Uczniowski Program Stypendialny - oto wrocławscy stypendyści (NAZWISKA, LISTA, ZDJĘCIA)

MAL
Dzisiaj w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki wręczono dyplomy 181 uczniom wrocławskich szkół, którzy są stypendystami Uczniowskiego Programu Stypendialnego.

Do programu zgłoszonych zostało 483 kandydatów. Po weryfikacji zgłoszeń, przyznano stypendium 181 uczniom wrocławskich szkół (71 uczniom szkół podstawowych, 67 uczniom gimnazjów, 39 uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz 4 olimpijczykom). Otrzymają oni stypendia. Od września do czerwca 2016 roku uczniowie szkół podstawowych będą otrzymywać co miesiąc po 150 zł. Gimnazjaliści dostaną 200 zł, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - 250, a olimpijczycy - 300 zł.

Lista wrocławskich stypdendystów:

  • Strzelczyk Weronika, Szkoła Podstawowa nr 1
  • Konieczna Natalia, Szkoła Podstawowa nr 2
  • Mądrala Michał, Szkoła Podstawowa nr 3
  • Dawidowicz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 10
  • Wojaczvńska Julia, Szkoła Podstawowa nr 12
  • Grzebyk Emilia, Szkoła Podstawowa nr 17
  • Kłopotowska Klaudia, Szkoła Podstawowa nr 17
  • Korzeniowski Paweł, Szkoła Podstawowa nr 17
  • Kurzyp Stanisław, Szkoła Podstawowa nr 17
  • Mazurek Joanna, Szkoła Podstawowa nr 17
  • Aleksandrowicz Magdalena, Szkoła Podstawowa nr 20
  • Kahla Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 20
  • Mai Amelia, Szkoła Podstawowa nr 20
  • Ochalik Dominika, Szkoła Podstawowa nr 20
  • Skonieczna Wiktoria, Szkoła Podstawowa nr 22
  • Łabaz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 23
  • Nawój Agnieszka, Szkoła Podstawowa nr 23
  • Ziółkowski Cyprian, Szkoła Podstawowa nr 23
  • Michalski Mateusz, Szkoła Podstawowa nr 24
  • Tarnawska Weronika, Szkoła Podstawowa nr 25 nr 25
  • Zakrzewska Marta, Szkoła Podstawowa nr 27
  • Leszczuk Paulina, Szkoła Podstawowa nr 28
  • Susz Jakub, Szkoła Podstawowa nr 28
  • Wieczorek Filip, Szkoła Podstawowa nr 28
  • Browarski Piotr, Szkoła Podstawowa nr 34
  • Lipski Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 34
  • Opala Michał, Szkoła Podstawowa nr 34
  • Rokita Karolina, Szkoła Podstawowa nr 36
  • Zdobylak Błażej, Szkoła Podstawowa nr 40
  • Kiczak Zuzanna, Szkoła Podstawowa nr 42
  • Waszkowiak Urszula, Szkoła Podstawowa nr 43
  • Rudyszyn Sara, Szkoła Podstawowa nr 44
  • Raczkowski-Orleski Karol, Szkoła Podstawowa nr 45
  • Charatonik Amelia, Szkoła Podstawowa nr 46
  • Chachulski Kacper, Szkoła Podstawowa nr 47
  • Galik Joanna, Szkoła Podstawowa nr 47
  • Wąsowicz Tomasz, Szkoła Podstawowa nr 47
  • Andrzejewski Paweł, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Grodzińska Weronika, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Fabiańska Anna, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Kaczurba Kinga, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Pieńkowski Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Wojtala Anna, Szkoła Podstawowa nr 50
  • Zamiar Jan Szkoła Podstawowa nr 50
  • Makieła Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 53
  • Kuska Mateusz Szkoła Podstawowa nr 61
  • Sidorski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 61
  • Nowakowski Stanisław, Szkoła Podstawowa nr 63
  • Preiss Jeremiasz, Szkoła Podstawowa nr 63
  • Bryś Oliwia, Szkoła Podstawowa nr 64
  • Olechowska Hanna, Szkoła Podstawowa nr 68
  • Sradomska Barbara, Szkoła Podstawowa nr 71
  • Ciuoa Gracian, Szkoła Podstawowa nr 72
  • Hołyński Bartosz, Szkoła Podstawowa nr 72
  • Świszcz Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 72
  • Zdych Małgorzata, Szkoła Podstawowa nr 72
  • Młodożeniak Marianna, Szkoła Podstawowa nr 73
  • Kiczka Julia, Szkoła Podstawowa nr 76
  • Frejtag Maja, Szkoła Podstawowa nr 82
  • Podgórski Ignacy, Szkoła Podstawowa nr 82
  • Toborek Jakub, Szkoła Podstawowa nr 83
  • Nowak Krzvsztof, Szkoła Podstawowa nr 90
  • Piekarska Helena, Szkoła Podstawowa nr 91
  • Winiarska Aleksandra, Szkoła Podstawowa nr 93
  • Minowska Izabela, Szkoła Podstawowa nr 107
  • Buraczewski Kuba, Szkoła Podstawowa nr 108
  • Grześkowiak Hanna, Szkoła Podstawowa nr 118

NAZWISKA POZOSTAŁYCH STYPENDYSTÓW NA KOLEJNEJ STRONIE

  • Jarońska Milena, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I
  • Rudomino Maja, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st im. Karola Szymanowskiego
  • Dziurman Krzysztof, Szkoła Podstawowa "Primus"
  • Marsy Mateusz, Społeczna Szkoła Podstawowa "OPTIMUM"
  • Bihl Weronika, Gimnazjum nr 1
  • Kowalska Martyna, Gimnazjum nr 1
  • Kropidłowska Oliwia, Gimnazjum nr 1
  • Orłowska Maja Gimnazjum nr 1
  • Malinowski Vincent, Gimnazjum nr 6
  • Pancewicz Karolina, Gimnazjum nr 7
  • Mordarski Marcel, Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Wójciak Zuzanna, Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Grzyb Natalia, Gimnazjum nr 13
  • Kąkoł Piotr, Gimnazjum nr 13
  • Lubiniecka Kamila, Gimnazjum nr 13
  • Teklak Julita, Gimnazjum nr 13
  • Załęcki Jan, Gimnazjum nr 13
  • Krotofil Mateusz, Gimnazjum nr 14
  • Olbińska Hanna, Gimnazjum nr 14
  • Słociak Jacek, Gimnazjum nr 14
  • Sołkiewicz Mikołaj, Gimnazjum nr 14
  • Wiatrowska Anna, Gimnazjum nr 14
  • Serafin Natalia, Gimnazjum nr 16
  • Szymańska Julia, Gimnazjum nr 18
  • Dobrowolski Tomasz, Gimnazjum nr 19
  • Piekarek Kacper, Gimnazium nr 21
  • Krotliński Antoni, Gimnazjum nr 23
  • Kuczmarz Karol, Gimnazjum nr 23
  • Markowski Stanisław, Gimnazjum nr 23
  • Szczebara Aleksandra, Gimnazium nr 23
  • Wrześniewska Martyna, Gimnazjum nr 23
  • Kwak Andrzej, Gimnazjum nr 24
  • Pikul Stanisław, Gimnazjum nr 25
  • Krawczyk Katarzyna, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26
  • Przemysław Paździerkiewicz, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26
  • Wieczorek Karolina, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26
  • Woroniak Marta, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 27
  • Lipska Kinga, Gimnazjum nr 28
  • Kukuła Martyna, Gimnazjum nr 29
  • Olech Karolina, Gimnazium nr 29
  • Jeszka Natalia, Gimnazium nr 30
  • Knapiński Karol, Gimnazjum nr 30
  • Banat Paulina, Gimnazjum nr 37
  • Baran Sonia, Gimnazium nr 37
  • Brzozowska Marta, Gimnazium nr 37
  • Dańkowski Dominik, Gimnazium nr 37
  • Górecka Weronika, Gimnazium nr 37
  • Matuszek Aleksandra, Gimnazjum nr 37
  • Soczomska Pola, Gimnazium nr 37
  • Wolszczak Kinga, Gimnazium nr 37
  • Malinowska Zuzanna, Gimnazjum nr 38
  • Rogozińska Alicja, Gimnazjum nr 39
  • Trćka Rafael, Gimnazjum nr 40
  • Żuk Małoorzata, Gimnazjum nr 40
  • Wiewiór Jonasz, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48
  • Famulski Jakub, Gimnazjum nr 49
  • Kłosińska Gabriela, Gimnazjum nr 49
  • Korzonek Krystyna, Gimnazjum nr 49
  • Kubiak Zuzanna, Gimnazjum nr 49
  • Pikuła Julia, Gimnazjum nr 49
  • Wyrzykowska Maria, Gimnazjum nr 49
  • Dymiński Maciej, Gimnazjum Integracyjne nr 54
  • Kowalewska Natalia, Gimnazjum Integracyjne nr 54
  • Hołodnik Katarzyna, Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek
  • Gadziński Michał, Gimnazjum Primus
  • Płonka Maciej, Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej
  • Bałenkowski Krzysztof Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
  • Rejman Kamil Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas"
  • Cichowska Julia, Gimnazjum "Gimbasket"
  • Turko Andrzej Społeczne Gimnazium "Optimum"
  • Halicka Lidia Gimnazjum Dwujęzyczne "ATUT"
  • Kochańska Małgorzata, Liceum Ogólnokształcące nr II
  • Chorowska Maria, Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Ciesielski Grzegorz, Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Miernikiewicz Katarzyna, Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Retych Krzysztof, Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Szczegielniak Aleksandra, Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Domagała Karolina, Liceum Ogólnokształcące nr V
  • Fryc Alicja, Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Budzyński Konrad, Liceum Ogólnokształcące nr IX
  • Stelmaszczyk Hanna, Liceum Ogólnokształcące nr IX
  • Szubert Marta, Liceum Ogólnokształcące nr IX
  • Sielicka Weronika, Liceum Ogólnokształcące nr X
  • Korzeniowska Aleksandra, Liceum Ogólnokształcące nr XI
  • Majlich Olga, Liceum Ogólnokształcące nr XI
  • Szymańska Kamila, Liceum Ogólnokształcące nr XI
  • Żurek Agnieszka, Liceum Ogólnokształcące nr XI
  • Chmielowska Klaudia, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Hazy Mateusz, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Kałuzińska Klaudia, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Pusz Piotr, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Skrzypczak Tomasz, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Wilczyńska Magdalena, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Mleczko Miłosz, Zespół Szkół Budowlanych
  • Polak Joanna, Zespół Szkół Budowlanych
  • Marciniak Maciej, Elektroniczne Zakłady Naukowe
  • Kempski Patryk, Zespół Szkół nr 2
  • Kobiałka Karol, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskie
  • Maciak Paweł, Technikum nr 15
  • Szmyd Jakub, Technikum nr 15
  • Antczak Karolina, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Czuk Agata, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Krzyszycha Kacper, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Nita Anna, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Sońta Magdalena, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Szkarłat Julia, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1
  • Kobędza Anna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Sztuk Plastycznych
  • Zdobylak Laura Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Sztuk Plastycznych
  • Ciosek Joanna, Liceum Plastyczne
  • Jędrzejczak Aleksandra, Liceum Plastyczne
  • Agrawal Anadi, Gimnazjum nr 49
  • Dworniczak Dominik, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Lubiński Filip, Liceum Ogólnokształcące nr XIV
  • Szyler Bartosz, Liceum Ogólnokształcące nr XIV.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie