Transmisja na żywo: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Isailović - Gancarczyk, Reina, Hanek, Nhamoinesu - Hanzel, Dąbrowski - Abow, Pawłowski, Małkowski - Sernas.
Lech:
Kotorowski - Wojtkowiak, Arboleda, Wołąkiewicz, Henriquez - Injac, Murawski, Możdżeń, Stilić, Wilk - Rudnevs
Mecz już się rozpoczął.
3 min Pierwszy atak dla gospodarzy, ale Pawłowski wybiegł poza boisko.
4 min Teraz nacierał Lech i wywalczył rzut rożny, po którym piłkę łapie bramkarz Zagłębia. Dosyć obiecujące te pierwsze minuty, bo oba zespoły atakują.
7 min Bramkarz Zagłębia chciał coś zrobić z piłką. Coś dziwnego i musieli ratować go jego koledzy z obrony.
11 min Groźny strzał Gancarczyka po przypadkowej akcji. Ale liczy się strzał, a po jakiej akcji, to już nie jest tak istotne.
14 min Ładna akcja gości, ale fatalny strzał Rudnevsa. Czekamy na celny strzał którejś z drużyn.
17 min Było bardzo groźnie pod bramką Lecha. Tymczasem żółta kartka dla Arboledy, który w swoim stylu udaje niewinnego.
19 min Mecz może się naprawdę podobać, bo ataki co chwilę idą to na jedną, to na drugą bramkę. Problemem jest celność. Ale spokojnie, nie można od razu mieć wszystkiego. Na razie mamy ataki, później przyjdą celne strzały.
23 min Atak Lecha i Rudnevs pada w polu karnym. Pada również Isailović. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia bramkarza gospodarzy, który teraz jest opatrywany.
28 min Po okresie gry w środku pola akcja Zagłębia, ale piłka ponownie leci obok bramki.
30 min Arboleda pracuje na czerwoną kartkę. Ciągle ma o coś pretencje do sędziego.
35 min Mecz stracił na dynamice.
41 min Narzekaliśmy na strzały niecelne. To teraz nie ma ich w ogóle. Mecz się robi nudny.
43 min W końcu pokazał się Sernas, ale... tak, piłka ponownie leci nad bramką.
45 min Sędzie dolicza dwie minuty gry. Atak Lecha i ... nic.
Koniec pierwszej połowy.
Początek spotkania był obiecujący. Później, niestety, tempo siadło i więcej było gry w środku pola. Czekamy na celne strzały. Jak przyjda, to gole też padną.
Zaczęła się druga część meczu. Oby padły gole.
49 min I GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL! Ależ początek wywykonaniu Lecha. Piękna akcja i do siatki mocnym strzałem z pola karnego trafia Henriquez.
Teraz już Zagłębie nie ma na co czekać, musi zaatakować.
52 min Atakuje Zagłebie, ale groźniejsze są kontrataki Lecha. Zanoswi się na to, że jeszcze w Lubinie bramki padną.
56 min Trochę to teraz wygląda tak, jak gdyby Zagłębiu ten gol podciął skrzydła. Gospodarze atakują, ale bez wiary w sukces.
58 min Nareszcie groźnie pod bramką Lecha, ale Kotorowski nie daje się zaskoczyć. To była najlepsza szansa dla gospodarzy.
60 min Zmiana w Zagłębiu - Wilczek wchodzi za Małkowskiego.
61 min Zmiana w Lechu - za Możdżenia wszedł Kriwiec.
64 min To co zrobił Wilk było sztuką przez duże S. Był sam na jedenastym metrze i miał całą bramkę przed sobą, ale w nią nie trafił. Pudło kolejki już mamy.
66 min Ładny stzrał głową Wilczka i równie ładna parada Kotorowskiego.
68 min Rachwał wszedł za Dąbrowskiego.
69 min Zmiana też w Lechu - za Wilka wszedł Tonev.
73 min Starcie Pawłowskiego z Kotorowskim. Bramkarz Lecha jest opatrywany na boisku.
76 min Zagłębie atakuje i wywalczyło rzut rożny. Będzie groźnie? Nie, jednak nie.
78 min Teraz atakuje Lech i też wywalczył rzut rożny, ale bramkarz Zagłębia nie daje się zaskoczyć.
Gospodarze atakują, ale absolutnie nic z tego nie wynika. Szykuje się zmiana i chyba Zagłębie będzie grało dwoma napastnikami, bo na boisko wejdzie Traore.
80 min Za Abwo wszedł Traore. Trener Urban stawia wszystko na jedną kartę.
Lech się mądrze broni, a Zagłębie nie ma pomysłu na atak.
85 min GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL. Pawłowski i mamy remis 1:1. Ładny strzał z około 25 metrów.