Rowerzyści z pl. Bema wjadą w ul. Sienkiewicza, a dalej Wyszyńskiego, mostem Pokoju, pl. Powstańców Warszawy, Traugutta, Oławską, Kazimierza Wielkiego, św. Mikołaja w kierunku pl. Jana Pawła II. Stamtąd pojadą ul. Piłsudskiego, Świdnicką, Bożego Ciała, Widok, Szewską, Oławską do Rynku, gdzie nastąpi zakończenie Masy Krytycznej.
Rowerzyści będą jechać przez miasto od godz. 18.15 do 18.45. Organizatorzy spodziewają się 300 uczestników.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?