Trwa Runmageddon! [premiera nowej przeszkody]

MRA
Tor Wyścigów Konnych Partynice zmienił się w arenę ekstremalnego wyścigu. Inżynierowie Runmageddonu, pracowali z całych sił, by po świątecznej przerwie, zdążyć przygotować wszystkie mordercze przeszkody i zbudować kolosalną nowość na trasie. Rumageddon odbywa się w sobotę i w niedzielę 7-8 kwietnia.

SOBOTA

Już, w sobotę 7 kwietnia zacznie się dwudniowy Runmageddon Wrocław. O 7:30 wystartuje pierwsza seria biegaczy, którzy pokonywać będą formułę Rekrut - trasę 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami. Co 15 minut, 130 uczestników jednocześnie, będzie rozpoczynało swój bieg. Ostatni śmiałkowie Rekruta wystartują o godzinie 15:00.

Równolegle, o godzinie 10:20 swoją przygodę rozpoczną dzieci na jednokilometrowej trasie KIDS z 10 przeszkodami. Przygotowanych dla nich zostało przynajmniej 16 serii. Mali uczestnicy startować będą co 20 minut, a ostatnia grupa ruszy o godzinie 15:00. Młodzież od 12 do 15 roku życia może spróbować swoich sił w formule Junior. W godzinach 16:00-17:00 pokonywać będzie dystans dwóch kilometrów najeżony około 15 przeszkodami.

NIEDZIELA

W niedzielę, wydarzenie również rozpocznie się we wczesnych godzinach porannych. Od godziny 8:00, co 15 minut zaczną startować osoby, które zapisały się na start w formule Intro, czyli dystansie 3 kilometrów z ponad 15 przeszkodami. O 11:30 przyjdzie pora na śmiałków biegu Classic, którzy pokonają minimum 50 przeszkód i przebiegną 12 kilometrów. Ostatnia seria ruszy o godzinie 16:00.

Tego dnia, odbędzie się również kilkanaście serii Runmageddonu KIDS. Dzieci będą miały okazję zmierzyć się z przeszkodami między 10:20 a 15:00. W godzinach 10:30 - 12:00 na trasy ruszą reprezentanci zespołów biznesowych, którzy zainaugurują start projektu Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka.

ZAPISY NA OSTATNIĄ CHWILĘ? TAK!

Chętni, którzy nie zdążyli zapisać się jeszcze na bieg mogą to zrobić w Biurze Zawodów, które znajdować będzie się przy trybunie głównej, w hali namiotowej. Natomiast małych śmiałków będzie można zapisać w Biurze Zawodów KIDS i Junior, które mieścić się będzie w kolorowym namiocie przy płycie hipodromu.

KOLOSALNA PRZESZKODA

W trakcie wrocławskiej edycji, uczestnicy po raz pierwszy w historii zmierzą się z nową, potężną przeszkodą, zbudowaną dzięki współpracy Runmageddonu z firmą Oponeo.pl*. Co może powstać z 1000 opon, o tym już w najbliższy weekend przekonają się mieszkańcy Wrocławia i okolic oraz uczestnicy.

Firma Oponeo.pl, lider w internetowej sprzedaży opon wraz z inżynierami Runmageddonu stworzyła jedyną w swoim rodzaju przeszkodę. Opony dotychczas używane w samochodach, tym razem zostaną użyte do budowy ekstremalnego utrudnienia dla Runmageddończyków.

Uczestnikom Runmageddonu na trasie gwarantujemy dziesiątki ekstremalnych przeszkód. Sukcesywnie dodajemy do tych znanych i lubianych utrudnień coraz to nowsze i bardziej skomplikowane. Chcemy dawać nowe wyzwania i namawiać do ich podejmowania. Z firmą Oponeo.pl stworzyliśmy coś wielkiego, imponującego i niespotykanego. Użyliśmy do tego mnóstwa opon. Jestem bardzo ciekawy, jak nowa przeszkoda zostanie przyjęta przez startujących - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Przydatne informacje:

Godziny pracy Biura Zawodów:
Piątek - 12:00 - 21:00
Sobota - 6:30 - 16:20
Niedziela - 7:00 - 16:00

Godziny pracy Biura Zawodów KIDS, Junior:
Piątek - 12:00 - 21:00
Sobota - 9:20- 15:00
Niedziela - 9:20 - 15:00

WWW.RUNMAGEDDON.PL

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska