Nasza Loteria

Tragedia podczas naprawy samochodu. Nie żyje 40-letni mężczyzna

sz
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne
W piątek po południu doszło do tragicznego wypadku w Zagórzycach pod Wołowem, w którym zginął 40-letni mężczyzna naprawiający samochód.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 17. Służby ratunkowe zostały wezwane do mężczyzny, który został przygnieciony przez samochód.

- Do zdarzenia doszło na jednej z posesji. 40-letni mężczyzna naprawiał swój samochód. W pewnym momencie pojazd spadł na niego - mówi podkom. Wojciech Jabłoński z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Pierwsi ma miejscu byli strażacy z OSP Krzydlina Mała. Mimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu interweniowały w sumie trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

szkolenie wojsko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska