Uszkodzone torowisko na pl. Dominikańskim

szZaktualizowano 
zdjęcie ilustracyjne Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press
Ok. godz. 16.15 doszło do uszkodzenia torowiska na pl. Dominikańskim. Z tego powodu tramwaje linii 3, 4, 10, 23 i 33 skierowano objazdem przez Widok, Teatralną i Skargi. Co prawda nie omijają one żadnego przystanku, ale pasażerowie muszą liczyć się ze sporymi opóźnieniami.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

////

A jak się czuje kot?

G
Gość
2019-06-01T01:56:47 02:00, Gość:

Kiedys mieszkalem poza Wroclawiem i poza nim placilem podatki.

Dzis mieszkam we Wroclawiu, tu place podatki i tu mam zarejestrowane auto.

Jutro, bede mieszkal we Wroclawiu, podatki placil poza nim i wyrejestruje auto z tablic DW. Nie mam z tego tytulu zadnych profitow

2019-06-01T19:27:05 02:00, Spadaj słoiku z miasta:

Dlatego miasto musi wprawdzie opłaty 200 zł za dzień w przypadku braku meldunku.

Niech wprowadza. Scierpie to, dopóki odwiedzam z dzieckiem 4 specjalistów tygodniowo. W tej chwili tylko to mnie tu trzyma.

S
Spadaj słoiku z miasta
2019-06-01T01:56:47 02:00, Gość:

Kiedys mieszkalem poza Wroclawiem i poza nim placilem podatki.

Dzis mieszkam we Wroclawiu, tu place podatki i tu mam zarejestrowane auto.

Jutro, bede mieszkal we Wroclawiu, podatki placil poza nim i wyrejestruje auto z tablic DW. Nie mam z tego tytulu zadnych profitow

Dlatego miasto musi wprawdzie opłaty 200 zł za dzień w przypadku braku meldunku.

G
Gość

Dzisiaj też MPK jebło

:)

k
kot Satyryka

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jacek-sutryk-o-miejskiej-mobilnosci-we-wroclawiu-musi-byc-miejsce-dla-wszystkich/y475yk2

Jego Dynamiczność jest zadowolony xD

C
CB Radio w telefonie!

"Zello Walkie Talkie" to aplikacja, która z Twojego telefonu, zrobi CB Radio!

Wystarczy się zarejestrować i wejść na któryś z kanałów poniżej, aby

dowiedzieć się gdzie są korki, wypadki, roboty drogowe i zaoszczędzić cenne godziny.

wroclaw112, bielsko112, bydgoszcz112, czestochowa112, gdansk112, gorzow112, inowroclaw112, jelenia112, katowice112, krakow112, kielce112, legnica112, lodz112, leszno112, opole112, pila112, poznan112, pyrzyce112, rzeszow112, radom112, szczecin112, srem112, torun112, tarnow112, wawa112, walbrzych112, zg112, zlotoryja112, zakopane112, boleclawiec112, polska112 itd...

Są też kanały stworzone tylko dla dróg szybkiego ruchu oraz autostrad. A1-PL, A2-PL itd. S1-PL, S2-PL itd. Więc jeżeli śmigasz tymi drogami to możesz też nasłuchiwać tych kanałów i wiedzieć, czy nie ma przed Tobą jakiegoś zatoru, aby zaoszczędzić cenne godziny. :)

Jakie są możliwości:

- Możesz informować innych uczestników o utrudnieniach na drodze,

- Słyszysz komunikaty innych uczestników,

- Służby informują Nas na kanale, gdzie należy zrobić "korytarz życia",

- Możesz zrobić zdjęcie kolizji, pożaru itp i wysłać na kanał, wtedy wszyscy zobaczą zdjęcie.

- Aplikacji można użyć do poszukiwania osób lub np. skradzionego samochodu (wysyłasz zdj. i dajesz komunikat.)

- Możesz aplikację "wyciszyć", a komunikaty nadal się nagrywają, dla późniejszego odsłuchania.

Dołącz do nas! Nasłuchuj i nadawaj!

W
WonZBandyterką!
2019-05-31T19:58:33 02:00, Gość:

Awarie torowisk są już codziennie. Kto głosował na Sutryka? Ja mam czyste sumienie.

Ja też nie i nigdy nie zagłosuję na bandę postdutkiewiczowską, miasto doprowadzili do ruiny!

Q
Qerrtyuuyytewwsfc
2019-05-31T16:41:41 02:00, Lizus z UM:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Sutryk Jacek, naszego miasta tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

To mówiłem ja – Lizus z Urzędu Miejskiego, młodszy referent. Niech żyje nam prezydent sto lat!

2019-05-31T17:31:49 02:00, Gość:

Ja tam wole patrzec jak sie jaroslaw zapracowuje, zadnej pracy sie nie boi. Nawet deweloperka nie jest mu straszna.

kraj w ruinie

2019-05-31T21:28:14 02:00, eee:

W twojej du[//ie jest ruina

Niestety ten Kraj jest w ruinie, a Wrocław dławi się już we własnych odchodac i odchodach kota...

A
Ania

Sutryk coś ty kurwa zrobił z tymi tramwajami. Tobie to trzeba mordę obić żebyś coś pojął

G
Gość

Kiedys mieszkalem poza Wroclawiem i poza nim placilem podatki.

Dzis mieszkam we Wroclawiu, tu place podatki i tu mam zarejestrowane auto.

Jutro, bede mieszkal we Wroclawiu, podatki placil poza nim i wyrejestruje auto z tablic DW. Nie mam z tego tytulu zadnych profitow

x
xiondz
2019-05-31T16:54:24 02:00, taka prawda:

Szambo komunikacyjne do Dutkiewiczu nie ma dna.

"...tylko idiota się nie zadłuża..."

"...stadion będzie chlubą tego miasta..."

"... 3-4 miliony na remonty torowisk wystarczy, są też inne potrzeby..."

"... piłkarze WKS rozsławiają Wrocław..."

amen

e
eee
2019-05-31T16:41:41 02:00, Lizus z UM:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Sutryk Jacek, naszego miasta tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

To mówiłem ja – Lizus z Urzędu Miejskiego, młodszy referent. Niech żyje nam prezydent sto lat!

2019-05-31T17:31:49 02:00, Gość:

Ja tam wole patrzec jak sie jaroslaw zapracowuje, zadnej pracy sie nie boi. Nawet deweloperka nie jest mu straszna.

kraj w ruinie

W twojej du[//ie jest ruina

G
Gość

Awarie torowisk są już codziennie. Kto głosował na Sutryka? Ja mam czyste sumienie.

w
w

I jak teraz dojadę tramwajem na Nowy Dwór?!

G
Gość
2019-05-31T16:41:41 02:00, Lizus z UM:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Sutryk Jacek, naszego miasta tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

To mówiłem ja – Lizus z Urzędu Miejskiego, młodszy referent. Niech żyje nam prezydent sto lat!

Ja tam wole patrzec jak sie jaroslaw zapracowuje, zadnej pracy sie nie boi. Nawet deweloperka nie jest mu straszna.

kraj w ruinie

Dodaj ogłoszenie