Uwaga! TVN: Atakowani 25 razy! „Chyba ktoś musi zostać zamordowany, żeby to się skończyło”

Uwaga! TVNZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Dom pani Alicji i pana Stanisława z Wrocławia stał się obiektem nieustannych, tajemniczych ataków nieznanych sprawców. Para od początku wskazuje policji, że stoi za tym sąsiad.

Konflikt między mieszkańcami graniczących ze sobą domów w willowej części Wrocławia trwa blisko pięć lat. Sąsiad nie może pogodzić się z kształtem budynku pani Alicji i pana Stanisława.

Stanisław Wacław przekonuje, że nie wie, co w jego domu przeszkadza sąsiadowi. - Wszystko jest zrobione zgodnie z prawem. Było pozwolenie na budowę. Sąsiad mógł protestować, ale nie protestował – mówi pan Stanisław.

Mężczyzna i jego partnerka zostali zaatakowani w garażu. - Wbiegł za mną. Odwróciłem się i uderzył mnie cokolikiem [kaflem ceramicznym – red.] w głowę, upadłem. Alicja [partnerka pana Stanisława – red.] była w drzwiach garażowych, on zaczął obkładać ją pięściami – opowiada pan Stanisław.

- Miałem poważną operację, wstawiono mi parę drutów. Potem miałem trzymiesięczną rehabilitację. Wciąż nie jestem w stanie podnieść wysoko ręki.

- Kafel, którym bił, rozpadł się w drobne kawałki i całe szczęście się rozpadł, bo nie wiem, co by było dalej, gdyby był w całości – dodaje pani Alicja.

Pani Alicja i pan Stanisław zmagali się też z tajemniczymi atakami nieznanych sprawców na dom. Po kilku takich incydentach właściciele zamontowali wokół budynku monitoring.

- Na jednym z nagrań ktoś strzelał do kamery z wiatrówki. Na kolejnym nagraniu z kamery od strony sąsiada, widać jak rzuca kamieniami – mówi Alicja Woźniak i wylicza: Na innym nagraniu widać jak sprawcy rzucają balonikami wypełnionymi farbą i chyba olejem silnikowym. Baloników było około 20. Innym razem sprawca wszedł na działkę naszej sąsiadki i rzucał bombkami choinkowymi, które także były wypełnione farbą i olejem.

Woźniak uważa, że sąsiad chce ich zastraszyć.- Chce, żebyśmy się bali, żebyśmy czuli się zaszczuci.

Pan Stanisław i pani Alicja kolejne zdarzenia zgłaszają na policję. - To ciągle traktowane jest jako pojedynczy incydent i sprawcy są niewykryci – mówi pani Alicja.

Pani Alicja i pan Stanisław wzięli sprawy we własne ręce. Gdy sąsiad zaatakował ich w garażu, pani Alicji udało się go sfotografować. - Udało mi się zrobić jedno zdjęcie, ponieważ miałam przeświadczenie, że nikt nam nie chce wierzyć, że sprawcą wszelkich czynów u nas jest nasz sąsiad – mówi pani Alicja.

Atak w garażu to jedyny incydent, który zaprowadził agresywnego sąsiada na ławę oskarżonych. Kilkanaście dni temu zapadł prawomocny wyrok – mężczyznę skazano na rok ograniczenia wolności i grzywnę.
- Sąsiedzi mówią o nim „król ulicy”. Wszystko chce wiedzieć i rządzić ulicą – mówi pan Stanisław.

- Z tym człowiekiem ciężko dojść do porozumienia. Siebie uważa za kogoś, a inni to są śmiecie. Pan Stanisław chce zgody, ale tamten musi też chcieć – mówi Ryszard Chorzępa, sąsiad.

Zgodnie z przewidywaniami mieszkańców, skazujący wyrok nie przerwał fali ataków. Tym razem uszkodzony został samochód.
- Usłyszałem hałas. To był ostatni strzał w szybę. Wszedłem do garażu, a on uciekał. Widziałem jego plecy, ale ja wiem, że to jest on, widzę go codziennie – zaznacza pan Stanisław.

- Na samochodzie był bagażnik. Mieliśmy w nim kamery. On zakrył kufer kocem, żeby się nie nagrało, to co robi. Wybite były wszystkie szyby – mówi Alicja Woźniak.

- Przekazaliśmy policji koc, na którym mogły być jego ślady, nawet daliśmy nowy worek i do środka wrzuciliśmy rękawiczki. Z tego, co wiem, to policja nic z tym nie zrobiła. Policjant nawet powiedział, że „leży to pod biurkiem” – dodaje pan Stanisław.

W ciągu blisko pięciu lat para była atakowana 25 razy. Choć wszystkie zdarzenia były zgłaszane na policję, poza pobiciem w garażu śledztwa nie skończyły się aktem oskarżenia.

