W niedzielę Maraton Wrocław. Zobacz, kto pobiegnie (LISTA STARTOWA cz. 2)

Redakcja
Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20
Przed rokiem wrocławski maraton wygrał Kenijczyk Vincent Kipchirchir z czasem 2:20:20 fot. Piotr Warczak
W niedzielę startuje 30. Hasco-Lek Maraton Wrocław. Oto druga część aktualnej listy startowej:

Zobacz pierwszą część listy startowej (kliknij)
Zobacz trzecią część listy startowej (kliknij)

2001-2500
2001 Leszek Oleksiuk, Zgorzelec
2002 Katarzyna Polak, Wrocław
2003 Adam Przepióra, Kielce
2004 Elżbieta Roman, Kudowa Zdrój
2005 Jakub Śliwa, Kraków
2006 Sebastian Świątek, Wrocław
2007 Robert Wróbel, Wrocław
2008 Roman Ziober, Wrocław
2009 Adrian Tomaszewski, Wrocław
2010 Łukasz Mich, Wrocław
2011 Roman Jemioło, Mirków
2012 Marek Lewandowski, Zbąszyń
2013 Czesław Przybylski, Pszenno
2014 Anna Błaszczyk, Radom
2015 Mariola Ciura, Bełchatów
2016 Tomasz Czechowicz, Warszawa
2017 Tomasz Launer, Wrocław
2018 Wojciech Hoszman, Jędrzychów
2019 Paweł Kamiński, Ząbkowice Śląskie
2020 Tomasz Kamiński, Oława
2021 Daniel Kupść, Ząbkowice Śląskie
2022 Tadeusz Lewandowski, Głogów
2023 Wojciech Macyszyn, Wręczyca Wielka
2024 Przemysław Majewski, Dzierżoniów
2025 Celina Niedzielska, Wrocław
2026 Jan Pisulski, Wałbrzych
2027 Tomek Pogon, Bochnia
2028 Robert Raczyński, Kliniska Wielkie
2029 Konrad Karpiński, Wrocław
2030 Michał Rolski, Wrocław
2031 Ewelina Sławek, Lublin
2032 Damian Syzdek, Środa Śląska
2033 Beata Tokarczyk, Kraków
2034 Szymon Tokarczyk, Krakow
2035 Tomasz Wiśniewski, Jastrzębie Zdrój
2036 Edyta Załuska, Żerniki Wrocławskie
2037 Miłosz Żychliński, Łódź
2038 Robert Bilski, Radom
2039 Łukasz Firla, Cieszyn
2040 Marek Głowacz, Wrocław
2041 Andrzej Napierała, Gaworzyce
2042 Mariusz Kniewel, Krzycko Wielkie
2043 Bogusław Kozioł, Oleśnica
2044 Tomasz Mirecki, Płock
2045 Marcin Michalak, Siemianowice Śl.
2046 Marcin Mikuś, Wrocław
2047 Marcin Opałka, Kamieniec Wrocławski
2048 Konrad Siatka, Kraków
2049 Aleksander Szukalski, Wrocław
2050 Wojciech Adamski, Wroclaw
2051 Michał Balbus, Bytom
2052 Winfried Benkel, Augsburg
2053 Zdzisław Bończyk, Rybnik
2054 Adam Ćmiel, Siemianowice Śląskie
2055 Leszek Dałomis, Tryńcza
2056 Tomasz Dołoszyński, Bolków
2057 Paweł Górniak, Wrocław
2058 Adam Grygierek, Jastrzębie Zdrój
2059 Grzegorz Jarząbek, Lubin
2060 Grzegorz Jaszczak, Bełsznica
2061 Dominik Kaczmarek, Wroclaw
2062 Anna Kapuścińska, Świętochłowice
2063 Tenho Lauri, Helsinki
2064 Marcin Łucjan, Lublin
2065 Mateusz Markowski, Szczecin
2066 Radek Okieńczuk, Szczecin
2067 Miguel Puente Rapela, A Coruna
2068 Andrzej Szcześniak, Wrocław
2069 Bartosz Truszkiewicz, Oława
2070 Paweł Paszkowski, Gracze
2071 Bogusław Augustyniak, Warszawa
2072 Maciej Skrzypkowski, Otwock
2073 Krzysztof Biernacki, Wrocław
2074 Aleksandra Bobek, Zielona Góra
2075 Krzysztof Chmielarz, Radomsko
2076 Ryszard Fiega, Gorlice
2077 Krzysztof Gidziński, Libertów
2078 Ludwik Gołębiowski, Warszawa
2079 Ewelina Górniak, Leszno
2080 Piotr Hermanowicz, Wrocław
2081 Wojciech Jakobsze, Marcinkowice
2082 Anna Janasz, Wroclaw
2083 Damian Jaworek, Wrocław
2084 Tadeusz Kraiński, Włocławek
2085 Artur Kryś, Wałbrzych
2086 Marian Nizioł, Piaseczno
2087 Marcin Kalota, Wróblowice
2088 Michał Nowicki, Łódź
2089 Tomasz Nowicki, Stargard Szczec.
2090 Andrzej Parylak, Wrocław
2091 Robert Lewicki, Zbicko
2092 Michał Koper, Legnica
2093 Piotr Kubica, Złotoryja
2094 Unto Leinikka, Salo
2095 Jarosław Łuczak, Polanica Zdrój
2096 Izabela Bochen, 101c/5
2097 Adam Putyra, Wysoka
2098 Łukasz Rzepka, Legnica
2099 Jan Sawicki, Łężyca
2100 Krzysztof Stachowiak, Piaseczno
2101 Edyta Tarczynska, Wroclaw
2102 Piotr Tarczynski, Wrocław
2103 Mariusz Tudek, Góra Kalwaria
2104 Patryk Undro, Legnica
2105 Robert Wasik, Wrocław
2106 Andrzej Wysota, Ostroszowice
2107 Sascha Zagon, Hannover
2108 Piotr Domański, Wrocław
2109 Jerzy Domowicz, Wrocław
2110 Mirosław Grajzer, Poznań
2111 Dorota Hanczarek, Katowice
2112 Igor Hoffman, Wałbrzych
2113 Andrzej Justyński, Szczecin
2114 Kamil Kaliski, Inowrocław
2115 Rafał Migdał, Luboń
2116 Wojciech Mokrzan, Wrocław
2117 Andrzej Myrta, Radom
2118 Wojciech Nicpoń, Legnica
2119 Tomasz Choroszy, Wrocław
2120 Błażej Przygodzki, Wrocław
2121 Tomasz Regimowicz, Wrocław
2122 Stanisław Rzeszódko, Andrychów
2123 Tomasz Sikora, Jaworzno
2124 Marcin Stefaniak, Pęgów
2125 Grzegorz Uszko, Siedlec
2126 Sabina Uszko, Siedlec
2127 Cezary Wiącek, Szczecin
2128 Andrzej Witek, Szklarska Poręba
2129 Tomasz Wróblewski, Dzierżoniów
2130 Anna Cieślak, Nowa Sól
2131 Leszek Małek, Ziębice
2132 Wiesław Markiewicz, Kały
2133 Adam Musur, Oleśnica
2134 Jan Blok, Wrocław
2135 Artur Bulka, Kraków
2136 Przemysław Esik, 54-210 Wrocław
2137 Piotr Posmykiewicz, Łódź
2138 Andrzej Rydz, Jawor
2139 Agnieszka Skotny, Wrocław
2140 Krzysztof Sladek, Kędzierzyn - Koźle
2141 Tomasz Zarzycki, Warszawa
2142 Mateusz Zawadzki, Tarnowskie Góry
2143 Aureliusz Kosendiak, Wrocław
2144 Łukasz Latus, Wysoka
2145 Dawid Mularczyk, Biskupice Oławskie
2146 Bogdan Krzaczyński, Piotrków, Tryb.
2147 Dariusz Siwek, Wymysłów
2148 Robert Szmajdzinski, Warszawa
2149 Rafał Tyburek, Oława
2150 Paweł Gruszka, Wrocław
2151 Piotr Siliniewicz, Warszawa
2152 Mariusz Basiński, Krotoszyn
2153 Marek Bednarz, Kraków
2154 Dariusz Borowski, Przechlewo
2155 Marcin Chamot, Kamienna Góra
2156 Sylwester Ćwikła, Jastrzębie Zdrój
2157 Piotr Dederko, Białystok
2158 Tomasz Dziedziński, Nysa
2159 Dariusz Firlej, Racibórz
2160 Mieczysław Gorzka, Wrocław
2161 Adrian Gumulak, Wroclaw
2162 Waldemar Han, Jelenia Gora
2163 Dariusz Szymański, Wrocław
2164 Filip Kolasa, Leszno
2165 Adam Kopij, Szydłów
2166 Jakub Kustra, Rzeszów
2167 Rafał Łabno, Tarnów
2168 Arkadiusz Małek, Radom
2169 Piotr Morawski, Grzybiany
2170 Wojciech Panek, Niepołomice
2171 Aleksandra Paszkowska, Rybakowo
2172 Andrzej Adamczyk, Rumia
2173 Roman Pokidan, Nowa Sól
2174 Maciej Posadzy, Wrocław
2175 Tomasz Romaniak, Złotoryja
2176 Krzysztof Sadurski, Łaskarzew
2177 Tomasz Sidorczuk, Trzebież
2178 Krzysztof Skibniewski, Poznań
2179 Waldemar Czapla, Wrocław
2180 Robert Szarkowski, Warszawa
2181 Andrzej Szumiec, Kraków
2182 Paweł Toś, Rzeszów
2183 Józef Wiora, Staniszcze Małe
2184 Łukasz Wróbel, Wrocław
2185 Marcin Żółtański, Witoszyn
2186 Bogusław Adamczyk, Kraków
2187 Dorota Adamczyk, Warszawa
2188 Piotr Adamowicz, Godkowo
2189 Damian Adamski, Sosnowiec
2190 Marcin Aleksandrowicz, Międzyrzecz
2191 Dariusz Aleksiuk, Kłodzko
2192 Łukasz Amanowicz, Lądekzdrój
2193 Adam Ambrozik, Brzeg
2194 Kazimierz Andrearczyk, Starogardgdański
2195 Piotr Andrzejewski, Świnoujście
2196 Marcin Antczak, Międzyrzecz
2197 Radosław Antoszczak, Swarzędz
2198 Mirosław Artyszuk, Warszawa
2199 Artur August, Wrocław
2200 Maciej Babiński, Chojnice
2201 Jacek Bajda, Pilszcz
2202 Tomasz Bajer, Międzyrzecz
2203 Kamil Baliński, Lubochnia
2204 Robert Baliński, Lubochnia
2205 Daniel Bałdyga, Bydgoszcz
2206 Krzysztof Banach, Elbląg
2207 Jacek Banasik, Kraków
2208 Agnieszka Baran, Opoczno
2209 Andrzej Baranowski, Świętoszów
2210 Grzegorz Barszczak, Wróblew
2211 Piotr Bartoszewski, Wrocław
2212 Jaromir Basaj, Żary
2213 Mateusz Bączek, Opole
2214 Sławomir Bąk, Ostrówwlkp.
2215 Łukasz Bąkowski, Górakalwaria
2216 Jarosław Bebło, Międzyrzecz
2217 Wiesław Bednarczyk, Brzeg
2218 Jacek Begedza, Złocieniec
2219 Michał Bender, Międzylesie
2220 Jan Bęben, Kraków
2221 Krzysztof Bieganowski, Piotrkówtryb.
2222 Andrzej Grzybała, Łomża
2223 Dariusz Bieniek, Nowysącz
2224 Jarosław Biernacki, Mińskmazowiecki
2225 Jarosław Bilnik, Sosnowiec
2226 Michał Biniek, Gubin
2227 Grzegorz Blukacz, Toruń
2228 Jakub Błasiak, Świdwin
2229 Andrzej Błaszczak, Karpielówka
2230 Jarosław Błaszczyk, Poznań
2231 Krzysztof Błaszczyk, Poznań
2232 Marcin Błażejewski, Zapałów
2233 Adam Bobrowski, Raczki
2234 Krystian Boczyński, Puck
2235 Jan Bodnar, Toruń
2236 Krystian Bodzak, Sawin
2237 Jarosław Bodziony, Olszewnicastara
2238 Krzysztof Bogacz, Łańcut
2239 Paweł Bogdał, Międzygórze
2240 Łukasz Bogdał, Międzygórze
2241 Tomasz Bojanowski, Barwice
2242 Sławomir Bongalski, Ostróda
2243 Piotr Boniecki, Czarnebłoto
2244 Artur Borejko, Górowoiław.
2245 Aleksander Borkowski, Świnoujście
2246 Kamil Borkowski, Ełk
2247 Sławomir Borowczyk, Szczecin
2248 Grażyna Borucka, Wrocław
2249 Dariusz Borucki, Gołdap
2250 Krzysztof Borucki, Wrocław
2251 Artur Borucki, Wrocław
2252 Artur Boruta, Bydgoszcz
2253 Mariusz Borychowski, Ustka
2254 Mieczysław Brasiun, Nowydwórmaz
2255 Katarzyna Bręk, Czempiń
2256 Maciej Bryl, Inowrocław
2257 Tomasz Bryl, Pleszew
2258 Andrzej Bryłka, Gdynia
2259 Dariusz Brzeziński, Kudowa Zdrój
2260 Artur Brzozkowski
2261 Paweł Brzozowski, Dęblin
2262 Dawid Brzuśnian, Niekarzyn
2263 Michał Buchnat, Legnica
2264 Zbigniew Budyta, Giżycko
2265 Piotr Budzyński, Międzylesie
2266 Mirosław Bujak, Lubno
2267 Dagmara Paul, Oława
2268 Sławomir Burchardt, Poznań
2269 Patryk Burda, Malbork
2270 Kamil Burda, Lidz.Warm.
2271 Tomasz Bury, Poznań
2272 Piotr Butkiewicz, Braniewo
2273 Zbigniew Bychawski, Otmuchów
2274 Robert Bykowski, Rosnowo
2275 Piotr Bystrzycki, Kraków
2276 Cezary Bzymek, Sobótka
2277 Dariusz Bzymek, Kraków
2278 Tomasz Bułakowski, Ełk
2279 Przemysław Cesarz, Gdynia
2280 Ryszard Chacuś, Słupsk
2281 Sławomir Chęciński, Szczecin
2282 Robert Chmielewski, Człuchów
2283 Paweł Chołody, Poznań
2285 Marcin Choszczewski, Przasnysz
2286 Jarosław Chrząszcz, Warszawa
2287 Patryk Cichy, Lubliniec
2288 Paweł Ciemski, Warszawa
2289 Wojciech Ciemski, Warszawa
2290 Zenon Ciemski, Warszawa
2291 Artur Ciężki, Raciąż
2292 Gabriel Cios, Rejowiec
2293 Łukasz Ciszek, Świecie
2294 Arkadiusz Ciszewski, Sieradz
2295 Karol Cygan, Kowiesy
2296 Norbert Czapka, Brzeg
2297 Krzysztof Czaplicki, Silęcin
2298 Marek Czapliński, Gdynia
2299 Karol Cząstka, Żagań
2300 Aneta Czekan, Tomaszowo
2301 Mariusz Czernia, Tarnowskiegóry
2302 Arkadiusz Czerniewski, Bartoszyce
2303 Mariusz Czetyrbok, Rzeszów
2304 Przemysław Czuba, Modliborzyce
2305 Karol Czuba, Warszawa
2306 Marek Czuchman, Sulechów
2307 Agnieszka Czuchman, Sulechów
2308 Piotr Czupryński, Głuchowo
2309 Grzegorz Daniel, Wrocław
2310 Daniel Bartoszek, Warszawa
2311 Mirosław Daniszewski, Toruń
2312 Radosław Darul, Skórzewo
2313 Przemysław Dąbrowski, Kutno
2314 Henryk Deliński, Bydgoszcz
2315 Radosław Dębowski, Skierniewice
2316 Mateusz Dębski, Oleśnica
2317 Włodzimierz Dębski, Bydgoszcz
2318 Ryszard Dęga, Ustka
2319 Mirosław Dmuchowski, Leźnicawielka
2320 Jerzy Dobosz, Toruń
2321 Eryk Dobrochowski, Wągrowiec
2322 Tomasz Dobrosielski, Gryfino
2323 Przemysław Porada, Teklinów
2324 Tomasz Doliński, Wrocław
2325 Mirosław Doliński, Wrocław
2326 Marek Dołęgowski, Kołczewo
2327 Daniel Dołkowski, Elbląg
2328 Adam Domański, Międzyrzecz
2329 Tomasz Tatuśko, Kraków
2330 Paweł Dowżenko, Pruszczgdański
2331 Paweł Draganek, Solecn.Wisłą
2332 Szymon Dreksler, Brzeg
2333 Mariusz Dreliszak, Koszalin
2334 Adrian Droździel, Dobrzejowice
2335 Jarosław Druciarek, Szprotawa
2336 Dawid Druszcz, Tuliszków
2337 Marcin Drwal, Dęblin
2338 Piotr Drzewiecki, Zegrze
2339 Marek Drzymała, Toruń
2340 Janusz Dubacki, Hel
2341 Wojciech Duchiński, Osielsko
2342 Łukasz Duchnowski, Ełk
2343 Mariusz Dudek, Gdynia
2344 Tomasz Dudek, Elbląg
2345 Waldemar Dudek, Braniewo
2346 Karol Duliński, Toruń
2347 Adam Dura, Wrocław
2348 Mateusz Dychtoń, Piła
2349 Mariusz Dymiński, Suchorze
2350 Agnieszka Dziadosz, Warszawa
2351 Adam Dzięgielewski, Grabowo
2352 Marcin Dzimida, Suwałki
2353 Dariusz Dziuba, Białystok
2354 Mirosław Dziurdziewski, Oleśnica
2355 Piotr Emert, Gdynia
2356 Bartosz Emmos, Inowrocław
2357 Janusz Fajger, Żagań
2358 Cezary Famulski, Rosnowo
2359 Justyna Fedyczkowska, Strzegom
2360 Edward Fedyczkowski, Strzegom
2361 Arkadiusz Ferens, Konstancinjeziorna
2362 Bronisław Flis, Sieraków
2363 Michał Florek, Kraków
2364 Grzegorz Foremny, Kraków
2365 Joanna Frąckowiak, Żary
2366 Mirosław Frąckowiak, Żary
2367 Michał Fuksiewicz, Bydgoszcz
2368 Jacek Gac, Warszawa
2369 Andrzej Gaik, Toruń
2370 Artur Gaik, Bielawa
2371 Anna Gaik, Kamienik
2372 Paweł Geraszek, Hel
2373 Andrzej Garbacz, Warszawa
2374 Damian Garłowski, Wrocław
2375 Krzysztof Gaweł, Poznań
2376 Radosław Gawryluk, Łęczna
2377 Michał Gąsiorek, Sulechów
2378 Rafał Gębski, Lidz.Warm.
2379 Andrzej Gibas, Malbork
2380 Arkadiusz Gierczak, Lublin
2381 Jarosław Gill, Gdynia
2382 Damian Glapiak, Proszkowice
2383 Arkadiusz Głaz, Warszawa
2384 Tomasz Godlewski, Skierniewice
2385 Paweł Godyń, Kraszewice
2386 Daniel Golański, Ustrzykidolne
2387 Mirosław Golecki, Rosnowo
2388 Krzysztof Golianek, Lublin
2389 Tomasz Golis, Braniewo
2390 Andrzej Gomułka, Manasterz
2391 Karol Gonciarz, Tomaszmazowiecki
2392 Artur Goraus, Opole
2393 Piotr Gordziejewski, Kłodzko
2394 Jacek Goryszewski, Warszawa
2395 Szymon Gotfrydziak, Międzychód
2396 Piotr Góral, Opole
2397 Marcin Górka, Kraków
2398 Maciej Górny, Gubin
2399 Maciej Górski, Wrocław
2400 Leszek Graban, Pruszczgdański
2401 Krzysztof Grabowski, Gliwice
2402 Roman Grabowski, Toruń
2403 Arek Gracz, Wieluń
2404 Rafał Grochowalski, Świdwin
2405 Sebastian Grodzicki, Świdwin
2406 Michał Gromek, Mińskmazaowiecki
2407 Arkadiusz Grudziński, Toruń
2408 Radosław Gruźlewski, Świętoszów
2409 Marcin Grzegorzewski, Oleśnica
2410 Daniel Grzelak, Leszno
2411 Justyna Grzelak, Leszno
2412 Beata Grzonkowska, Inowrocław
2413 Krzysztof Grzybowski, Koszalin
2414 Krzysztof Gumowski, Wrocław
2415 Witold Gut, Świeszyno
2416 Kamil Guzik, Jaworzno
2417 Andrzej Guzy, Gliwice
2418 Krzysztof Gworys, Parzymiechy
2419 Krzysztof Hadas, Plewiska
2420 Mateusz Hajłasz, Kłodzko
2421 Andrzej Hazubski, Trzebnica
2422 Michał Hryc, Międzylesie
2423 Przemysław Ignaszewski, Śrem
2424 Rafał Iłczyk, Sulechów
2425 Adrian Iwaniuk, Łęczna
2426 Leszek Jabłko, Stargardszczeciński
2427 Robert Jachura, Szczecin
2428 Arkadiusz Jackiewicz, Głogów
2429 Jacek Jackowiak, Międzyrzecz
2430 Dariusz Jacyna, Bartoszyce
2431 Jarosław Jagusiak, Opatów
2432 Adam Jakubowski, Olsztyn
2433 Karol Jakubowski, Trzebnica
2434 Robert Jałmużyński, Oleśnica
2435 Jacek Jamioła, Nowodwór
2436 Arkadiusz Janakowski, Bydgoszcz
2437 Andrzej Janczura, Łącko
2438 Tomasz Janda, Malbork
2439 Przemysław Janic, Opatów
2440 Patryk Janik, Międzyrzecz
2441 Dawid Janiszewski, Tomaszówmaz
2442 Marcin Janiszyn, Gryfino
2443 Mariusz Jankowski, Giżycko
2444 Hubert Jankowski, Giżycko
2445 Ireneusz Jankowski, Pruszczgdański
2446 Piotr Basiński, Wrocław
2447 Adam Jańczewski, Lidz.Warm.
2448 Bogdan Jarosz, Wrocław
2449 Wiesław Jarosz, Koszalin
2450 Krzysztof Jasicki, Brzeziałąka
2451 Przemysław Jasiulewicz, Suwałki
2452 Grzegorz Jaskot, Zawonia
2453 Dariusz Jaskulski, Przylep
2454 Damian Jaśkiewicz, Żarów
2455 Artur Jaworski, Wrocław
2456 Sławomir Jesinowicz, Warszawa
2457 Bronisław Jesinowicz, Warszawa
2458 Grażyna Jesinowicz, Warszawa
2459 Sebastian Jędraszczyk, Poznań
2460 Mariusz Jędrycha, Skierniewice
2461 Tomasz Jędrzejczyk, Międzyrzecz
2462 Stanisław Jończyk, Legionowo
2463 Mariusz Jurkiewicz, Świdwin
2464 Adrian Kacprzak, Warszawa
2465 Maciej Kaczanowski, Grójec
2466 Jacek Kaczanowski, Grójec
2467 Henryk Kaczmarek, Opole
2468 Krzysztof Kaczmarek, Świętoszów
2469 Mariusz Kaczmarek, Żary
2470 Barbara Kaczmarska, Jarosław
2471 Rafał Kaczmarski, Bierutów
2472 Mateusz Kaczorowski, Otmuchów
2473 Dariusz Kaczyński, Słupsk
2474 Robert Kaczyński, Orchowo
2475 Mateusz Hyski, Kluczbork
2476 Andrzej Kaliński, Legnica
2477 Marcin Kalita, Kościelisko
2478 Przemysław Kałkowski, Sławno
2479 Tomasz Kałuża, Warszawa
2480 Adam Kamiński, Wrocław
2481 Marcin Kamiński, Sztum
2482 Andrzej Kamiński, Białystok
2483 Krzysztof Kaniewski, Poznań
2484 Sebastian Kapela, Wrocław
2485 Łukasz Karasowski, Brzeg
2486 Hubert Karbowiak, Wrocław
2487 Mariusz Karczewski, Bartoszyce
2488 Krzysztof Karczyński, Wrocław
2489 Bartosz Kardasz, Opole
2490 Stanisław Karlikowski, Kraków
2491 Marcin Karlikowski, Kraków
2492 Jarosław Karlikowski, Kraków
2493 Marcin Karpowicz, Tomaszówlubelski
2494 Waldemar Karuś, Orly
2495 Maciej Kasjan, Ełk
2496 Marek Kasprzak, Gdynia
2497 Mateusz Kasprzyk, Babimost
2498 Zdzisław Kazibut, Poznań
2499 Radosław Każmierczak, Braniewo
2500 Rafał Kądziela, Lidzbark Warm.

