Uwaga! TVN: Atakowani 25 razy! „Chyba ktoś musi zostać zamordowany, żeby to się skończyło”

Uwaga! TVNZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Dom pani Alicji i pana Stanisława z Wrocławia stał się obiektem nieustannych, tajemniczych ataków nieznanych sprawców. Para od początku wskazuje policji, że stoi za tym sąsiad.

Konflikt między mieszkańcami graniczących ze sobą domów w willowej części Wrocławia trwa blisko pięć lat. Sąsiad nie może pogodzić się z kształtem budynku pani Alicji i pana Stanisława.

Stanisław Wacław przekonuje, że nie wie, co w jego domu przeszkadza sąsiadowi. - Wszystko jest zrobione zgodnie z prawem. Było pozwolenie na budowę. Sąsiad mógł protestować, ale nie protestował – mówi pan Stanisław.

Mężczyzna i jego partnerka zostali zaatakowani w garażu. - Wbiegł za mną. Odwróciłem się i uderzył mnie cokolikiem [kaflem ceramicznym – red.] w głowę, upadłem. Alicja [partnerka pana Stanisława – red.] była w drzwiach garażowych, on zaczął obkładać ją pięściami – opowiada pan Stanisław.

- Miałem poważną operację, wstawiono mi parę drutów. Potem miałem trzymiesięczną rehabilitację. Wciąż nie jestem w stanie podnieść wysoko ręki.

- Kafel, którym bił, rozpadł się w drobne kawałki i całe szczęście się rozpadł, bo nie wiem, co by było dalej, gdyby był w całości – dodaje pani Alicja.

Pani Alicja i pan Stanisław zmagali się też z tajemniczymi atakami nieznanych sprawców na dom. Po kilku takich incydentach właściciele zamontowali wokół budynku monitoring.

- Na jednym z nagrań ktoś strzelał do kamery z wiatrówki. Na kolejnym nagraniu z kamery od strony sąsiada, widać jak rzuca kamieniami – mówi Alicja Woźniak i wylicza: Na innym nagraniu widać jak sprawcy rzucają balonikami wypełnionymi farbą i chyba olejem silnikowym. Baloników było około 20. Innym razem sprawca wszedł na działkę naszej sąsiadki i rzucał bombkami choinkowymi, które także były wypełnione farbą i olejem.

Woźniak uważa, że sąsiad chce ich zastraszyć.- Chce, żebyśmy się bali, żebyśmy czuli się zaszczuci.

Pan Stanisław i pani Alicja kolejne zdarzenia zgłaszają na policję. - To ciągle traktowane jest jako pojedynczy incydent i sprawcy są niewykryci – mówi pani Alicja.

Pani Alicja i pan Stanisław wzięli sprawy we własne ręce. Gdy sąsiad zaatakował ich w garażu, pani Alicji udało się go sfotografować. - Udało mi się zrobić jedno zdjęcie, ponieważ miałam przeświadczenie, że nikt nam nie chce wierzyć, że sprawcą wszelkich czynów u nas jest nasz sąsiad – mówi pani Alicja.

Atak w garażu to jedyny incydent, który zaprowadził agresywnego sąsiada na ławę oskarżonych. Kilkanaście dni temu zapadł prawomocny wyrok – mężczyznę skazano na rok ograniczenia wolności i grzywnę.
- Sąsiedzi mówią o nim „król ulicy”. Wszystko chce wiedzieć i rządzić ulicą – mówi pan Stanisław.

- Z tym człowiekiem ciężko dojść do porozumienia. Siebie uważa za kogoś, a inni to są śmiecie. Pan Stanisław chce zgody, ale tamten musi też chcieć – mówi Ryszard Chorzępa, sąsiad.

Zgodnie z przewidywaniami mieszkańców, skazujący wyrok nie przerwał fali ataków. Tym razem uszkodzony został samochód.
- Usłyszałem hałas. To był ostatni strzał w szybę. Wszedłem do garażu, a on uciekał. Widziałem jego plecy, ale ja wiem, że to jest on, widzę go codziennie – zaznacza pan Stanisław.

- Na samochodzie był bagażnik. Mieliśmy w nim kamery. On zakrył kufer kocem, żeby się nie nagrało, to co robi. Wybite były wszystkie szyby – mówi Alicja Woźniak.

- Przekazaliśmy policji koc, na którym mogły być jego ślady, nawet daliśmy nowy worek i do środka wrzuciliśmy rękawiczki. Z tego, co wiem, to policja nic z tym nie zrobiła. Policjant nawet powiedział, że „leży to pod biurkiem” – dodaje pan Stanisław.

W ciągu blisko pięciu lat para była atakowana 25 razy. Choć wszystkie zdarzenia były zgłaszane na policję, poza pobiciem w garażu śledztwa nie skończyły się aktem oskarżenia.

- Daje się moim klientom do zrozumienia, że to oni są winni tej sytuacji, a sprawa jest błaha i to zawracanie głowy. Ja też tak się czuję. Czuję się jak intruz, kiedy próbuję skontaktować się z prowadzącym postępowanie, kiedy proszę, żeby przeprowadzić jakieś czynności dowodowe. Na ogół spotykam się z dużą niechęcią – podkreśla adwokat Aleksandra Ziembicka.

Dlaczego funkcjonariusze nie połączyli wszystkich zdarzeń, by ustalić, kto kryje się za nieznanymi sprawcami? Wrocławska policja zgodziła się na rozmowę przed kamerą w tej sprawie, ale w ostatniej chwili rzecznik komendy miejskiej zmienił zdanie.

- Ponieważ w tej sprawie jest obecnie prowadzone postępowanie przygotowawcze nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Wrocław-Krzyki. Obecnie z uwagi na charakter tej sprawy nie mogę udzielić więcej informacji w tej sprawie, oprócz tego, że policjanci wykonują czynności – stwierdza Łukasz Dutkowiak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Dlaczego policja nie wykryła sprawców w żadnej ze spraw? - dopytywał reporter.

- W każdej z tych spraw policjanci wykonali wiele czynności. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie pod nadzorem prokuratury, w sprawie szczegółów proszę kontaktować się z rzecznikiem prokuratury – mówi Dutkowiak.

Co musi się stać, żeby policja zaczęła działać? - Ktoś musi zostać zamordowany – uważa pan Stanisław.
- Wielokrotnie powtarzałam policji, żeby zaczęli działać w naszych sprawach – dodaje pani Alicja.

Stan zagrożenia pani Alicji i pana Stanisława trwa. 15 maja doszło do kolejnego ataku - budynek znów obrzucono farbą.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 113

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
tyle w temacie

Sprawca to UB-ek chroniony przez skorumpowanych sędziów

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

2019-06-05T22:31:26 02:00, Gość:

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

Czy ty jesteś tym sąsiadem? Chyba tak, tak więc opanuj emocje.

G
Gość
2019-06-06T06:52:49 02:00, Prawnik:

To jest póki co pomówienie.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Przedmiotem ochrony z cytowanego artykułu jest przede wszystkim dobre imię innego człowieka. Przez ochronę dobrego imienia należy rozumieć tutaj ocenę wartości osoby pomawianej w pojęciu innych ludzi. Oznacza przysługujące każdemu podmiotowi domniemanie o jego uczciwości, właściwym postępowaniu i posiadaniu cech koniecznych do zajmowania określonego stanowiska, wykonywania zawodu lub prowadzenia określonej działalności. Podlega ochronie nawet wówczas, gdy dana osoba ma w społeczności złą opinię, nawet opartą na obiektywnych przesłankach.

"Prawniku" na razie nie rozróżniasz normy od przepisu prawnego. Jak zrobisz kopiuj wklej to nie znaczy, że zostaje to w głowie

a
asdf

szkoda, że sąsiad nie powiedział, jaki ma problem. chodzi o wygląd czy co?

gdyby chodziło o wygląd, to sorry, ale ten nowy budynek wygląda na prawdę elegancko. za to dom tego sąsiada to jakaś porażka. domyślam się, że to taki klocek z lat 80', ale przecież i takie można ładnie odrestaurować. tymczasem ta wiata i wejscie po schodach z pożal-się-boże łukiem... masakra. kto JEMU na to pozwolił? i jeszcze ten baraczek z szyldem "pasgum" w stylu lat 90'. retro - nie ma co.

najwyraźniej sąsiad zatrzymał się umysłowo gdzieś właśnie w tych latach: zarówno gustem, zachowaniem, jak i pomysłem na bandyckie rozwiązywanie problemów. teraz to raczej tylko na wschodzie tak.

G
Gość

Za myślenie i przypuszczenie też masz paragraf?!

P
Prawnik

To jest póki co pomówienie.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Przedmiotem ochrony z cytowanego artykułu jest przede wszystkim dobre imię innego człowieka. Przez ochronę dobrego imienia należy rozumieć tutaj ocenę wartości osoby pomawianej w pojęciu innych ludzi. Oznacza przysługujące każdemu podmiotowi domniemanie o jego uczciwości, właściwym postępowaniu i posiadaniu cech koniecznych do zajmowania określonego stanowiska, wykonywania zawodu lub prowadzenia określonej działalności. Podlega ochronie nawet wówczas, gdy dana osoba ma w społeczności złą opinię, nawet opartą na obiektywnych przesłankach.

R
Równy Szczurowaty

Mieszka tam sporo osób, jak widać ogarniętych. Jeżeli nie chcą mieć samosądu, to niech ustalą wspólnie jakąś wersję i wyślą po Pana Sąsiada panów z kaftanem bezpieczeństwa i niech posiedzi w psychiatryku, bo jak widać Pan Sąsiad jest nie tylko niebezpieczny dla otoczenia, ale zdecydowanie ma coś z głową.

W psychiatryku, w przeciwieństwie do więzienia mogą takiego Pana Sąsiada (i może jego pomocników-członków rodziny) trzymać bezterminowo, bez postawienia zarzutów. Wystarczy opinia lekarska (w praktyce mieszkańcy nie powinni mieć żadnych dowodów z przekonaniem biegłego), że Pan Sąsiad jest niebezpieczny i w każdej chwili może "eksplodować", zabijając tych, z którymi ma zatarg, paląc im dom, może skrzywdzić postronne małe dzieci itp.

W praktyce posiedzi tam wiele lat i problem się skończy.

Do tego, proponuję kupić więcej kamer w jakimś spy shopie, połączonych z czujnikami ruchu itp. Wszystko teraz jest zminiaturyzowane, Pan Sąsiad wszystkiego nie dostrzeże. Na upartego, wystarczy zwykły smartfon ukryć w jakichś krzakach.

Ukryć kilka kamer, żeby powiązać ze sobą kolejne kadry i żeby nawet na nocnych niewyraźnych filmach nie było wątpliwości, że nagrywaną niewyraźną postacią jest konkretny Pan Sąsiad.

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

o
odPowiadam
2019-06-05T08:08:53 02:00, luxury:

Ten "somsiad" to pewnie jakiś "wolny sędzia" albo inny "obrońca demokracji" i stąd ten parasol ochronny. Tak samo jak ten co wsadził Kraskę, nie ma sobie nic do zarzucenia oczywiście. W razie czego KOD go obroni.

2019-06-05T08:31:31 02:00, amba:

Ty tak zawsze czy tylko dzisiaj ci odbiło???Poziom agresji w polskiej polityce nie pozostawia złudzeń. Pawłowicz, tarczyński, kaczyński i potem dłuuuugo nikt. Czy to są kadziarze ??

chyba mialo być KODziarze.

KODziaze to eSBecy, ZOMOwcy PZPRowcy i inna POsPOlita swolocz i bandyterka

🤔
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3