Tutaj piątek będzie należeć do kobiet

artykuł sponsorowany
Chcesz wiedzieć, co będzie modne jesienią, a przy tym zadbać o paznokcie i pomóc zniszczonej letnim słońcem skórze? Już w piątek Magnolia Park zaprasza na drugą edycję „Stylovych Magnolii”.

Drugie spotkanie w ramach „Stylovych Magnolii” zaplanowano na najbliższy piątek 7 października (od godziny 17.00 do 21.00). Na pierwszym piętrze, obok sklepu Empik, powstanie strefa dla pań, w której znajdą się atrakcje związane z urodą, zdrowiem i aktualnymi trendami w modzie.

- Pierwsza edycja „Stylovych Magnolii” odniosła duży sukces. To pokazuje, że w Magnolia Park kobiety czują się najlepiej. Mają do dyspozycji duży wybór sklepów, a przy tym mogą znaleźć czas tylko dla siebie. Jestem przekonany, że podobnie będzie w najbliższy piątek – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

W strefie dla pań znajdzie się stanowisko salonu fryzjerskiego Denique. Ekspert wyjaśni, jak dobrać idealną fryzurę do kształtu twarzy, a także upnie i uczesze włosy uczestniczek. Z kolei eksperci Clinique i Douglas poprowadzą konsultacje w zakresie makijażu i pielęgnacji twarzy. Kobiety poznają swoją skórę, dowiedzą się, które produkty będą dla niej najlepsze, a także otrzymają próbki kosmetyków.

Gościem najbliższego spotkania będzie Magdalena Zabierzowska, stylistka, która doradza klientom Magnolia Park. Na oczach uczestniczek przeprowadzi metamorfozę oraz udzieli cennych porad związanych z nowym sezonem w modzie.

Całości towarzyszyć będzie odprężająca muzyka, a w Strefie Chillout na panie czekać będzie poczęstunek przygotowany przez restaurację Vivian. Dodatkowo uczestniczki będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami przygotowanymi przez sklepy Magnolia Park. W oznaczonych salonach zostaną ukryte „Szczęśliwe Liczby”, a znalazca otrzyma przypisaną do nich nagrodę - kosmetyki, biżuterię lub modne akcesoria.

Dodatkowo panie, które okażą paragon lub dwa paragony za zakupy za minimum 200 zł, będą mogły skorzystać z bezpłatnego manicure, który wykonają specjalistki Manicure Express. Salon przygotował również vouchery dla uczestniczek, które zdecydują się wybrać inny, dogodny termin.

Ćwiczenia WOT w pasie przygranicznym z Białorusią

Wideo