2500-3000
2501 Paweł Kiek, Żary
2502 Mariusz Kieslich, Poznań
2503 Jarosław Kilichowski, Warszawa
2504 Zbigniew Klawczyński, Bydgoszcz
2505 Fabian Klekotko, Kosakowo
2506 Jakub Klimczak, Rogów
2507 Adam Kloskowski, Chojnice
2508 Ewa Kluczyńska, Żagań
2509 Mirosław Kłodziński, Bartoszyce
2510 Paweł Kłos, Gubin
2511 Paweł Knap, Tomaszowmaz.
2512 Marek Kociuba, Wrocław
2513 Jarosław Kolasa, Tychy
2514 Krzysztof Kolasiński, Poznań
2515 Janusz Kolesiński, Gdynia
2516 Rafał Kołodzik, Luzino
2517 Adrian Koniak, Stronieśląskie
2518 Gerard Konopka, Poznań
2519 Bartłomiej Konysz, Nowaw.Lęborska
2520 Adrian Kop, Piła
2521 Marcin Kopczany, Gorzówwlk.
2522 Waldemar Kopeć, Bełchów
2523 Daniel Kornaus, Tarnów
2524 Krystian Kornicki, Police
2525 Tomasz Korona, Dęblin
2526 Jacek Korzeniak, Wieliczka
2527 Edward Kosałka, Żary
2528 Jarosław Kosecki, Piła
2529 Grzegorz Kosmala, Ryki
2530 Marek Kossowski, Ząbki
2531 Tomasz Kostecki, Gdynia
2532 Mirosław Kościelniak, Wschowa
2533 Maciej Kościelny, Mielno
2534 Karol Kościelski, Toruń
2535 Edward Kot, Sulęcin
2536 Damian Kotlenga, Skwierzyna
2537 Przemysław Kowal, Borzechów
2538 Damian Kowalczyk, Cieszków
2539 Daniel Kowalewski, Warszawa
2540 Agnieszka Kowalska, Pruszcz Pom.
2541 Marek Kowalski, Nieżywiec
2542 Andrzej Kowalski, Myszków
2543 Leszek Kowalski, Międzyrzecz
2544 Krzysztof Kowalski, Braniewo
2545 Dawid Kowalski, Rybnik
2546 Konrad Kowalski, Poznań
2547 Krzysztof Kozaczuk, Jordanówśląski
2548 Sylwester Kozak, Bożków
2549 Krzysztof Kozikowski, Zielonagóra
2550 Mariusz Kozioł, Warszawa
2551 Dariusz Krajewski, Bydgoszcz
2552 Michał Krajewski, Zambrów
2553 Witold Krasiński, Koszalin
2554 Tomasz Kraska, Nowemiastonadpilicą
2555 Wioletta Krasoń, Zielonagóra
2556 Sebastian Krasoń, Zielonagóra
2557 Mariusz Kraśnicki, Orzysz
2558 Adam Krawczyk, Bydgoszcz
2559 Waldemar Kreft, Elbląg
2560 Rafał Kręcichwost, Głuchołazy
2561 Krzysztof Król, Wółkaratajska
2562 Tadeusz Królczyk, Gołdap
2563 Roman Królikowski, Kutno
2564 Łukasz Kruk, Toruń
2565 Arkadiusz Kruk, Warszawa
2566 Dominik Krumin, Kobierzyce
2567 Jacek Krupa, Powłów
2568 Dominik Kryca, Wietrzychowice
2569 Jacek Krzeszewski, Żagań
2570 Stanisław Krzyżański, Kamiennagóra
2571 Kamil Ksok, Braniewo
2572 Dariusz Kubacki, Grotniki
2573 Wojciech Kubica, Łódź
2574 Tadeusz Kubit, Mława
2575 Piotr Kuca, Wyczechy
2576 Bartosz Kucharski, Ziębice
2577 Adam Kuczyński, Międzyzdroje
2578 Mirosław Kuczyński, Międzyrzecz
2579 Robert Kuczyński, Głuszyca
2580 Tomasz Kufel, Brójce
2581 Piotr Kujawski, Toruń
2582 Adam Kulesza, Gubin
2583 Krzysztof Kultys, Opole
2584 Ewa Kunz-Piszcz, Ziębice
2585 Mariusz Kupis, Tomaszówmaz.
2586 Kamil Kurczyk, Gliwice
2587 Janusz Kurek, Legionowo
2588 Daniel Kursa, Puławy
2589 Grzegorz Kuśmierz, Gliwice
2590 Michał Kuternoga, Raniżów
2591 Artur Kużma, Braniewo
2592 Artur Kwapisz, Bydgoszcz
2593 August Kwas, Ryki
2594 Andrzej Kwiatkowski, Lipno
2595 Paweł Kwiatkowski, Łask
2596 Krystian Kwiatkowski, Kazuńnowy
2597 Jacek Kwiatkowski, Toruń
2598 Michał Kwiecień, Rybnik
2599 Emil Lange, Warszawa
2600 Waldemar Langer, Wrocław
2601 Ireneusz Langowski, Bielskobiała
2602 Arkadiusz Lasik, Leszno
2603 Mariusz Lasota, Bliżyn
2604 Marek Lehr, Więcbork
2605 Dariusz Lenart, Wrocław
2606 Ryszard Lenkiewicz, Gdańsk
2607 Zbigniew Leśniak, Oleśnica
2608 Dawid Leśniak, Łoniów
2609 Agnieszka Lewandowska, Żary
2610 Paulina Lewandowska, Leźnicawielka
2611 Marek Lewandowski, Żary
2612 Waldemar Lewandowski
2613 Tomasz Lib, Rzeszów
2614 Paweł Liber, Elbląg
2615 Adam Ligięza, Wrocław
2616 Piotr Lis, Toruń
2617 Łukasz Lisiecki, Wrocław
2618 Damian Liszewski, Wiszniamała
2619 Andrzej Liśniewski, Warszawa
2620 Marek Litke, Kraków
2621 Rafał Looze, Czerwonka
2622 Michał Lorek, Mielec
2623 Piotr Losik, Głogów
2624 Maciej Lubański, Żagań
2625 Krzysztof Lubawiński, Braniewo
2626 Małgorzata Ludowich, Sulechów
2627 Andrzej Łabędzki, Żernica
2628 Marek Łabuz, Wrocław
2629 Przemysław Łagowski, Strzelin
2630 Wojciech Łapkiewicz, Górzno
2631 Paweł Łaskarzewski, Waćmierz
2632 Paweł Łątka, Sosnowiec
2633 Dariusz Łojko, Żagań
2634 Tomasz Łopatka, Przasnysz
2635 Dariusz Łoza, Jabłonna
2636 Dawid Łudczak, Dobroszyce
2637 Maciej Łukasiak, Łęczyca
2638 Rafał Łukaszewski, Bydgoszcz
2639 Adrian Łukaszyk, Gorloce
2640 Mieczysław Łyczakowski, Braniewo
2641 Piotr Maciejewski, Poznań
2642 Krzysztof Maj, Walim
2643 Marek Majdowski, Przasnysz
2644 Mariusz Majewski, Bydgoszcz
2645 Marcin Majkowski, Gdynia
2646 Tomasz Makarewicz, Świdwin
2647 Kamil Makoś, Bolesławiec
2648 Mariusz Makowski, Opole
2649 Szymon Makowski, Sokoły
2650 Bartosz Maksymowicz, Stronieśląskie
2651 Sławomir Malik, Zielonagóra
2652 Sebastian Malinowski, Gniezno
2653 Łukasz Malinowski, Chłopice
2654 Łukasz Mandziej, Wrocław
2655 Karol Marchewka, Kosciań
2656 Andrzej Marczuk, Głuszyca
2657 Maciej Markiewicz, Wałbrzych
2658 Piotr Markowski, Nowaruda
2659 Daniel Masalski, Bystrzycakłodzka
2660 Wojciech Masłowski, Toruń
2661 Wiesław Maślak, Międzyrzecz
2662 Tomasz Matejko, Przemysl
2663 Marcin Matusiak, Sulechów
2664 Dawid Matuszewski, Lubrza
2665 Sławomir Falkowski, Biała Piska
2666 Marcin Matyjaszczyk, Kamiennagóra
2667 Łukasz Matysiak, Ujazd
2668 Włodzimierz Matyszczak, Brzeg
2669 Piotr Maziarz, Żagań
2670 Sylwester Maziejuk, Międzyrzecz
2671 Krzysztof Mazurek, Żagań
2672 Wojciech Mazurkiewicz, Kraków
2673 Jakub Mączkowiak, Luboń
2674 Jacek Mendel, Truskaw
2675 Radosław Menziński, Bartoszyce
2676 Dariusz Merchel, Sulejówek
2677 Robert Metelski, Skwierzyna
2678 Piotr Mężyk, Warszawa
2679 Mariusz Michalak, Warszawa
2680 Marek Michalczyk, Wędrzyn
2681 Lucyna Michalecka, Żagań
2682 Wojciech Michalik, Wrocław
2683 Janusz Michalski, Świnoujście
2684 Michał Wojciechowski, Warszawa
2685 Wojciech Michałkiewicz, Wrocław
2686 Michał Michlewicz, Wrocław
2687 Krzysztof Miczko, Gdynia
2688 Michał Mielczarek, Łódźgórna
2689 Michał Mierzejewski, Elbląg
2690 Arkadiusz Migacz, Kraków
2691 Paweł Mijacz, Giżycko
2692 Józef Mika, Poznań
2693 Robert Miklas, Inowrocław
2694 Mariusz Miklis, Pryszczgdański
2695 Rafał Mikoda, Wrocław
2696 Maciej Mikoda, Kłodzko
2697 Adam Mikołajczyk, Poznań
2698 Robert Mikulski, Warszawa
2699 Jakub Mikusek, Bartoszyce
2700 Janusz Milczarek, Łódź
2701 Jolanta Milewska, Warszawa
2702 Łukasz Mioduszewski, Koszalin
2703 Robert Mirosz, Siedlce
2704 Sławomir Mirowski, Wrocław
2705 Piotr Misiewicz, Lidz.Warm.
2706 Grzegorz Misztal, Wrocław
2707 Mateusz Mizgała, Wysokalelowska
2708 Paweł Młodzikowski, Adamów
2709 Paweł Młynek, Rakszawa
2710 Damian Moczydlak, Luboń
2711 Krzysztof Mol, Zielonagóra
2712 Paweł Mordwind, Warszawa
2713 Kamil Mosiński, Nowydwór.Maz
2714 Kamil Mosiński, Nowydwór.Maz
2715 Paweł Mosiołek, Świdnica
2716 Piotr Motta, Rzeszów
2717 Krzysztof Motyka, Nowaruda
2718 Marek Możejko, Morąg
2719 Michał Mroczka, Gdańsk
2720 Przemysław Mrozowski, Rumia
2721 Marek Mrówka, Warszawa
2722 Piotr Mróz, Kraków
2723 Tomasz Mucha, Głogów
2724 Zbigniew Murawski, Szczecin
2725 Mariusz Murawski, Szczecinek
2726 Jarosław Musiał, Słupsk
2727 Patryk Musielak, Leszno
2728 Rafał Myrcik, Pruszczgdański
2729 Cezary Nachibowicz, Gietrzwałd
2730 Arkadiusz Narojczyk, Maków Maz
2731 Kamil Nartowski, Chełmża
2732 Jacek Nastałek, Jeleniagóra
2733 Piotr Nawrocki, Świętoszów
2734 Łukasz Nestorowicz, Okszów
2735 Paweł Nieckarz, Warszawa
2736 Bartosz Niecławski, Iiława
2737 Czesław Niedżwiadek, Warszawa
2738 Marcin Niepsój, Włocławek
2739 Paweł Niewiadowski, Łambinowice
2740 Sławomir Nosal, Szczytno
2741 Rafał Nowak, Wrocław
2742 Andrzej Nowak, Gdańsk
2743 Andrzej Nowak, Sosnowiec
2744 Joanna Nowakowska, Kraków
2745 Konrad Nowakowski, Krotoszyn
2746 Michał Nowakowski, Legionowo
2747 Maciej Nowakowski, Małomice
2748 Dawid Nowakowski, Piaseczno
2749 Piotr Nowosielski, Wólkapełkińska
2750 Damian Obała, Lubrza
2751 Michał Obolewicz, Braniewo
