Lotto uruchomiło platformę pozwalającą na zawieranie najpopularniejszych zakładów online. Bez wychodzenia z domu możemy zagrać w Lotto, Mini Lotto i Euro Jackpot. Zobacz jak grać w Lotto Online.

Jak grać w Lotto online?

Zakłady online można zawierać na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego - kliknij by otworzyć.
Po wyborze odpowiedniej gry możemy zdecydować się na opcję "chybił trafi" albo samodzielnie wskazać liczby, na które chcemy postawić. Możliwa jest też opcja subskrypcji - nasz kupon online będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do wstrzymania subskrypcji, a opłata będzie regularnie pobierana z naszego konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się przechodzimy do opcji płatności - za kupon online można zapłacić przelewem elektronicznym, kartą lub blikiem. Potwierdzenie zawarcia zakładu dostaniemy na mejla.

Lotto online - w jakich godzinach można grać
W systemie sprzedaży internetowej gier LOTTO można zawierać zakłady każdego dnia przez całą dobę oprócz przerw technicznych i serwisowych. W przypadku Lotto i Mini Lotto w dniu losowania tych gier sprzedaż na losowanie kończy się o godz. 21.30, a przerwa techniczna w sprzedaży trwa do godz. 21:50. W piątki zawieranie zakładów Eurojackpot możliwe jest do godz. 19.00. Przerwa w sprzedaży trwa do godz. 6.30 w sobotę.

Lotto online - potrzebny dowód
Podczas rejestracji klienta trzeba przesłać skan dowodu osobistego. Po co? Bo to niezbędne do potwierdzenia tożsamości gracza i jego pełnoletności, zgodnie z przepisami prawa polskiego. - Nie przechowujemy tych danych, po weryfikacji tożsamości gracza skan dowodu osobistego jest nieodwracalnie usuwany - zapewnia Totalizator Sportowy.

Lotto online - wygrane
Wygrane niższe niż 2280 zł przypiszą się automatycznie do naszego Konta Gracza na Lotto.pl. Można je wypłacić na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Wygrane równe i wyższe niż 2280 zł musimy odebrać w jednym z Oddziałów Totalizatora Sportowego.