W Magnolia Park do zdobycia ekologiczne torby z grafiką wrocławskiego artysty

Materiał informacyjny Magnolia Park
Lubisz sztukę użytkową? Cenisz wrocławskich artystów? Zdobądź oryginalną torbę z grafiką znanego ilustratora – Pawła Mildnera.

Paweł Mildner to wrocławski ilustrator i projektant graficzny, wyróżniający się zarówno w kraju, jak i zagranicą. Jego prace można było oglądać m.in. „The New York Timesie”, „Süddeutsche Zeitung” czy „Bloomberg Businessweek”. Jego nazwisko znajdziemy w kompendium polskich ilustratorów oraz wśród 30 Kreatywnych Wrocławia 2020. Napisał i narysował dwie książki obrazkowe, jest także nauczycielem rysunku.

Wrocławski artysta nawiązał współpracę z Magnolia Park, dla której przygotował autorską grafikę. Na ekologicznych, płóciennych torbach znalazła się ilustracja wyróżniająca się radosnymi kolorami i oryginalnym napisem. Widać w niej także nawiązania do komiksów.

Do ekologicznej, płóciennej torby można zapakować zakupy i nie tylko. Taka z ciekawym rysunkiem będzie modnym dodatkiem i uzupełnieniem garderoby. Docenią ją pasjonaci współczesnej sztuki, zwłaszcza użytkowej.

Torba jest wytrzymała, praktyczna, a także przyjazna dla środowiska. Jednak to co ją wyróżnia, to jej unikatowość nawiązująca do Wrocławia – wyjaśnia Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park. – Serdecznie zapraszam do udziału w tej akcji. Można mieć kawałek sztuki przy sobie, nawet przy okazji codziennych czynności jak robienie zakupów – zachęca.

Chcesz zdobyć taką torbę?

W dniach między 22 a 25 września zrób zakupy na kwotę 100 zł (na jednym paragonie), pokaż paragon na stoisku na placu przed Empikiem i odbierz swoją torbę. Akcja trwa od 10.00 do 21.00 lub do wyczerpania zapasów.

W Magnolia Park do zdobycia ekologiczne torby

Dodaj ogłoszenie