Upór i pasja drogą do sukcesu

Artykuł sponsorowany IMPWAR
Impwar jest firmą prężnie rozwijającą się w branży motoryzacyjnej z niemalże 30-letnim doświadczeniem, bowiem pierwszą autoryzację Impwar uzyskał w 1994r.

Zarząd firmy interesował się motoryzacją od młodzieńczych lat. Historia firmy sięga lat 50 XX wieku, kiedy to został otwarty warsztat samochodowy. W późniejszych latach udziałowcy zajmowali się importem samochodów, stąd też wywodzi się nazwa firmy, bowiem Impwar to połączenie początku słowa import oraz pierwszych trzech liter nazwiska właścicieli.
Swoją przygodę z marką Nissan firma Impwar rozpoczęła prawie 20 lat temu. Początkowo w Rzeszotarach k. Legnicy, gdzie skupia się głownie na sprzedaży samochodów nowych i używanych oraz na naprawach blacharsko-lakierniczych.
Kolejnym oddziałem był otwarty w 2006r. salon we Wrocławiu przy ul. Wilanowskiej, natomiast 3 lata później prosperować zaczął następny oddział – na Bielanach Wrocławskich. W związku z tym Impwar posiada trzy oddziały w zupełnie różnych lokalizacjach na terenie Dolnego Śląska.

Obecnie każdy z oddziałów firmy zajmuje się sprzedażą samochodów marki NISSAN oraz serwisem, jednak w poszczególnych oddziałach kładzie się nacisk dodatkowo na inną specjalizację. Siedzibą firmy jest salon w Rzeszotarach, gdzie oprócz sprzedaży i serwisu znajduje się zaplecze blacharsko-lakiernicze. Salon we Wrocławiu z racji dużej powierzchni, specjalizuje się dodatkowo w sprzedaży flotowej pojazdów. Co istotne – na tym obiekcie umiejscowiona jest sześciostanowiskowa myjnia bezdotykowa. Podobnie jak w Rzeszotarach, we Wrocławiu również znajduje się dział blacharsko-lakierniczy. Zaś oddział na Bielanach Wrocławskich zlokalizowany jest blisko centrów handlowych, dzięki czemu przyciąga głównie klientów detalicznych oraz tak jak w pozostałych oddziałach znajduje się tutaj serwis samochodów.
Należy pamiętać, że oprócz nowych samochodów, klienci odwiedzający salony firmy Impwar mają ogromny wybór aut używanych, w różnym przedziale cenowym. Dodatkowym atutem jest fakt, że praktycznie każde auto jest na gwarancji producenta, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. Warto też podkreślić, że każdy samochód jest solidnie i rzetelnie sprawdzany przez mechaników autoryzowanego serwisu.

Każdy z salonów firmy IMPWAR dostosowany jest do najnowszych wymogów Nissana. W salonach, oprócz profesjonalnych stanowisk obsługi, znajdują się także strefy dla klienta, gdzie może On odpocząć, odprężyć się oraz w miłej atmosferze poczekać na wykonanie usługi. Wykwalifikowani pracownicy chętnie służą pomocą w każdej dziedzinie związanej z motoryzacją.
Fakt posiadania trzech koncesji na terenie województwa umożliwia klientom wybór dogodnej dla siebie lokalizacji.
Impwar cieszy się dobrą opinią wśród klientów, a także zaufaniem ze strony partnerów biznesowych.
Firma jest laureatem wielu nagród. W 2020r. zajęła 1 miejsce w Plebiscycie na Najpopularniejszą Firmę Rodzinną na Dolnym Śląsku.

Nissan jest japońską marką prężnie rozwijającą się w Europie, w tym także w Polsce. W najbliższym czasie zaplanowane są premiery dobrze znanych klientom samochodów: kultowego Qashqaia oraz niezawodnego SUVa X-Traila, które zmienią swoje oblicze i wyznaczą nową drogę w motoryzacji.

Premiera III generacji Nissana Qashqai zaplanowana jest na wiosnę, na co z wielka ekscytacją czekają wierni klienci marki jak i cała firma. Jednak największym dziełem Nissana w najbliższym czasie będzie Nissan Ariya. Ten proekologiczny, całkowicie elektryczny SUV będzie charakteryzował się nowoczesnym designem oraz rozwiniętymi technologiami, które zadbają o komfort oraz bezpieczeństwo. Z pewnością jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych modeli w świecie motoryzacji.