W czwartek i piątek (11-12 października), na czas demontażu krańcówki dla tramwajów na ulicy Glinianej, tramwaje linii 8 zostały skierowane do pętli Park Południowy, a tramwaje linii 31 i 32 od Dworca Głównego PKP w obu kierunkach przez ulicę Małachowskiego i Pułaskiego do placu Wróblewskiego.
W tym czasie na osiedla Huby, Gaj i Tarnogaj jeżdżą specjalne linie autobusowe:
- 708 na trasie Dw. Główny PKP - Tarnogaj w obu kierunkach przez ulicę Glinianą, Gajową, Kamienną, Bardzką, Armii Krajowej i Tarnogajską;
- 732 na trasie Dw. Główny PKP - Gaj w obu kierunkach przez ulicę Glinianą, Gajową, Kamienną, Bardzką
Po zdemontowaniu krańcówki na ulicy Glinianej, od soboty 13 października tramwaje linii 8, 31 i 32 powrócą na swoje stałe trasy przejazdu tj. linia 8 do pętli Tarnogaj, a tramwaje linii 31 i 32 do krańcówki "Gaj" przy ulicy Świeradowskiej.
Kursy okresowych linii autobusowych 708 i 732 zostaną zlikwidowane.
Autobusy linii 110, 125, 325 i kursy nocne linii 245 będą kursowały od skrzyżowania ulicy Glinianej i Gajowej przez ulicę Glinianą do ulicy Hubskiej i dalej swoimi stałymi trasami przejazdu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?