2752 Paweł Odrzywołek, Koszalin
2753 Adrian Ogłoza, Kobylanka
2754 Grzegorz Oksanicz, Gdynia
2755 Amadeusz Olbiński, Wysoka
2756 Krzysztof Olejniczak, Kłodowa
2757 Piotr Oleksiak, Bartoszyce
2758 Radosław Oleszczuk, Krapkowice
2759 Tomasz Oleś, Osielsko
2760 Paulina Oleśków-Dąbska, Sulechów
2761 Rafał Olkowski, Lidz.Warm.
2762 Marek Olszewski, Lidz.Warm.
2763 Grzegorz Ołtarzewski, Pruszków
2764 Wojciech Opala, Poznań
2765 Tomasz Orent, Skwierzyna
2766 Eliza Orzechowska, Kraków
2767 Krzysztof Orzechowski, Kłodzko
2768 Wojciech Osiadacz, Dzierżoniów
2769 Dariusz Osiecki, Sulęcin
2770 Mateusz Ostrowski, Rzeszów
2771 Dariusz Ostrowski, Kiełczów
2772 Maciej Ostwald, Poznań
2773 Mariusz Owerko, Janówpodlaski
2774 Piotr Pajączek, Opole
2775 Mateusz Pakies, Krosnoodrz.
2776 Sławomir Paliszewski, Gdynia
2777 Maciej Pałacha, Mosty
2778 Paweł Pałat, Elbląg
2779 Adrian Panasiuk, Kolno
2780 Sławomir Panfil, Janowiecwlkp
2781 Cezary Papis, Radom
2782 Andrzej Partyka, Solina
2783 Dawid Paruch, Trzebiechów
2784 Wiesław Pastuszka, Lubsko
2785 Robert Hadziński, Rybnik
2786 Piotr Paszkiewicz, Tarnów
2787 Bogdan Paterek, Żagań
2788 Przemysław Pawlak, Krośniewice
2789 Krzysztof Pawlik, Kamiennagóra
2790 Grzegorz Penc, Opole
2791 Piotr Pera, Wrocław
2792 Wojciech Petryków, Marcinowice
2793 Jarosław Pękala, Zgierz
2794 Piotr Piasecki, Poznań
2795 Michał Piecuch, Lubenia
2796 Jarosław Pieniuk, Lidz.Warm.
2797 Sławomir Pietkun, Gdynia
2798 Kristin Abdel Aal, Lübeck
2799 Jacek Pietruszewski, Warszawa
2800 Sebastian Pietryk, Pryuszczgdański
2801 Sławomir Pietrzycki, Reda
2802 Grzegorz Pilny, Kłodzko
2803 Krystian Pindor, Wrocław
2804 Krzysztof Piotrowski, Krapkowice
2805 Marek Piotrowski, Wrocław
2806 Mariusz Piórkowski, Mińsk Maz.
2807 Tomasz Piskoń, Lubliniec
2808 Marcin Piwowarski, Elbląg
2809 Krzysztof Plata, Kowary
2810 Mariusz Plesiński, Świętoszów
2811 Łukasz Płachta, Sieradz
2812 Arkadiusz Pławiak, Długopolezdrój
2813 Robert Płonka, Siedlce
2814 Tomasz Płuciennik, Zielonagóra
2815 Marek Pocheć, Mrzeżyno
2816 Robert Poczaj, Słubice
2817 Łukasz Podlewski, Reda
2818 Zbigniew Podsiedlik, Bydgoszcz
2819 Patryk Pogoda, Kłodzko
2820 Anna Pogorzelska, Zielonagóra
2821 Jacek Polus, Wrocław
2822 Łukasz Poniewozik, Niemce
2823 Robert Poręba, Nysa
2824 Grzegorz Poręba, Tarnów
2825 Paweł Poros, Wrocław
2826 Natalia Posadzy, Poznań
2827 Marcin Powideł, Lidzbarkwarm.
2828 Tomasz Praciak, Bielskobiała
2829 Tomasz Praczyk, Gdynia
2830 Dawid Prętnik, Gdynia
2831 Paweł Probierz, Dąbrowagórnicza
2832 Leszek Proc, Poznań
2833 Mariusz Prokop, Elbląg
2834 Jarosław Prokopiuk, Gdynia
2835 Paweł Pruszkowski, Frombork
2836 Przemysław Przybył, Świnoujście
2837 Roman Przyczynek, Warszawa
2838 Jakub Przygodzki, Żelazków
2839 Mariusz Przygódzki, Joniec
2840 Paweł Pszkit, Ryki
2841 Dariusz Ptak, Poznań
2842 Katarzyna Puczyłowska, Olecko
2843 Rafał Pyżalski, Warszawa
2844 Tomasz Radomiński, Mińsk Maz.
2845 Zdzisław Radosz, Swarzędz
2846 Robert Radzik, Warka
2847 Marcin Rajewski, Kościan
2848 Tomasz Rak, Sulechów
2849 Paweł Raniszewski, Żary
2850 Waldemar Rau, Czerwieńsk
2851 Marek Rawicki, Warszawa
2852 Paweł Raźny, Jawor
2853 Paweł Rejmak, Szczecin
2854 Tomasz Rekowski, Morąg
2855 Bartłomiej Repliński
2856 Bartosz Retka, Słupsk
2857 Sylwester Rębacz, Zduńskawola
2858 Grzegorz Rękawek, Siedlce
2859 Damian Rogóż, Ząbkowiceśląskie
2860 Jarosław Romaniak-Kowalski
2861 Michał Romaniuk, Siedlce
2862 Janusz Romianik, Gdańsk
2863 Przemysław Rosiak, Kłodawa
2864 Grzegorz Rosłan, Warszawa
2865 Bartosz Rothkegel, Katowice
2866 Tomasz Rowiński, Leoncin
2867 Krzysztof Rudnicki, Legnica
2868 Radosław Ruła, Turośńkościelna
2869 Tomasz Ruminkiewicz, Międzyrzecz
2870 Robert Rusinek, Swarzędz
2871 Adam Rusnarczyk, Lisiagora
2872 Tomasz Ruszewski, Suwałki
2873 Marek Rutkowski, Skwierzyna
2874 Emilian Rutkowski, Lidz.Warm.
2875 Grzegorz Rutkowski, Kisielice
2876 Piotr Rybak, Bartoszyce
2877 Mariusz Rybski, Szczecin
2878 Bogdan Rycerski, Iłowa
2879 Andrzej Ryniak, Warszawa
2880 Łukasz Sadurski, Sulechów
2881 Radosław Salach, Lubsko
2882 Tomasz Sałata, Borki
2883 Bogdan Sanocki, Kraków
2884 Elżbieta Sarnecka, Krosnoodrzańskie
2885 Robert Sawicki, Lwówekśląski
2886 Rafał Sawicki, Andrzejewo
2887 Jacek Schmidt, Szczecin
2888 Paweł Schmidt, Gliwice
2889 Daniel Seifert, Zielonagóra
2890 Andrzej Sekular, Skwierzyna
2891 Adrian Semla, Krosnowice
2892 Grzegorz Seredyn, Gniewoszów
2893 Michał Siegieda, Warszawa
2894 Dariusz Siek, Międzyrzecz
2895 Daniel Siek, Międzyrzecz
2896 Filip Sielicki, Wrocław
2897 Paweł Siemieńczuk, Warszawa
2898 Mikołaj Sieńko, Tychy
2899 Robert Sierzputowski, Grójec
2900 Tomasz Sikora, Świdwin
2901 Kamil Sikorski, Morąg
2902 Sławomir Siodłak, Kije
2903 Oktawian Sipko, Żagań
2904 Daniel Sitkowski, Chełmno
2905 Marcin Siudej, Mrągowo
2906 Grzegorz Siwek, Kocmyrzów
2907 Stanisław Skalski, Wrocław
2908 Robert Skica, Kiełczów
2909 Waldemar Skoneczny
2910 Marcin Skorobohaty, Kłodzko
2911 Rafał Skowroński, Gdynia
2912 Michał Skrobała, Lutów
2913 Patryk Skrzypczak, Trzciel
2914 Krzysztof Skurzyński, Bydgoszcz
2915 Michał Sławiński, Pogórze
2916 Bartosz Słomczyński, Opole
2917 Krzysztof Słysz, Wólkapełkińska
2918 Cezary Smarzek, Łask
2919 Benita Smarzek, Łask
2920 Nina Smażyk, Zielonagóra
2921 Rafał Smoręda, Ziębice
2922 Jakub Koczot, Tarnobrzeg
2923 Robert Soboń, Tomaszówmaz.
2924 Grzegorz Soborski, Węgorzewo
2925 Tomasz Sobstyl, Nowaruda
2926 Paweł Socha, Tomaszówmaz.
2927 Maciej Sochan, Gorzówwlkp.
2928 Marek Soja, Jarosław
2929 Teresa Solus, Warszawa
2930 Kamil Sołodowczuk, Dobremiasto
2931 Katarzyna Sołodowczuk, Dobremiasto
2932 Mieczysław Sołtysek, Milówka
2933 Paweł Sornat, Opole
2934 Marcin Sosnowski, Bartoszyce
2935 Mariusz Sowa, Ziębice
2936 Wojciech Sowa, Unisław
2937 Grzegorz Stachoń, Opole
2938 Waldemar Bobrowski, Mieroszów
2939 Jan Stachow, Kraków
2940 Mirosław Stachowski, Żary
2941 Tomasz Stadnik, Osiekn/W
2942, Staniszewski, Grudziądz
2943 Krzysztof Staniszewski, Bydgoszcz
2944 Piotr Stańczak, Somianka
2945 Antoni Starościak, Wrocław
2946 Krzysztof Stasinowski, Chodzież
2947 Paweł Staszak, Noweczarnowo
2948 Wojciech Staszkowian, Bolków
2949 Ryszard Stawicki, Warszawa
2950 Tomasz Stefaniak, Warszawa
2951 Marcin Stępień, Wrocław
2952 Paweł Stępień, Bledzew
2953 Tadeusz Stępień, Piotrkówtryb.
2954 Bartłomiej Jan Stępniewski-Szynalik
2955 Piotr Stępniewski-Szynalik, Kraków
2956 Piotr Stróżyński, Sulechów
2957 Norbert Strzelczyk, Skwierzyna
2958 Paweł Studniarek, Jeżówsudecki
2959 Piotr Stykowski, Wrocław
2960 Marcin Styś, Legionowo
2961 Krzysztof Suchcicki, Wrocław
2962 Rafał Supłatowicz, Bydgoszcz
2963 Paweł Sura, Warszawa
2964 Przemysław Suszyński, Reszel
2965 Marcin Sypniewski, Poznań
2966 Andrzej Szach, Niemcza
2967 Piotr Szafrański, Wrocław
2968 Waldemar Szaniawski, Nowaruda
2969 Grzegorz Szczeciński, Sulechów
2970 Paweł Szczekowski, Kraków
2971 Marek Szczepaniuk, Skała
2972 Maciej Szczepanowski, Koronowo
2973 Stanisław Szczepański, Chorzów
2974 Sławomir Szczepański, Poznań
2975 Krzysztof Szczerbiak, Skwierzyna
2976 Paweł Szczerek, Warszawa
2977 Grzegorz Szczurek, Podstolice
2978 Ewelina Szefer, Piotrkówtryb.
2979 Marta Szenk, Bydgoszcz
2980 Kamil Szerszeń, Bydgoszcz
2981 Bartłomiej Szklarz, Włoszczowa
2982 Marcin Szłapka, Gdynia
2983 Sandra Szost, Płock
2984 Mariusz Szostak, Rożnoparcele
2985 Dawid Szpak, Strzyżów
2986 Piotr Szpigiel, Braniewo
2987 Marian Szrama, Lębork
2988 Marek Szredel, Elbląg
2989 Andrzej Szućko, Wolin
2990 Krystian Szuflik, Brzeg
2991 Maciej Szulc, Poznań
2992 Piotr Szumski, Wrocław
2993 Krzysztof Szydlik, Skwierzyna
2994 Paweł Szymczak, Swarzędz
2995 Rafał Szymczyk, Wrocław
2996 Zdzisław Szymczyna, Kraków
2997 Bogumił Szynaka, Zielonagóra
2998 Kamil Szynkowski, Warszawa
2999 Marian Ścibor, Zegrze
3000 Adam Ściechowicz, Gdynia

3001-3500
3001 Andrzej Śledź, Poznań
3002 Krzysztof Śnieżek, Przasnysz
3003 Krzysztof Świąder, Ludwikowice Kł.
3004 Tomasz Świątkowski, Nowacerkiew
3005 Agata Świderska, Nisko
3006 Anna Świetlik, Legionowo
3007 Krzysztof Świętoń, Gołdap
3008 Bartosz Tadeusiak, Gliwice
3009 Paweł Talaga, Gdynia
3010 Grzegorz Tamborski, Racławice
3011 Czesław Tarłowski, Jeleniagóra
3012 Łukasz Teległów, Reda
3013 Maciej Tomaka, Kłodzko
3014 Piotr Tomaszewski, Wolibóż
3015 Dariusz Tomeczek, Kraków
3016 Patryk Tomiak, Łagów
3017 Marek Topór, Wrocław
3018 Piotr Trochimczyk, Przemysl
3019 Dawid Trojan, Białystok
3020 Ryszard Trzustowski, Wrocław
3021 Krzysztof Tumko, Osieczna
3022 Mariusz Tyburski, Czerniceborowe
3023 Jan Tymiński, Opole
3024 Jan Tyszka, Lidz.Warm.
3025 Kryspin Ukleja, Chorzów
3026 Tobiasz Ukleja, Chorzów
3027 Roman Uram, Jedlicze
3028 Jerzy Urban, Kraków
3029 Marcin Walenciej, Dąbrowa Białost.
3030 Ryszard Walendziak, Malbork
3031 Marek Walentynowicz, Gdynia
3032 Dominik Walkowiak, Lądekzdrój
3033 Bartłomiej Waloszczyk, Świętoszów
3034 Radosław Wałecki, Sulechów
3035 Adam Wałowski, Lubliniec
3036 Artur Warwas, Siechnice
3037 Marcin Wasilewski, Gdynia
3038 Krzysztof Wasyluk, Wrocław
3039 Łukasz Waszczuk, Jarosław
3040 Tomasz Waszkiewicz, Szczecin
3041 Tomasz Waściński, Kobylin
3042 Jacek Waśko, Rzeszów
3043 Adam Wawro, Ścinawkaśrednia
3044 Monika Wąsiewicz, Bobrowice
3045 Arkadiusz Wąsik, Kłoczewprzykwa
3046 Mariusz Wąż, Rumia
3047 Wojciech Wcisło, Kraków
3048 Dawid Weissensteiner, Skoroszyce
3049 Sebastian Wesołowski, Bydgoszcz
3050 Radosław Wiertel, Żary
3051 Jacek Wierzchowski, Gdynia
3052 Sławomir Wiktorowicz, Koszalin
3053 Krzysztof Wiktorski, Skała
3054 Grzegorz Wincek, Wrocław
3055 Beata Wiśniewska, Sulechów
3056 Janusz Wiśniewski, Toruń
3057 Sławomir Wiśniewski, Dusznikizdrój
3058 Maciej Wiśniewski, Zabrze
3059 Paweł Wiśniewski, Kraków
3060 Paweł Wiśniewski, Gliwice
3061 Krzysztof Wiśniowski, Bolesławiec
3062 Konrad Witkowski, Tomaszów Maz.
3063 Grzegorz Witkowski, Wrocław
3064 Grzegorz Gawroński, Ostrowiec Św,
3065 Tomasz Włodarczyk, Kamień Pom.
3066 Dawid Włódarek, Toruń
3067 Marcin Wodziński, Krosno
3068 Maciej Wojciechowski, Wejherowo
3069 Dawid Wojciechowski, Świdnica
3070 Konrad Wojdyło, Rybnik
3071 Arkadiusz Wojtaczka, Mińsk Maz
3072 Grzegorz Wojtas, Kamesznica
3073 Kamil Wierzbicki, Mirków
3074 Luiza Popkiewicz, Wrocław
3075 Monika Trojan, Jeżów Sudecki
3076 Dariusz Wolak, Nowaruda
3077 Radosław Woronowski, Głubczyce
3078 Jan Wośko, Krapkowice
3079 Krzysztof Wotawa, Kłodzko
3080 Rafał Wójcik, Szczecin
3081 Rafał Wroniszewski, Tomaszowmaz.
3082 Emil Wróbel, Niedżwiada
3083 Dariusz Wybranowski, Mińsk. Maz.
3084 Artur Wychowaniak, Braniewo
3085 Tomasz Wyczawski, Grodziskmaz.
3086 Rafał Wyczyński, Wrocław
3087 Piotr Wylegalski, Wrocław
3088 Stanisław Wysocki, Cyców
3089 Rafał Wyszyński, Opole
3090 Leszek Zabagło, Gorzówwlkp.
3091 Ryszard Zaborski, Koszalin
3092 Bartosz Zając, Jasłojasło
3093 Ronald Zając, Wrocław
3094 Ewelina Zakrzewska, Wichorowo
3095 Łukasz Zakrzewski, Sulęcin
3096 Bartłomiej Zaleski, Elbląg
3097 Roman Zalewski, Kiełczów
3098 Tomasz Zaremba, Zambrów
3099 Przemysław Zarębski, Września
3100 Paweł Zasimowicz, Strzelin
3101 Maciej Zawalski, Zabierzów
3102 Robert Zawalski, Szczecin
3103 Marcin Zdanewicz, Dusznikizdrój
3104 Patryk Zegan, Opole
3105 Zygmunt Zegarlicki, Gdynia
3106 Jan Zelek, Koszalin
3107 Marek Zglejszewski, Ciechanów
3108 Damian Zieliński, Jeleniagóra
3109 Artur Zieliński, Wałbrzych
3110 Mariusz Zielonka, Poznań
3111 Jarosław Ziemianek, Wągrowiec
3112 Agnieszka Ziemiańska, Żagań
3113 Piotr Zimoląg, Wrocław
3114 Wiesław Ziółkowski, Reda
3115 Seweryn Znamirowski, Dąbrówkawlkp
3116 Maciej Zwardoń, Ścinawkaśrednia
3117 Robert Żak, Mielec
3118 Jakub Żak, Przeworsk
3119 Tadeusz Żelazko, Gubin
3120 Jacek Żuk, Opole
3121 Patryk Żurawski, Mirotki
3122 Krzysztof Żwirek, Zamość
3123 Bogusław Gruszczyński, Gliwice
3124 Józef Tyborowski, Łomża
3125 Grzegorz Jaworski, Wrocław
3126 Adam Koban, Przemków
3127 Maciej Kortianek, Wrocław
3128 Przemysław Kulak, Bełchatów
3129 Mateusz Niedźwiecki, Poznań
3130 Andrzej Bzymek, Sobótka
3131 Barbara Radwańska, Wrocław
3132 Bartosz Walerczyk, Wrocław
3133 Paweł Widawski, Sosnowiec
3134 Marcin Zielenkiewicz, Wroclaw
3135 Kazimierz Sasko, Stara Kiszewa
3136 Wojciech Chmura, Strzegom
3137 Zygmunt Kalinowski, Poznań
3138 Radosław Zgiet, Czartajew
3139 Józef Madej, Oświęcim
3140 Paweł Mej, Baczków K . Bochni
3141 Tomasz Barteczka, Wrocław
3142 Jerzy Połczyński, Poznań
3143 Michał Szkudlarek, Przysieka Polska
3144 Grzegorz Basta, Chełmek
3145 Piotr Baum, Poznań
3146 Artur Bęben, Kliniska Wielkie
3147 Aleksandra Bocheńska, Wrocław
3148 Szymon Bochm, Kobyla Góra
3149 Katarzyna Bołtuć, Wrocław
3150 Paweł Burak, Wrocław
3151 Marian Burzec, Siedlce
3152 Miroslaw Buszkiewicz, Sienno
3153 Kamil Cetnarowski, Wrocław
3154 Marek Chodak, Kraków
3155 Krystian Hoffman, Tyniec Mały
3156 Marek Chrószcz, Marklowice
3157 Piotr Smuga, Gliwice
3158 Rafał Cybulski, Wrocław
3159 Agnieszka Cywka, Wojnowice
3160 Maciej Czerniak, Dlugoleka
3161 Wawrzyniec Czubak, Kostrzyn
3162 Tomasz Dauerman, Wrocław
3163 Przemysław Demków, Wrocław
3164 Grzegorz Dorenda, Wrocław
3165 Ryszard Fenc, Lubin
