Transmisja NA ŻYWO: Śląsk - AZS Koszalin

Paweł Relikowski
Koszykarski Śląsk Wrocław wraca do Hali Ludowej! Od 20.00 podejmuje AZS Koszalin.

Koniec meczu. Śląsk - AZS 76:85.

Dwie i pół minuty do końcowej syreny. AZS prowadzi 80:66.

6 min i 55 s do końca. Śląsk - AZS 59:71.

IV KWARTA

Przed ostatnią ćwiartką Śląsk przegrywal 49:64.

Na minutę i 33 sekundy przed końcem tej części gry goście prowadzą 61:46.

Niestety, goście prowadzą już 15 punktami. Po 6 minutach gry w tej kwarcie jest 40:55.

III KWARTA

Po dwóch kwartach 41:32 dla gości z Koszalina

Już 10 punkty straty wrocławian. Goście prowadzą 35:25.

30:25 dla AZS-u po 5 minutach tej kwarty.

30:22 dla AZS-u po trzech minutach gry.

II KWARTA

Po pierwszej kwarcie 18:23.

Po dwóch kolejnych rzutach za trzy Milicicia przegrywamy 17:23. Minuta do końca kwarty.

Na półmetku pierwszej części gry 13:10 dla AZS-u.

Po trzech minutach I kwarty 8:6 dla Śląska.

Pierwsze punkty dla Śląska, a konkretnie dla Mladenovicia.

Skibniewski, Bochno, Bogavac, Calhoun, Mladenović - to pierwsza piątka Śląska. Zaczynamy!

I KWARTA

Za nami prezentacja obu drużyn. Pierwsza piłka pójdzie w górę za trzy minuty.

Za 15 minut sędziowie dadzą sygnał do rozpoczęcia spotkania. Kibice powoli zapełniają Halę Ludową, ale dziś kompletu na trybunach raczej nie będzie. A przypomnijmy, że obiekt przy Wystawowej po remoncie może pomieścić siedem tysięcy miejsc.

ZOBACZ: Koszykówka wraca do Hali Ludowej!

ZDJĘCIA: Śląsk Wrocław - AZS Koszalin