- Daje się moim klientom do zrozumienia, że to oni są winni tej sytuacji, a sprawa jest błaha i to zawracanie głowy. Ja też tak się czuję. Czuję się jak intruz, kiedy próbuję skontaktować się z prowadzącym postępowanie, kiedy proszę, żeby przeprowadzić jakieś czynności dowodowe. Na ogół spotykam się z dużą niechęcią – podkreśla adwokat Aleksandra Ziembicka.

Dlaczego funkcjonariusze nie połączyli wszystkich zdarzeń, by ustalić, kto kryje się za nieznanymi sprawcami? Wrocławska policja zgodziła się na rozmowę przed kamerą w tej sprawie, ale w ostatniej chwili rzecznik komendy miejskiej zmienił zdanie.

- Ponieważ w tej sprawie jest obecnie prowadzone postępowanie przygotowawcze nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Wrocław-Krzyki. Obecnie z uwagi na charakter tej sprawy nie mogę udzielić więcej informacji w tej sprawie, oprócz tego, że policjanci wykonują czynności – stwierdza Łukasz Dutkowiak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Dlaczego policja nie wykryła sprawców w żadnej ze spraw? - dopytywał reporter.

- W każdej z tych spraw policjanci wykonali wiele czynności. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie pod nadzorem prokuratury, w sprawie szczegółów proszę kontaktować się z rzecznikiem prokuratury – mówi Dutkowiak.

Co musi się stać, żeby policja zaczęła działać? - Ktoś musi zostać zamordowany – uważa pan Stanisław.
- Wielokrotnie powtarzałam policji, żeby zaczęli działać w naszych sprawach – dodaje pani Alicja.

Stan zagrożenia pani Alicji i pana Stanisława trwa. 15 maja doszło do kolejnego ataku - budynek znów obrzucono farbą.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 113

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
tyle w temacie

Sprawca to UB-ek chroniony przez skorumpowanych sędziów

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

2019-06-05T22:31:26 02:00, Gość:

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

Czy ty jesteś tym sąsiadem? Chyba tak, tak więc opanuj emocje.

G
Gość
2019-06-06T06:52:49 02:00, Prawnik:

To jest póki co pomówienie.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Przedmiotem ochrony z cytowanego artykułu jest przede wszystkim dobre imię innego człowieka. Przez ochronę dobrego imienia należy rozumieć tutaj ocenę wartości osoby pomawianej w pojęciu innych ludzi. Oznacza przysługujące każdemu podmiotowi domniemanie o jego uczciwości, właściwym postępowaniu i posiadaniu cech koniecznych do zajmowania określonego stanowiska, wykonywania zawodu lub prowadzenia określonej działalności. Podlega ochronie nawet wówczas, gdy dana osoba ma w społeczności złą opinię, nawet opartą na obiektywnych przesłankach.

"Prawniku" na razie nie rozróżniasz normy od przepisu prawnego. Jak zrobisz kopiuj wklej to nie znaczy, że zostaje to w głowie

a
asdf

szkoda, że sąsiad nie powiedział, jaki ma problem. chodzi o wygląd czy co?

gdyby chodziło o wygląd, to sorry, ale ten nowy budynek wygląda na prawdę elegancko. za to dom tego sąsiada to jakaś porażka. domyślam się, że to taki klocek z lat 80', ale przecież i takie można ładnie odrestaurować. tymczasem ta wiata i wejscie po schodach z pożal-się-boże łukiem... masakra. kto JEMU na to pozwolił? i jeszcze ten baraczek z szyldem "pasgum" w stylu lat 90'. retro - nie ma co.

najwyraźniej sąsiad zatrzymał się umysłowo gdzieś właśnie w tych latach: zarówno gustem, zachowaniem, jak i pomysłem na bandyckie rozwiązywanie problemów. teraz to raczej tylko na wschodzie tak.

G
Gość

Za myślenie i przypuszczenie też masz paragraf?!

P
Prawnik

To jest póki co pomówienie.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Przedmiotem ochrony z cytowanego artykułu jest przede wszystkim dobre imię innego człowieka. Przez ochronę dobrego imienia należy rozumieć tutaj ocenę wartości osoby pomawianej w pojęciu innych ludzi. Oznacza przysługujące każdemu podmiotowi domniemanie o jego uczciwości, właściwym postępowaniu i posiadaniu cech koniecznych do zajmowania określonego stanowiska, wykonywania zawodu lub prowadzenia określonej działalności. Podlega ochronie nawet wówczas, gdy dana osoba ma w społeczności złą opinię, nawet opartą na obiektywnych przesłankach.

R
Równy Szczurowaty

Mieszka tam sporo osób, jak widać ogarniętych. Jeżeli nie chcą mieć samosądu, to niech ustalą wspólnie jakąś wersję i wyślą po Pana Sąsiada panów z kaftanem bezpieczeństwa i niech posiedzi w psychiatryku, bo jak widać Pan Sąsiad jest nie tylko niebezpieczny dla otoczenia, ale zdecydowanie ma coś z głową.

W psychiatryku, w przeciwieństwie do więzienia mogą takiego Pana Sąsiada (i może jego pomocników-członków rodziny) trzymać bezterminowo, bez postawienia zarzutów. Wystarczy opinia lekarska (w praktyce mieszkańcy nie powinni mieć żadnych dowodów z przekonaniem biegłego), że Pan Sąsiad jest niebezpieczny i w każdej chwili może "eksplodować", zabijając tych, z którymi ma zatarg, paląc im dom, może skrzywdzić postronne małe dzieci itp.

W praktyce posiedzi tam wiele lat i problem się skończy.

Do tego, proponuję kupić więcej kamer w jakimś spy shopie, połączonych z czujnikami ruchu itp. Wszystko teraz jest zminiaturyzowane, Pan Sąsiad wszystkiego nie dostrzeże. Na upartego, wystarczy zwykły smartfon ukryć w jakichś krzakach.

Ukryć kilka kamer, żeby powiązać ze sobą kolejne kadry i żeby nawet na nocnych niewyraźnych filmach nie było wątpliwości, że nagrywaną niewyraźną postacią jest konkretny Pan Sąsiad.

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

o
odPowiadam
2019-06-05T08:08:53 02:00, luxury:

Ten "somsiad" to pewnie jakiś "wolny sędzia" albo inny "obrońca demokracji" i stąd ten parasol ochronny. Tak samo jak ten co wsadził Kraskę, nie ma sobie nic do zarzucenia oczywiście. W razie czego KOD go obroni.

2019-06-05T08:31:31 02:00, amba:

Ty tak zawsze czy tylko dzisiaj ci odbiło???Poziom agresji w polskiej polityce nie pozostawia złudzeń. Pawłowicz, tarczyński, kaczyński i potem dłuuuugo nikt. Czy to są kadziarze ??

chyba mialo być KODziarze.

KODziaze to eSBecy, ZOMOwcy PZPRowcy i inna POsPOlita swolocz i bandyterka

🤔
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

2019-06-05T20:24:56 02:00, Gość:

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Myśłę,że tak!Bo pewnie mają budynek ubezpieczony i wyłudzają odszkodowania!A przytym oczerniają sąsiada,którego nie lubą!

G
Gość
2019-06-05T15:16:27 02:00, Gość:

Agencja ochrony, albo jakiś prywatny i złapać tego łamage mieszkającego z boku. Zobaczymy czy jak mu zrobią w więzniu z tyłka jesień średniowiecza nadal będzie miał takie głupie pomysły.

Nie zazdroszę takiego "somsiaga janusza"

2019-06-05T17:23:49 02:00, Gość:

Przedewszystkim,żadnego wyroku więzienia nie było,telewizja zmanipulawała wszystko! Stawiają tego mężczyzmę w najgorszym świetle!Prawdziwymi złoczyńcami są ci,którzy zrobili z siebie ofiarę!Nie znacie tematu,to się nie wtrącać!Dlaczego Stachu nie powiedział do kamery,z jakiego powodu jego sąsiad,który rzekomo wtargnął do jego garażu?!Bo złodziej Stachu pokradł jego rzeczy z płotu,to oni rozpętali piekło na tej ulicy! A udają wielce poszkodowanych.Tvn to jednostronni oszuści!!!

2019-06-05T17:29:32 02:00, Gość:

W reportażu nie ma mowy więzieniu tylko o ograniczeniu wolności.Pani jak czytam zna świetnie sprawę ,proszę wyjaśnić ,czy z powodu jakiegoś prania na płocie można bić człowieka, strzelać obrażać i wywierać presje i zastraszyć?Pani jak mniemam żona?

2019-06-05T20:11:41 02:00, .:

Poszedł po swoje rzeczy i został zaatakowany pogrzebaczem a Alka go zaczeła okładac,wiec ją tylko odepchną a nie okładał z pięści a Stachyu to rozpoczął i pierwszy zaatakował go metalowym prętem!To ,Wacław i Woźniak są wszystkiemu winni,zrobili prowokacje i czekali na niego,bo każdy widząc kradzież przyszedł by po swoje rzeczy!Stachu nie raz powtarzał " ZNISZCZĘ WAS" No więc to robi udając poszkodowanego! Biorąc nawte tv.A ich adwokat to rodzinka😂Wszystko w tym temacie.

I sami sobie farbę rzucają i okna wybijają?

Dodaj ogłoszenie