, Jawor
1750 Paweł Zieliński, Bydgoszcz
1751 Stanisław Cebula, Łącko
1752 Konrad Żak, Wrocław
1753 Paweł Szymański, Wrocław
1754 Arkadiusz Zieliński, Osolin
1755 Wojciech Adamowski, Poznań
1756 Filip Antosz, Wrocław
1757 Romain Ballaire, Wroclaw
1758 Tomasz Baran, Oława
1759 Wiesław Baran, Ścinawa
1760 Bartłomiej Baraniecki, Lutynia
1761 Jarosław Berezowski, Warszawa
1762 Andrzej Bienias, Wrocław
1763 Bogdan Bilon, Sulechów
1764 Marcin Niewiadomski, Ozimek
1765 Jarek Cieślak, Dzierżoniów
1766 Jacek Cimicki, Wrocław
1767 Adam Czarnołęski, Wrocław
1768 Wojciech Ćwiąkała, Jelenia Gora
1769 Marek Dembiński, Poznań
1770 Erwin Karwicki, Mysłowice
1771 Aleksander Jęsiek, Leszno
1772 Marcin Dziewa, Wrocław
1773 Przemysław Gardynik, Wrocław
1774 Łukasz Gładysz, Szczecin
1775 Adam Grabiński, Ząbki
1776 Marcin Grabiński, Lubliniec
1777 Maciej Hryńczuk, Wrocław
1778 Bogdan Cebula, Sztum
1779 Piotr Jasiński, Legnica
1780 Arkadiusz Rzepka, Jelenia Góra
1781 Wojciech Jaźwiński, Potulice
1782 Krzysztof Siwek, Zloty Stok
1783 Grzegorz Maryniec, Bystrzyca Kłodzka
1784 Henryk Jurecki, Mokronos Górny
1785 Lesław Kaniowski, Trzebnica
1786 Krzysztof Kapa, Chrzanów
1787 Zbyszek Kiedacz, Kraków
1788 Adam Kobus, Gardno
1789 Adam Kowal, Chwałowice
1790 Agata Kozłowska, Wrocław
1791 Agnieszka Kozłowska, Kielce
1792 Bartłomiej Kozłowski, Kielce
1793 Monika Braun, Wrocław
1794 Jacek Kręczyński, Gliwice
1795 Piotr Krężel, Wrocław
1796 Rysiek Królikowski, Wrocław
1797 Łukasz Kuciński, Warszawa
1798 Krzysztof Kulanty, Zalesie Golczowskie
1799 Piotr Kulczyk, Wrocław
1800 Renata Kurzawska, Łódź
1801 Jerzy Kurzawski, Łódź
1802 Wojciech Kustosz, Bogatynia
1803 Michal Linek, Czechowice Dziedzice
1804 Mateusz Łaski, Bielawa
1805 Witold Machalski, Wrocław
1806 Marek Buczynski, Jasień
1807 Krzysztof Małek, Wołów
1808 Andrzej Marcinkiewicz, Legnica
1809 Zbigniew Marszałkowski, Wodzisław
1810 Jacek Michalski, Wrocław
1811 Michał Mołda, Wrocław
1812 Alessandro Mona, Wroclaw
1813 Marek Możwiło, Nowa Ruda
1814 Monika Mrugała, Węgry
1815 Paweł Olechnowski, Legnica
1816 Tomasz Olszewski, Wrocław
1817 Małgorzata Przybylska, Sochaczew
1818 Bartłomiej Raszowski, Wrocław
1819 Feliks Rogaliński, Kąty Wrocławskie
1820 Rafał Różański, Przyłęk
1821 Remigiusz Rzepka, Mikołów - Bujaków
1822 Wojciech Santarek, Szczecin
1823 Roman Sarna, Wrocław
1824 Wojciech Sławiak, Sulęcin
1825 Arkadiusz Smolis, Jeziorna
1826 Małgorzata Stange-Cichocka
1827 Marek Szczepaniuk, Sulechów
1828 Leszek Szpiech, Wrocław
1829 Jacek Sztuba, Leśna
1830 Mirosława Szymańska, Oborniki Śl.
1831 Paweł Szymański, Warszawa
1832 Sebastian Dominiczak, Wrocław
1833 Łukasz Tomborek, Warszawa
1834 Janusz Tybuszewski, 87-100
1835 Alicja Wińkowska, Sochaczew
1836 Mateusz Wira, Wrocław
1837 Andrzej Cechmann, Gdansk
