Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tylko dwa baseny otwarte. Co z resztą? [DATY, ZASADY]

m
Otwarty od soboty, 6 czerwca - czynne są wszystkie strefy. Basen sportowy czynny od godz. 4.30 do 23, strefa rekreacji - od 8 do 23, strefa fitness od 6 do 23, a saunarium - od 9 do 23.Zachowanie dystansu 2 metrów od innych gości obowiązuje na terenie całego obiektu – w holu, szatniach, basenach, ale też w poszczególnych strefach. Przed wejściem do obiektu znajduje się kamera termowizyjna, która sprawdza czy osoby wchodzące do Aquaparku nie mają podwyższonej temperatury.Na jednym torze mogą pływać maksymalnie 4 osoby. O kolejnych basenach we Wrocławiu i okolicach czytaj na następnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.
Otwarty od soboty, 6 czerwca - czynne są wszystkie strefy. Basen sportowy czynny od godz. 4.30 do 23, strefa rekreacji - od 8 do 23, strefa fitness od 6 do 23, a saunarium - od 9 do 23.Zachowanie dystansu 2 metrów od innych gości obowiązuje na terenie całego obiektu – w holu, szatniach, basenach, ale też w poszczególnych strefach. Przed wejściem do obiektu znajduje się kamera termowizyjna, która sprawdza czy osoby wchodzące do Aquaparku nie mają podwyższonej temperatury.Na jednym torze mogą pływać maksymalnie 4 osoby. O kolejnych basenach we Wrocławiu i okolicach czytaj na następnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami. Pawel Relikowski / Polskapress
Od 6 czerwca po trzymiesięcznej przerwie mogą być czynne baseny. Przynajmniej teoretycznie. Bo w praktyce większość nadal jest zamknięta - część nawet do końca sierpnia. Części pływalni nie udało się otworzyć, bo na czas nie dotarły wyniki badań wody, w części przypadków to świadoma decyzja zarządców, którzy nie chcą ryzykować zdrowia klientów i pracowników. Zgodnie z rządowymi wytycznymi, z basenów może korzystać maksymalnie połowa normalnie dopuszczalnej liczby gości, a na jednym torze mogą pływać maksymalnie cztery osoby. To bardzo łagodne ograniczenia, bo wcześniej Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego zalecał, by dwumetrowy odstęp zachować także w wodzie, a więc aby w praktyce z jednego toru korzystała jedna pływająca osoba. Które baseny we Wrocławiu i okolicach zostały otwarte, kiedy ruszą pozostałe? Sprawdź na kolejnych slajdach, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.
od 7 lat
Wideo

Hokejowe Fudeko GAS Gdańsk chce się rozwijać

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska