Unihokej. Domowa porażka AKS-u. AKS Politechnika Wrocławska - Olimpia Łochów 5:10

PJ
Zawodnicy AKS-u Politechniki Wrocławskiej musieli uznać wyższość graczy Olimpii Łochów przed własną publicznością.

W pierwszym z weekendowych spotkań drużyna AKS-u nie popisała się przed własną publicznością, przegrywając z gośćmi z Łochowa 5:10.

Był to mecz, który mógł się podobać się zebranym w hali widzom. Szybkie tempo, dużo walki na bandach i sporo bramek. Po pierwszej tercji gospodarze przegrywali 4:5.

Wrocławianie większość bramek stracili po błędach w obronie. Niemniej jednak taka wymiana ciosów w pierwszej odsłonie nie zdarza się często.

W drugiej tercji zespół z Łochowa wypracował sobie większą przewagę, skutecznie punktując AKS szybkimi kontratakami. Ostatecznie wrocławianom nie udało się przeciwnika dogonić i pomimo ambitnej postawy musieli uznać wyższość przyjezdnych.

AKS Politechnika Wrocławska - Olimpia Łochów 5:10 (4:5, 1:3, 0:2)

AKS: Ankutowicz, Malasiewicz, Kowcun, Kowalczuk, Błażowski, Suski, Grędziński, Gałek, Wełygan, Zauściński, Wojciechowski, Franków, Szpak, Omieczyński, Kurpios, Ganczarski.