1838 Andrzej Wojciechowski, Wolsztyn
1839 Roman Wróbel, Wrocław
1840 Andrzej Zaleski, Wrocław
1841 Tomasz Zeńczak, Poznań
1842 Maciej Zielinski, Wrocław
1843 Marcin Żywiczka, Wrocław
1844 Michał Żywiczka, Wrocław
1845 Rafal Tusinski, Zary
1846 Andrzej Barański, Wrocław
1847 Dariusz Barnaś, Jaźwiny
1848 Sławomir Bieniek, Głogów
1849 Krzysztof Burczynski, Kamienna Gora
1850 Andrzej Danielewicz, Wroclaw
1851 Maciej Figiel, Wrocław
1852 Jarosław Stanek, Pińczów
1853 Michał Gałysa, Wałbrzych
1854 Tomasz Heflik, Poręba
1855 Roman Hołobut, Strzelce Opolskie
1856 Dariusz Jankowski, Wrocław
1857 Patryk Kamiński, Oleśnica
1858 Marian Kaźmierkiewicz, Jelcz-Lask.
1859 Sławomir Kłosowski, Głogów
1860 Mariusz Konieczny, Jędrzejów
1861 Vladimir Krcmarik, Zilina
1862 Katarzyna Łużyńska, Police
1863 Tomasz Łużyński, Police
1864 Jarosław Mąsior, Kraków
1865 Frantisek Michalicka, Žilina
1866 Zygmunt Miziołek, Jaroszów
1867 Bożena Morawska, Świdnica
1868 Przemysław Nowicki, Szczecin
1869 Adam Pachowicz, Wrocław
1870 Agnieszka Pamula, Dublin
1871 Artur Roczkowski, Rybnik
1872 Michał Rudel, Wrocław
1873 Anna Sujka, Wrocław
1874 Łukasz Tymków, Brzeg
1875 Adam Zamorski, Elbląg
1876 Julian Wójcik, Stargard Szczeciński
1877 Bogdan Sztuba, Leśna
1878 Piotr Serwadczak, Skarbimierz
1879 Dominik Szymański, Łochowo
1880 Magdalena Małek, Katowice
1881 Mirosław Małek, Katowice
1882 Olaf Skrzypczak, Szczecin
1883 Mateusz Szczerba, Strzegom
1884 Kacper Weśniuk, Stara Kornica
1885 Emilia Wolnik, Poznań
1886 Bogusław Walczak, Wrocław
1887 Piotr Chorazy, Janowice Wielkie
1888 Artur Fabijański, Leśna
1889 Arkadiusz Majewski, Dębica
1890 Marcin Trojanowski, Jawor
1891 Teresa Ćwik-Maszczyńska, Wrocław
1892 Bengt Lindgren, Stockholm
1893 Marek Moritz, Wrocław
1894 Jan Paraniak, Huddinge
1895 Włodzimierz Warszawski, Jaworzno
1896 Tomasz Felkiel, Niegosławice
1897 Katarzyna Kłodowska, Wrocław
1898 Agnieszka Kozyrska, Sobótka
1899 Marcin Melcer, Siemianowice
1900 Marcin Menes, Leszno
1901 Piotr Miś, Namysłów
1902 Marcin Mróz, Swarzędz
1903 Waldemar Pieniążek, Radwanice
1904 Przemysław Potorski, Wrocław
1905 Witold Olejniczak, Ostrow Wlkp
1906 Robert Salamon, Wroclaw
1907 Jan Poniecki, Syców
1908 Janina Rosińska, Pabianice
1909 Artur Brania, Wroclaw
1910 Ziemowit Paweł Gardynik, Wrocław
1911 Anna Hotiuk, Pleszew
1912 Damian Jurkin, Bolków
1913 Tomasz Lach, Stara Kaminenica
1914 Mateusz Michalski, Dąbrówka
1915 Marcin Nosek, Wrocław
1916 Leszek Petryna, Wrocław
1917 Marek Romanowski, Jawor
1918 Jan Styś, Wrocław
1919 Jarosław Tutak, Żagań
1920 Robert Ziniewicz, Wrocław
1921 Waldemar Hreczany, Legnickie Pole
1922 Kamil Pokora, Kostomłoty
1923 Krzysztof Puda, Jeleśnia
1924 Magdalena Rosseger, Wrocław
1925 Stanisław Wcisło, Kraków - Skotniki
1926 Wojciech Dębosz, Kraków
1927 Leszek Goździcki, Wrocław
1928 Krzysztof Górecki, Twardogóra
1929 Marta Kalinkiewicz, Wrocław
1930 Dariusz Pruchniewski, Wieluń
1931 Iwona Martan, Wrocław
1932 Łukasz Minowicz, Gostyń
1933 Tomasz Szulc, Wrocław
1934 Radosław Szynal, Piersno
1935 Thibaud Houstin, Cers
1936 Tomasz Ciszewski, Poznan
1937 Daniel Waldemar Kozłowski, Kwidzyn
1938 Sławomir Krok, Jędrzychów
1939 Dariusz Marczyk, Zawiercie
1940 Waldemar Młynarczyk, Włocławek
1941 Ewa Mroz, Wrocław
1942 Wojciech Mróz, Wroclaw
1943 Barbro Paraniak, Huddinge
1944 Richard Pieper, Berlin
1945 Marta Piorun, Wrocław
1946 Marek Skrzypczyk, Opole
1947 Leszek Staszewski, Bielawa
1948 Marcin Stefanowski, Ziemnice
1949 Paweł Tłuścik, Warszawa
1950 Zbyszek Adamski, Warszawa
1951 Paweł Biercewicz, Warszawa
1952 Maciej Bobrowski, Wrocław
1953 Jan Majewski, Dabrowa Gornicza
1954 Mariusz Dudek, Ruda Śląska
1955 Ryszard Górecki, Gliwice
1956 Mariusz Hoszowski, Żarów
1957 Mariusz Kąkol, Kiełczów
1958 Marcel Lubowski, Bielsko-Biała
1959 Jan-Felix Nagel, Osnabrück
1960 Jarosław Piłat, Ruda Śląska
1961 Paweł Półtorzycki, Wrocław
1962 Stanisław Spólnik, Kraków
1963 Magdalena Toczyłowska, Wałbrzych
1964 Petr Válek, Praha 10
1965 Jarosław Zaremba, Lubin
1966 Radosław Adamus, Ostrów Wlkp.
1967 Dariusz Kobos, Wrocław
1968 Piotr Maroń, Wroclaw
1969 Radosław Misiorny, Poznań
1970 Piotr Mogiełka, Oleśnica
1971 Mieczysław Plesner, Wińsko
1972 Ryszard Plesner, Wołów
1973 Dariusz Pluciński, Wrocław
1974 Zbigniew Skowroński, Wałbrzych
1975 Janusz Bojkowski, Postomino
1976 Marian Zielonka, Ostrów Wielkopolski
1977 Mariusz Kaminski, Osówiec
1978 Beata Jarema, Rudawa
1979 Grzegorz Jarema, Rudawa
1980 Artur Korzeń, Oława
1981 Zbigniew Kazimierz Nowicki, Wrocław
1982 Tadeusz Ruta, Łódź
1983 Stanisław Szkolnicki, Opole
1984 Krzysztof Łaz, Wrocław
1985 Zbigniew Brzozowski, Zielona Góra
1986 Adam Butryn, Warszawa
1987 Ewa Ewa Najder, Konstancin- Jeziorna
1988 Tomasz Gmiterek, Lublin
1989 Ryszard Harbul, Wrocław
1990 Joanna Kamińska, Wałbrzych
1991 Mariusz Karbowski, Olsztyn
1992 Krzysztof Kaźmierczak, Wrocław
1993 Lech Piotrowski, Sztum
1994 Dorota Król, Wrocław
1995 Edyta Kruk, Świdnica
1996 Bogusław Książek, Wrocław
1997 Marek Kuźmicki, Bielawa
1998 Jerzy Lechowicz, Krapkowice
1999 Grzegorz Liputa, Bolesławiec
2000 Bogusław Grzegorz, Składzień

[b][a]https://gazetawroclawska.pl/w-niedziele-maraton-wroclaw-zobacz-kto-pobiegnie-lista-startowa-cz-2/ar/657597;Zobacz drugą czę

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Maario356

Jeeestem tam! PKO Wrocław Maraton - muszę Cię pokonać, medalem też nie pogardzę ;)

J
J-23

listę to się komuś należy złoty medal. Nie można było ułożyć alfabetycznie? Co mi mówi numer startowy? Moje gratulacje!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3