Turniej Czterech Skoczni: Konkurs w GA-PA NA ŻYWO TV,...

  Turniej Czterech Skoczni: Konkurs w GA-PA NA ŻYWO TV, ONLINE, STREAM [TRANSMISJA - GA PA PARY, KIEDY, GDZIE OGLĄDAĆ]

  sz, AIP

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Turniej Czterech Skoczni: Konkurs w GA-PA NA ŻYWO TV, ONLINE, STREAM. Już dziś, w poniedziałek 1 stycznia,odbędzie się drugi konkurs Turnieju Czterech
  1/4
  przejdź do galerii

  Turniej Czterech Skoczni: Konkurs w GA-PA NA ŻYWO TV, ONLINE, STREAM. Już dziś, w poniedziałek 1 stycznia,odbędzie się drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni 2017/18 w Garmisch-Partenkirchen. Gdzie oglądać skoki w Ga PA? Kiedy rozpoczyna się konkurs w GA PA? Transmisja na żywo skoków z Garmisch-Partenkirchen w TV, ONLINE, STREAM.

  Turniej Czterech Skoczni: Konkurs w GA-PA NA ŻYWO TV, ONLINE, STREAM. Już dziś, w poniedziałek 1 stycznia,odbędzie się drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni 2017/18 w Garmisch-Partenkirchen. Gdzie oglądać skoki w Ga PA? Kiedy rozpoczyna się konkurs w GA PA? Transmisja na żywo skoków z Garmisch-Partenkirchen w TV, ONLINE, STREAM.

  TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI NA ŻYWO – KONKURS GA PA TV, ONLINE, STREAM  W pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni 2017/18 wygrał Kamil Stoch. Było to pierwsze zwycięstwo Polaka w inauguracyjnym konkursie TCS. Drugie miejsce zajął Niemiec Richard Freitag, a na trzecim uplasował się Dawid Kubacki, dla którego było to pierwsze podium w Pucharze Świata. Bardzo dobrze wypadł również Stefan Hula, który ukończył konkurs na 5. pozycji.


  Dziś, 1 stycznia odbędzie się drugi, noworoczny konkurs 66. Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. W niedzielnych kwalifikacjach biało-czerwoni znów świetnie się spisali. Dawid Kubacki (135,5 m) był drugi, Stefan Hula (135,5) zajął trzecie miejsce, a Kamil Stoch (131,5) był szósty. Kwalifikacje do konkursu wywalczyli też Maciej Kot (19. miejsce, 127,5 m), Piotr Żyła (24. miejsce, 126 m) i Jakub Wolny (39. miejsce, 121 m).

  KWALIFIKACJE GA PA PARY

  W noworocznym konkursie w GA PA wystąpi sześciu Polaków, czyli wszyscy, którzy przystąpili do kwalifikacji. Zawodnicy w pierwszej serii utworzą 25 par. Do drugiej, finałowej serii TCS w GA PA awansuje 25. zwycięzców par oraz pięciu pokonanych zawodników z najlepszym dorobkiem punktowym.

  PARY I SERII KONKURSU W GA PA:
  • Piotr Żyła - Domen Prevc (Słowenia)
  • Maciej Kot - Gregor Schlierenzauer (Austria)
  • Jakub Wolny - Markus Eisenbichler (Niemcy)
  • Kamil Stoch - Andreas Wank (Niemcy)
  • Stefan Hula - Cestmir Kozisek (Czechy)
  • Dawid Kubacki - Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)


  KONKURS W GA PA: GDZIE OGLĄDAĆ SKOKI WGA PA?

  Konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen rozpocznie się w poniedziałek, 1 stycznia o godzinie 14. Transmisja na żywo w TVP 1 oraz w Eurosporcie 1. Studio w telewizji publicznej rozpocznie się o godz. 13.20, a na Eurosporcie o godz. 13.45.

  TCS GA PA TRANSMISJA ONLINE STREAM NA ŻYWO

  Noworoczny konkurs TCS w Garmisch-Partenkirchen można obejrzeć również w internecie. Transmisja online stream na playerze Eurosport oraz ipla.tv

  ZOBACZ TEŻ
  - To są mistrzowie świata, więc cały czas w nich wierzyłem. O Kamila byłem spokojny, a cały czas mówiłem, że pięć minut Kubackiego jest w tym sezonie. I pewnie to się już zaczyna. Znakomity konkurs, nasi chłopcy wytrzymali trudne warunki. To są przyszli złoci medaliści olimpijscy - skomentował w rozmowie z x-news Wojciech Fortuna, były skoczek narciarski, mistrz olimpijski z 1972 roku.


  Press Focus/x-news

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo