Tragiczny wypadek na A4: śmierć poniosło dziecko. Autostrada w stronę Wrocławia jest zablokowana

Marcin Kruk
Marcin Kruk
Tragiczny wypadek na A4. W pojeździe podróżowały trzy osoby: kierował 35-letni mężczyzna, pasażerami byli 34-letnia kobieta i 6-letnie dziecko. W wypadku śmierć poniosło dziecko. Foto: ratownictwo.opole.pl
Tragedia na opolskim odcinku autostrady A4. Do wypadku, w którym śmierć poniosło dziecko, doszło w Wielką Sobotę, około godz. 10, na wysokości Krapkowic. Autostrada w stronę Wrocławia była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Do śmiertelnego wypadku doszło około godz. 10 na autostradzie A4. Na wysokości Krapkowic skoda jadąca w kierunku Wrocławia z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w bramownicę, czyli konstrukcję, na której wyświetlane są komunikaty autostradowe. Po uderzeniu auto dachowało na trawiastym poboczu.

W pojeździe podróżowały trzy osoby: kierował 35-letni mężczyzna, pasażerami byli 34-letnia kobieta i 6-letnie dziecko. W wypadku śmierć poniosło dziecko. Pozostali podróżujący z lekkimi obrażeniami trafili do szpitala na obserwację.

- Po wypadku autostrada była zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu wypadku trwają czynności służb. Przed godz. 11 jezdnia w stronę Katowic została odblokowana - informuje sierż. sztab. Ewelina Karpińska z policji w Krapkowicach.

Autostrada A4 dla jadących od Katowic w stronę Wrocławia może być nieprzejezdna przez kilka godzin. Policja zaleca zjechać z autostrady A4 zjazdem na Strzelce Opolskie i w stronę Opola. Najbliższy wjazd na autostradę po ominięciu 252 kilometra, gdzie zdarzył się wypadek, to wjazd Krapkowice-Gogolin.

Będą zmiany zasad w noszeniu maseczek?

Wideo

Dodaj ogłoszenie