Volley Wrocław odwrócił losy spotkania i przerwał złą passę!

DF
Andrzej Szkocki
Volley Wrocław wygrał w Twardogórze z Energą MKS-em Kalisz 3:2. Dolnośląski zespół przerwał serię sześciu porażek.

„Jak nie z Energą, to z kim?” - mogli zastanawiać się kibice Volleya przed spotkaniem ich ulubienic z kaliszankami. Podopieczne Marka Solarewicza po raz ostatni zaznały smaku ligowego zwycięstwa 8 grudnia po meczu z DPD Legionovią Legionowo (3:2).

Wczoraj wrocławianki wygrały inauguracyjną partię, po której do głosu doszły ich rywalki, które triumfowały w kolejnych dwóch setach. Siatkarki Volleya wykazały się ogromną wolę walki i najpierw zdołały doprowadzić do wyrównania, by ostatecznie triumfować w tie-breaku. Tym samym drużyna Solarewicza wyprzedziła w tabeli swojego ostatniego przeciwnika.