Tramwaj wykoleił się na moście Zwierzynieckim. Most nieprzejezdny

Marcin Kruk
Marcin Kruk
Jarosław Jakubczak
Udostępnij:
Tramwaj nauki jazdy wykoleił się na moście Zwierzynieckim. Wagony blokują przejazd innym tramwajom. Tramwaje linii 1, 2, 4, 10 na Biskupin skierowano objazdem przez al. Kochanowskiego, Różyckiego, Paderewskiego, Mickiewicza. Przez most nie jeździły też samochody.

Tramwaj wypadł z szyn, gdy pierwszy wagon skręcił w lewo, w ulicę Mickiewicza, po czym między wagonami przełożyła się zwrotnica i drugi wagon pojechał prosto. Drugi wagon oderwał się i wypadł z szyn. Obecnie trwa jego stawianie na tory. Na miejscu jest żuraw wypadkowy MPK.

Nie kursują tramwaje na Biskupin. Chwilowo wstrzymany był również przejazd tramwajów w przeciwnym kierunku. Most Zwierzyniecki przez kilkanaście minut był też zablokowany dla samochodów. Tworzą się duże korki. Utrudnienia mogą potrwać do 14.00.

Zobacz też: Znów kłopoty z tramwajami. Uszkodzone torowisko

Nowe obostrzenia od 1 grudnia

Wideo

Komentarze 82

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

d
darko
Kursant dostał twardą naukę, ale może dzięki takim doświadczeniom stanie się w przyszłości lepszym motorniczym. Ważne by się nie zrażać i umieć przekuć doświadczenie w umiejętności.
G
Gość
Nie dość że szyny i tory są w opłakanym stanie i się sypią się bo nie były remontowane od wielu lat, to na dodatek jeszcze bardziej rujnują je Skody które mają nieskrętne, sztywne wózki. Po co budować kolejne nowe torowiska jak za chwilę zostaną zrujnowane. Jakoś dawniej nie było tylu wykolejeń i awarii co teraz bo nie było Skód. Najpierw należy wycofać te szkodliwe dla torowisk tramwaje a później zrobić ich kapitalny remont i budować nowe. Wtedy jest szansa że wyremontowane, nowe tory i szyny będą służyć wiele lat. Osoby odpowiedzialne za taki zakup trzeba wreszcie za to rozliczyć i pogonić.
o
ość w Twoim gardle
kolejny sukces gospodarczy PO i Nowoczesnej we Wrocławiu, aż miło popatrzeć
o
ość w Twoim gardle
kolejny sukces gospodarczy PO i Nowoczesnej we Wrocławiu, aż miło popatrzeć
o
ość w Twoim gardle
kolejny sukces gospodarczy PO i Nowoczesnej we Wrocławiu, aż miło popatrzeć
c
cała prawda całą dobę
jesteśmy dumni z MPK, kolejne wykolejenie to kolejny sukces MPK
c
cała prawda całą dobę
jesteśmy dumni z MPK, kolejne wykolejenie to kolejny sukces MPK
c
cała prawda całą dobę
Jesteśmy dumni z wrocławskiego MPK. Kolejne wykolejenie to wielki sukces MPK
M
Miauu
2019-06-08T00:07:20 02:00, Pytam tylko:

"Tramwaj nauki jazdy wykoleił się na moście Zwierzynieckim"

No ale zdał, czy nie zdał?

Zależy czy potrafił zadziałać w tej sytuacji. Myślę że to nawet punkt obowiązkowy dla motorniczych w tym mieście bo przecież co chwilę się będą wykolejać. Ale co tam niech tam stoi wykolejony liczą się salony z ciepłym prezydentem w partnerstwie z kotem

M
Mma
2019-06-08T07:19:56 02:00, Gość:

Sutryk po prostu nie daje rady. Podjął się czegoś na czym kompletnie nie ma pojęcia. Nie zna Wrocławia i jego potrzeb. Gdyby był uczciwy to oddałby władze komuś innemu.

Przecież "nowocześni" mieszkańcy Wrocławia nie głosowali na Sutryka tylko przeciwko wszystkiemu co z PiSem związane no to proszę bardzo nowoczesny Kotek, nowoczesne dróżki dla rowerów kosztem ulicy. Np kolo dworca z dwóch pasów zrobić jeden żeby parę rowerów mial o jak przejechać dramat! Miasto się cofa i zadluza. Ale jaki lud taka władza.

S
Srutyk
2019-06-08T07:19:17 02:00, Ominął system.:

Nie wazne, zdarza się. Ważniejsze ze obok wykolejonego tramwaju przejechal sutryk na harleyu ubrany w trampki.

I'm the hero on my motorbike. I've flying trainers

G
Gość
2019-06-07T21:30:10 02:00, KOKA:

Kiedyś pisałem , że dzień bez wypadku na A4 to dzień stracony...WIĘC...muszę to samo napisać o Wrocławskich tramwajach...dzień bez awarii tramwajów we Wrocławiu to dzień stracony...ALE...najważniejsze jest to , że strach stać na przystanku , czy blisko torowiska...BO...nigdy nie wiesz kiedy taki tramwaj zechce pojechać sobie po chodnikach dla pieszych...TYMCZASEM...Prezydent Wrocławia Sutryk zamiast się wziąć do roboty , to jeździ po Polsce i knuje razem z Dudkiewiczem jak by tu przyłączyć Wrocław do Niemiec i podzielić Polskę na kawałki , aby mogli Ją rozdrapać...WIĘC...weź się do roboty skoro chciałeś zostać Prezydentem Wrocławia...CHYBA ŻE MASZ INNYCH MOCODAWCÓW , A TO NAZYWA SIĘ TARGOWICĄ , ZDRADĄ I.T.D. I.T.P...

2019-06-08T07:29:52 02:00, Gość:

Dodam, że strach stać na przystanku, bo i często gęsto jakiś laczek wjeżdża na nie swoim rozpędzonym do granic wytrzymałości złomem..

Właśnie rano widziałem takiego pirata, srebrna mazda DWR 55***. Siedzi na zderzaku, rozpędza się do setki, co tam skrzyżowania i przejścia dla pieszych, ma wycieraczki. Tylko po to żeby stać potem na czerwonym, a wszystko do taktu ogłuszającej muzyki. Nazywacie ich idiotami, ja mówię bandyci. Samochód w rękach takiego to jak broń w rękach psychopaty. Policja śpi?

G
Gość
2019-06-07T21:30:10 02:00, KOKA:

Kiedyś pisałem , że dzień bez wypadku na A4 to dzień stracony...WIĘC...muszę to samo napisać o Wrocławskich tramwajach...dzień bez awarii tramwajów we Wrocławiu to dzień stracony...ALE...najważniejsze jest to , że strach stać na przystanku , czy blisko torowiska...BO...nigdy nie wiesz kiedy taki tramwaj zechce pojechać sobie po chodnikach dla pieszych...TYMCZASEM...Prezydent Wrocławia Sutryk zamiast się wziąć do roboty , to jeździ po Polsce i knuje razem z Dudkiewiczem jak by tu przyłączyć Wrocław do Niemiec i podzielić Polskę na kawałki , aby mogli Ją rozdrapać...WIĘC...weź się do roboty skoro chciałeś zostać Prezydentem Wrocławia...CHYBA ŻE MASZ INNYCH MOCODAWCÓW , A TO NAZYWA SIĘ TARGOWICĄ , ZDRADĄ I.T.D. I.T.P...

Dodam, że strach stać na przystanku, bo i często gęsto jakiś laczek wjeżdża na nie swoim rozpędzonym do granic wytrzymałości złomem..

G
Goj Anonim
2019-06-07T22:59:06 02:00, Kapral:

Od długich lat zjeżdżają do Wrocławia ludzie z prowincji skuszeni lepszymi perspektywami życia,przypomina to lot ćmy do światła,tymczasem to miasto w którym płacą jak płacą-dorabiając się na waszych plecach a kamienicznicy liczą zysku z wynajmu horendalnie drogich mieszkań.Dziś dzięki PIS perspektywy życia na prowincji są całkiem dobre,pracy wszędzie jest sporo,mamy najmniejsze od 30 lat bezrobocie.Lepiej zostać i budować przyszłość tam skąd się pochodzi niż pchać się do lewackiego,zakorkowanego,fatalnie zarządzanego miasta.Szkoda życia na Wrocław.

2019-06-08T00:33:51 02:00, as LZM:

sama prawda-ale ich kusi luz moralny że w swoim miasteczku są znani /albo ich rodzina/ i nie wszystko wypada-a tu puszczają cugle i hulaj dupa piekła nie ma...

2019-06-08T07:15:17 02:00, Gość:

Żyje się lepiej to widać tylko pamiętaj że wydajemy pieniądze których nie mamy i o ile jesteś dość młodą osobą to licz się z tym że za jakiś czas to my będziemy musieli to spłacić.

Coś w tym jest co pisze Kapral i LZM. Natomiast "Gościowi" chciałem powiedzieć, że pisząc o wydawaniu nie swoich pieniędzy informuje o życiu na kredyt, które uskutecznia większość tzw słoików. Tak że nie wiem do czego "Gość" zmierza..

G
Gość
Sutryk po prostu nie daje rady. Podjął się czegoś na czym kompletnie nie ma pojęcia. Nie zna Wrocławia i jego potrzeb. Gdyby był uczciwy to oddałby władze komuś innemu.
Dodaj ogłoszenie