Tenis stołowy. Natalia Bajor obroniła tytuł mistrzyni Polski

jg
Natalia Bajor - pierwsza z lewej
Natalia Bajor - pierwsza z lewej fot. Paweł Relikowski
Udostępnij:
W Gliwicach rozegrano po raz 87. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Wielki sukces osiągnęła wrocławianka Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław). W przededniu swoich 22. urodzin powtórzyła sukces sprzed roku i zdobyła mistrzostwo Polski seniorek w grze pojedynczej, pokonując w finale 4:1 Natalię Partykę.

Natalia Bajor dorzuciła również do swojej kolekcji drugi złoty medal - w grze podwójnej, grając wspólnie właśnie z Partyką (SKTS Hodonin). W finale pokonały 3:2 siostry Katarzynę i Annę Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław). Wrocławskie pingpongistki zdobyły ogółem 8 medali: Bajor dwa złote, K. Węgrzyn - złoty, srebrny i brązowy, A. Węgrzyn - dwa srebrne i Julia Szymczak - brązowy. Polki zdeklasowały pozostałe zawodniczki z innych klubów.

Polscy sportowcy w Berlinie imponowali nie tylko sukcesami sportowymi, ale też tatuażami. Zobaczcie tatuaże naszych zawodników, którzy startowali na mistrzostwach Europy w lekkoatletyce. DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻNA PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ STRZAŁEK.

Tatuaże naszych lekkoatletów w Berlinie [ZDJĘCIA]

Podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie kibice podziwiali nie tylko zmagania sportowe, ale też piękne zawodniczki z ponad 200 krajów świata. Która Waszym zdaniem była najładniejsza? Zobacz zdjęcia i oceń sam >>>