3166 Grzegorz Frątczak, Dobra, Nowiny
3167 Adam Gajos, Mysłowice
3168 Wojciech Gęstwa, Wrocław
3169 Robert Goch, Piaseczno
3170 Hubert Godlewski, Wrocław
3171 Zbigniew Goldwasser, Sobótka
3172 Rafał Grabania, Torun
3173 Adam Kłys, Wrocław
3174 Rafał Gumulak, Kobyla Góra
3175 Anna Żak, Wrocław
3176 Paweł Hajdasz, Wrocław
3177 Krzysztof Janik, Wrocław
3178 Mariusz Jasnikowski, Kłodzko
3179 Paweł Kacprzak, Bedlno
3180 Andrzej Bąk, Głogów Młp.
3181 Katarzyna Karwowska, Wrocław
3182 Artur Kasperski, Poznań
3183 Paweł Kaszyca, Jankowice
3184 Marcin Kawka, Poznań
3185 Tomasz Klamra, Olsztyn
3186 Tomek Klewicz, Poznań
3187 Szymon Knobloch, Piekary Śląskie
3188 Wojciech Kołacz, Warszawa
3189 Tadeusz Kołodziej, Wrocław
3190 Krzysztof Konopniak, Rawicz
3191 Henryk Kopij, Brzeg
3192 Michał Kostrzębski, Brodnica
3193 Andrzej Kowalski, Poznań
3194 Witold Kozioł, Ostrowiec Św.
3195 Piotr Kozłowski, Morawin
3196 Dariusz Krasiński, Wałbrzych
3197 Krzysztof Krawczak, Szczecin
3198 Piotr Królak, Lubin
3199 Bartosz Kruk, Brzeg
3200 Arkadiusz Kruszona, Czerwonak
3201 Jan Krypa, Warszawa
3202 Janusz Krzyszycha, Suchy Dwór
3203 Zbigniew Kubowicz, Oława
3204 Takeshige Yokota, Wroclaw
3205 Mariusz Leśniak, Wrocław
3206 Beata Lipecka, Malbork
3207 Bożena Lipecka, Malbork
3208 Jerzy Lipiński, Wrocław
3209 Maciej Łaba, Wrocław
3210 Dariusz Majchrzak, Toruń
3211 Rafal Makowieicki, Wroclaw
3212 Magdalena Makowska, Wrocław
3213 Pavel Marek, Cernosice
3214 Katarzyna Medyk, Legnica
3215 Paulina Mędrek, Wrocław
3216 Łukasz Miadziołko, Poznań
3217 Grzegorz Milka, Kędzierzyn-Koźle
3218 Paweł Miłek, Wrocław
3219 Jacek Mirończuk, Łódź
3220 Marta Mońka, Katowice
3221 Mateusz Musiał, Oleśnica
3222 Jarosław Niełacny, Wrocław
3223 Jakub Nienartowicz, Wrocław
3224 Marcin Nowacki, Katowice
3225 Mariusz Nowak, Bielsko-Biała
3226 Paweł Olender, Warszawa
3227 Tomasz Olszewski, Hornówek
3228 Michał Ozimek, Strzegom
3229 Monika Pacharzyna, Racibórz
3230 Michał Pawlaczek, Trzebnica
3231 Wiesław Guziejewski, Włocławek
3232 Grzegorz Pietruszka, Brzeg Dolny
3233 Szymon Poparda, Wrocław
3234 Paweł Powązka, Lubin
3235 Piotr Poznar, Chojnów
3236 Tomasz Kruzel, Zawiercie
3237 Grzegorz Raczkowiak, Nowy Tomyśl
3238 Leszek Rakowski, Żerniki Wrocławskie
3239 Barbara Remberk, Warszawa
3240 Michał Remberk, Warszawa
3241 Wojciech Repczyński, Nakło
3242 Piotr Rogórz, Wrocław
3243 Monika Romańczuk, Jelenia Góra
3244 Marcin Różycki, Tychy
3245 Michał Skop, Zabrze
3246 Tomasz Skrzypkowski, Otwock
3247 Marcin Smoliga, Ceków
3248 Sławomir Narel, Łódź
3249 Andrzej Sokołowski, Kraków
3250 Dariusz Musiał, Wrocław
3251 Tomasz Stankowski, Bełżyce
3252 Paweł Saczuk, Wysoka
3253 Jacek Szczot, Kępno
3254 Michał Szewczyk, Opole
3255 Krzysztof Szkaradznski, Wroclaw
3256 Krzysztof Szymański, Ostrów Wlkp.
3257 Krzysztof Tomczuk, Wrocław
3258 Katarzyna Urbańska, Opole
3259 Grzegorz Urbański, Niedźwiedzica
3260 Grzegorz Wachowski, Wrocław
3261 Piotr Wantuch, Głuchołazy
3262 Jacek Wegner, Rybnik
3263 Mariusz Wieczorek, Warszawa
3264 Tomasz Wiewiórka, Kraków
3265 Krzysztof Wilk, Krakow
3266 Aleksander Witecki, Lubin
3267 Andrzej Woźniak, Bielsko Biała
3268 Jarosław Woźniak, Kraków
3269 Sebastian Woźniak, Warszawa
3270 Tomasz Woźniak, Koluszki
3271 Tomasz Wypych, Brzeg
3272 Marcin Zając, Dąbrowa Górnicza
3273 Elżbieta Zapadka, Mrągowo
3274 Marcin Zdąbłarz, Jaworzno
3275 Roman Zenker, Zielona Góra
3276 Leszek Zieliński, Wrocław
3277 Adam Zimoń, Wrocław
3278 Andrzej Zwęgliński, Kędzierzyn-Koźle
3279 Dariusz Zych, Piła
3280 Robert M. Żak, Marki
3281 Wojciech Szymczak, Syców
3282 Falko Haase, Hamburg
3283 Karol Chraplak, Leszno
3284 Tomasz Czosnowski, Gliwice
3285 Peter Darkow, Neukirch
3286 Tomasz Dąbrowski, Nysa
3287 Radek Dębski, Nowy Dwór Maz.
3288 Ralph Diersch, Măślheim An Der Ruhr
3289 Krzysztof Dyktyński, Łódź
3290 Jarosław Latuszek, Garwolin
3291 Grzegorz Gielec, Wola Moszczenicka
3292 Barbara Gomolczyk, Ruda Śląska
3293 Przemysław Jadaś, Długołęka
3294 Piotr Horała, Wrocław
3295 Krzysztof Intrys, Brzeg Dolny
3296 Radosław Jakubiec, Dąbrowa Górn.
3297 Wiesław Jóźwik, Wodzisław Śl.
3298 Jerzy Juchniewicz, Stargard Szczec
3299 Robert Kasprzyk, Pieńsk
3300 Grzegorz Kaźmierczuk, Wrocław
3301 Wojciech Kroczak, Pieszyce
3302 Krzysztof Langner, Wrocław
3303 Jerzy Laskowski, Gdańsk
3304 Sławomir Latos, Wrocław
3305 Wiesław Łątka, Wrocław
3306 Krzysztof Mazurek, Żary
3307 Krzysztof Micherda, Swidnica
3308 Przemysław Mikołajczak, Wałbrzych
3309 Sławomir Nowicki, Stargard Szcz.
3310 Łukasz Pieczyński, Kalisz
3311 Leszek Pielaszek, Chynów
3312 Jakub Antoni Pachoł, Pasikurowice
3313 Damian Bombelka, Chorzów
3314 Marcin Piotrowski, Gdynia
3315 Andrzej Prusiński, Zielona Góra
3316 Antoni Repa, Wrocław
3317 Grzegorz Soczomski, Wrocław
3318 Wojciech Starościak, Wrocław
3319 Pawel Szczotka, Bogatynia
3320 Henryk Kaczmarek, Strzelin
3321 Patryk Świtaj, Żory
3322 Ralf Thomas, Neukirch
3323 Artur Trawka, Zabrze
3324 Mariusz Wałęsiak, Czeszewo-Budy
3325 Dariusz Więckowski, Bydgoszcz
3326 Bartosz Radzio, Grójec
3327 Kinga Zielińska, Kościan
3328 Juliusz Zukowski, Budapest
3329 Krzysztof Żak, Wrocław
3330 Piotr Żebrowski, Wrocław
3331 Conny Dahl-Larsen, Odense
3332 Michał Domżał, Otwock
3333 Anna Flasz, Jastrzębie Zdrój
3334 Dawid Flasz, Jastrzębie Zdrój
3335 Leszek Foiński, Kąty Wrocławskie
3336 Henning Hansen, Odense
3337 Dariusz Hurysz, Poznan
3338 Kazimierz Jabłoński, Prądy
3339 Mirosław Jakubowski, Legnica
3340 Tomasz Jędrzejko, Janowice
3341 Wiesław Kopij, Brzeg
3342 Alex Lundahl Hansen, Veflinge
3343 Łukasz Łusiak, Zabrze
3344 Alex Madsen, Odense
3345 Mariusz Morawski, Wrocław
3346 Dariusz Myrcik, Sadów
3347 Bolesław Myszkowski, Boguszów-G.
3348 Adam Nadolny, Stargard Szczeciński
3349 Andrzej Mikołajczak, Wrocław
3350 Dariusz Papuga, Jawiszowice
3351 Artur Prasek, Radom
3352 Małgorzata Przegendza, Racibórz
3353 Ania Radajewska, Rostarzewo
3354 Łukasz Radajewski, Rostarzewo
3355 Krzysztof Rostowski, Warszawa
3356 Krystyna Rożeń, Wrocław
3357 Jens SØrensen, Odense
3358 Robert Saczko, Mikołów
3359 Maciej Sakowski, Warszawa
3360 Krzysztof Skowroński, Krotoszyn
3361 Włodzimierz Stepak, Konin
3362 Marek Stępień, Brzesko
3363 Grzegorz Widła, Brzesko
3364 Łukasz Wira, Wrocław
3365 Christian Wisbech Olsen, Odense
3366 Tomasz Wróbel, Wrocław
3367 Arkadiusz Wypych, Piotrków Tryb.
3368 Paweł Bartkiewicz, Nowa Sól
3369 Piotr Behr, Poznań
3370 Tomasz Biały, Wrocław
3371 Piotr Cieszyński, Poznań
3372 Stanisław Czajka, Poznań
3373 Robert Czuba, Puszczykowo
3374 Kazimierz Hryszko, Tychy
3375 Bartłomiej Janusz, Katowice
3376 Patryk Juskowiak, Rawicz
3377 Katarzyna Kaczmarek, Racula
3378 Krzysztof Kotarba, Wrocław
3379 Piotr Kroczak, Łąkaprudnicka
3380 Patricia Kusatz, Berlin
3381 Kamil Ligenza, Zgierz
3382 Tomasz Ławniczak, Poznań
3383 Bogdan Michajluk, Sadków
3384 Teresa Pelec, Poznań
3385 Przemysław Piotrkowski, Siomki
3386 Piotr Pysz, Katowice
3387 Tomasz Sadło, Zabrze
3388 Sebastian Sawicki, Warszawa
3389 Krzysztof Stanula, Kraków
3390 Jarosław Sztucki, Wrocław
3391 Maciej Tyl, Poznań
3392 Albert Wartowski, Dzierżoniów
3393 Paweł Wiśniewski, Radzików
3394 Mariusz Zawada, Pustków Żurawski
3395 Mateusz Żółtek, Jasło
3396 Jerzy Czyniewski, Wrocław
3397 Marian Filipowicz, Wroclaw
3398 Albert Gabryś, Cieszyn
3399 Jan Kowalewski, Legionowo
3400 Bogusław Balczyński, Poznań
3401 Daniel Baranowski, Oława
3402 Jakub Biskupski, Wrocław
3403 Wiesław Blak, Skawina
3404 Dariusz Boroń, Kraków
3405 Roman Brzęczek, Warszawa
3406 Joanna Budzisz, Wrocław
3407 Roberto Caravati, Ispra
3408 Krzysztof Chebda, Nowy Dwór Maz.
3409 Grzegorz Chełmicki, Warszawa
3410 Marcin Cichoń, Katowice
3411 Jarosław Cyprian, Opalenica
3412 Jarosław Dybowski, Bydgoszcz
3413 Tomasz Franc, Wrocław
3414 Wojciech Franków, Wrocław
3415 Kazimierz Fudali, Brzeg
3416 Jakub Gąsior, Rawicz
3417 Marek Głowacki, Karpacz
3418 Marta Grędysa, Wrocław
3419 Rainer Haack, Muelheim Ruhr
3420 Paweł Harko, Ostrowo
3421 Tomasz Hofmański, Ostrów Wlkp.
3422 Grzegorz Hungier, Oleśnica
3423 Artur Rękawek, Garwolin
3424 Mateusz Janiak, Kobyla Góra
3425 Arkadiusz Jankowski, Lubin
3426 Mateusz Jaśniewicz, Swarzędz
3427 Krzysztof Kałucki, Tarnów
3428 Paweł Kędzior, Racibórz
3429 Paweł Kiełbasa, Strzegom
3430 Zbigniew Gawroński, Kietrz
3431 Michał Kowalski, Kościerzyna
3432 Sławomir Krainski, Nakło
3433 Jakub Krzeszowiak, Lądek Zdrój
3434 Dorota Księżnik, Brzeg
3435 Karol Kubiś, Poznań
3436 Piotr Kucharski, Rudawa
3437 Andrzej Kulik, Owczarnia
3438 Kamil Kuliński, Wrocław
3439 Grzegorz Liebrecht, Kielce
3440 Marcin Łukasiak, Gdańsk
3441 Krzysztof Makowski, Rychtal
3442 Michał Matejczyk, Łodygowice
3443 Michał Matla, Radom
3444 Jarek Matusiak, Poznań
3445 Adrian Michalak, Wrocław
3446 Eugeniusz Mierzwa, Świętochłowice
3447 Jarosław Mordyl, Wola Rzędzińska
3448 Henryk Moszonka, Żórawina
3449 Wojciech Murek, Mysłowice
3450 Wojciech Murmyło, Wrocław
3451 Zbigniew Oleszczuk, Krasnystaw
3452 Tomasz Osmolak, Wrocław
3453 Piotr Kozłowski, Wrocław
3454 Krzysztof Raczkowski, Wrocław
3455 Grzegorz Pasterczyk, Wojaszówka
3456 Bogusław Czernewcan, Wroclaw
3457 Tomasz Pawłowski, Dobrzyca
3458 Robert Pędziwiatr, Blachownia
3459 Michał Pękała, Kobiór
3460 Miroslaw Lewandowski, Goleniów
3461 Lech Pietruszczak, Poznań
3462 Sebastian Piórek, Katowice
3463 Andrzej Plichta, Kalisz
3464 Marek Podeszwa, Rybnik
3465 Łukasz Radziszewski, Ostrów Wlkp.
3466 Marcin Ratański, Wrocław
3467 Dżafar Sadik, Wroclaw
3468 Karol Schröder, Katowice
3469 Paweł Skrzyński, Kraków
3470 Tomasz Sokołowski, Kraków
3471 Mieczysław Stefaniak, Rybnik
3472 Odd Petter Svarstad, Spydeberg
3473 Łukasz Szczygieł, Poznań
3474 Marek Szewczyk, Poznań
3475 Andrzej Szlęk, Łódź
3476 Jakub Śleziak, Siemianowice Śląskie
3477 Tomasz Talaga, Dąbrowa
3478 Robert Trawiński, Wrocław
3479 Anne Wanjek, Muelheim
3480 Paweł Wasiak, Wołów
3481 Michal Wisniewski, Wrocław
3482 Krzysztof Wnuk, Nowa Sól
3483 Paweł Wodyński, Wrocław
3484 Marcin Wyrwał, Piaseczno
3485 Paweł Zaremba, Poznań
3486 Dariusz Zygadło, Racibórz
3487 Krzysztof Biel, Jaśkowice
3488 Jacek Bohm, Mikołów
3489 Gracjan Jędrzej Chmielewski, Rogowo
3490 Piotr Czechowski, Jelenia Góra
3491 Łukasz Malaczewski, Wrocław
3492 Marcin Dudziński, Wałbrzych
3493 Grzegorz Frydryk, Bolesławiec
3494 Kamil Gajecki, Strzegom
3495 Jerzy Golik, Brzeg
3496 Radosław Grzybowski, Poznań
3497 Jan Hanzel, Świętochłowice
3498 Ryszard Jachimczak, Szarów
3499 Artur Jerzyk, Baranów
3500 Agnieszka Karbowniczek, Kielce

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3