W bestialski sposób zabił 19 kaczątek. Na złość ojcu...

MMZaktualizowano 
Prokuratura Rejonowa w Świdnicy wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który w czerwcu zabił 19 maleńkich kaczek. Zrobił to w bestialski sposób. Kaczki wyjmował z klatki rzucał pojedynczo na ziemię i rozdeptywał. 33-letniemu Tomaszowi Ś. grozi do 5 lat więzienia.

Małe kaczki należały ojca oprawcy. 33-latek zabił je na złość ojcu. Policję wezwał rodzina 33-latka. Tomasz Ś. nie przyznał się do winy. Ten mieszkaniec Strzegomia ma na sumieniu o wiele więcej!

33-latek odpowie również za nękanie sąsiadki ojca. – Niszczył należące do niej mienie, zakłócał spokój i groził śmiercią – wylicza prokurator Marek Rusin ze Świdnicy.

polecane: Flesz: Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

ca za zje.. b pier...lony . takich gazowac z chodnika

K
Kaczyński MacKwak

Zamknąć kaczego bandziora! Niech mu chłopaki we więźniu zrobią z dupy jesień średniowiecza!

E
Ela

Ciekawe jaka karę dostanie wg kk grozi mu 5 lat bezwzględnego więzienia a dostanie pół roku w zawiasach

E
Ela
2019-08-25T00:19:12 02:00, czysciciel:

Ludzie mordujacy zwierzeta powinni byc utylizowani jak smiecie, bo to są smiecie. Gdzie jrst nsjnlizs a spalenia odpadow?

2019-08-25T01:44:59 02:00, zaz:

pracownicy rzeźni też?

2019-08-25T09:52:30 02:00, Gość:

Naucz się odróżniać morderstwo (bestialstwo) od zabójstwa. Co innego w humanitarny sposób pozbawiać życia a co innego świadomie zadać ból i cierpienie czego konsekwencją może być cierpienie bo kogoś to cieszy. Rzeźnia dziś a ta z kilku dekad to inne standardy. Jako automatyk zapoznawałem się ze tzw. SPA dla świń gdzie najpierw się je otumania i ogłupia by nie cierpiały a dopiero potem pozbawia procesów życiowych. Pomimo zapachów jest tam czyściej jak na rondzie Regana na Grunwaldzie

2019-08-25T09:53:24 02:00, Gość:

****czego konsekwencją może być śmierć. POMYLIŁEM SIĘ

Tak powinno być ale tak nie jest... mamy przepełnione klatki samochody ubój rytualny który miał być zakazany ale coś nie wyszło.

G
Gość
2019-08-24T21:11:00 02:00, Gość:

Wyjąć go z klatki i też zgładzić! Butem, pałą czymkolwiek. Szkoda żeby ścierwo tlen zużywało gdziekolwiek będzie

2019-08-25T07:57:45 02:00, wzajemnym mordercom:

Dasz przykład? Pewnie zaraz inny internauta poda adres sprawcy. Pójdziecie tam razem?

Nie pójdę bo za to grożą mi konsekwencje prawne. Ale uważam że tak powinno się z nim postąpić

G
Gość
2019-08-25T00:19:12 02:00, czysciciel:

Ludzie mordujacy zwierzeta powinni byc utylizowani jak smiecie, bo to są smiecie. Gdzie jrst nsjnlizs a spalenia odpadow?

2019-08-25T01:44:59 02:00, zaz:

pracownicy rzeźni też?

2019-08-25T09:52:30 02:00, Gość:

Naucz się odróżniać morderstwo (bestialstwo) od zabójstwa. Co innego w humanitarny sposób pozbawiać życia a co innego świadomie zadać ból i cierpienie czego konsekwencją może być cierpienie bo kogoś to cieszy. Rzeźnia dziś a ta z kilku dekad to inne standardy. Jako automatyk zapoznawałem się ze tzw. SPA dla świń gdzie najpierw się je otumania i ogłupia by nie cierpiały a dopiero potem pozbawia procesów życiowych. Pomimo zapachów jest tam czyściej jak na rondzie Regana na Grunwaldzie

****czego konsekwencją może być śmierć. POMYLIŁEM SIĘ

G
Gość
2019-08-25T00:19:12 02:00, czysciciel:

Ludzie mordujacy zwierzeta powinni byc utylizowani jak smiecie, bo to są smiecie. Gdzie jrst nsjnlizs a spalenia odpadow?

2019-08-25T01:44:59 02:00, zaz:

pracownicy rzeźni też?

Naucz się odróżniać morderstwo (bestialstwo) od zabójstwa. Co innego w humanitarny sposób pozbawiać życia a co innego świadomie zadać ból i cierpienie czego konsekwencją może być cierpienie bo kogoś to cieszy. Rzeźnia dziś a ta z kilku dekad to inne standardy. Jako automatyk zapoznawałem się ze tzw. SPA dla świń gdzie najpierw się je otumania i ogłupia by nie cierpiały a dopiero potem pozbawia procesów życiowych. Pomimo zapachów jest tam czyściej jak na rondzie Regana na Grunwaldzie

G
Gość
2019-08-24T22:26:58 02:00, Gość:

Haha... jak sobie ojciec wyhowal tj. wyhodowal tak ma. Na starosc mu szklanke wody poda :)))

A potem emeryci biedni... No tak, jak słabe dzieci robią xD

w
wzajemnym mordercom
2019-08-24T21:11:00 02:00, Gość:

Wyjąć go z klatki i też zgładzić! Butem, pałą czymkolwiek. Szkoda żeby ścierwo tlen zużywało gdziekolwiek będzie

Dasz przykład? Pewnie zaraz inny internauta poda adres sprawcy. Pójdziecie tam razem?

z
zaz
2019-08-25T00:19:12 02:00, czysciciel:

Ludzie mordujacy zwierzeta powinni byc utylizowani jak smiecie, bo to są smiecie. Gdzie jrst nsjnlizs a spalenia odpadow?

pracownicy rzeźni też?

G
Gość

Tą szmatę wyjąć z domu i rozdeptać na ulicy, niech zdycha długo i powoli tak jak te biedne zwierzątka.

c
czysciciel

Ludzie mordujacy zwierzeta powinni byc utylizowani jak smiecie, bo to są smiecie. Gdzie jrst nsjnlizs a spalenia odpadow?

s
sąsiad

Myśliwy

G
Gość

Haha... jak sobie ojciec wyhowal tj. wyhodowal tak ma. Na starosc mu szklanke wody poda :)))

R
Radff

I po co taki człowiek żyje jak ten chwast???

Wyrwać chwasta

Dodaj ogłoszenie